Tänane kuupäev Neljapäev 23 Mai, 2024 22:19

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Stratus ei kävitu
PostitusPostitatud: Reede 19 Mär, 2010 17:26 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 04 Mär, 2010 0:53
Postitusi: 320
Asukoht: Viljandi/kuopio
Mobiil: 37256755630
kent999 kirjutas:
to paikas:
ma tegelt mõtlesin seda isegi. aga kust leida manomeeter millel ripendaks ainult voolik otsas ja oleks kas väga elastne voolik või siis veidi suurema läbimõõduga kui kummpumba oma..elan linnas ja korteri sahvris sellist tavaari ei leidu.:D

to cartman:
pole.
kuidas seda teha???




Pm pyya tuvastada kus asub mootori temp andur, peax vast kuskil termostaadi kandis olema(pole kursis nede mootoritega, pead ise otsima vms). Yldjuhul see kahe klemmiga andur mis on nagu poldina sisse keeratud. Yldjuhul saab andurilt mõõta takistust, oomides, ja see peab olema koguaeg juutuv, kui on yx kindel nr siis on läbi kindlalt. Teisex võib olla juhe anduri tagant katki(omal nahal kogetud). Lihtsama asja võid aära proovida, et võtad anduril pistiku järelt ära ja proovid, kas auto käivitub v mis teeb. http://fotoalbum.ee/photos/cartman/61873789 see yx näide, mitsubishi andurist(ei pruugi samasugune olla). Väike seletus, kõigest minu loogika: Temp andur sureb mingi kindla temperatuuri/takistuse peal. St , et auto käivitub ja toimib hästi aint selle temperatuuri vahemikus. Oletame , et andur sureb 40C juures. St, et 0C ei pruugi enam auto käivituda, +10C käivitub väga halvasti,kuni mootor soojeneb. Ja mida mootor lähedasem , käies, 40C seda paremini akkab tööle. Praegu peax sul olem aka kyttekulu suurem kui tavaliselt. Yhesõnaga sebi tester, pyya leida andur ja mõõda takistused, kontrolli juhtmed, proovi pistikut eemaldada ja käivitada........Kui tehtud siis saab edasi aretada. Vb keegi teab juba kus asub sellel mootoril temp andur(mootori temp andur) ja jagab siia teemasse kah(v kui kellegil takistuset tabel olemas). Kui exin võib keegi parnadad


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Stratus ei kävitu
PostitusPostitatud: Esmaspäev 22 Mär, 2010 8:23 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Chrysler Stratus

Liitunud: Teisipäev 22 Dets, 2009 11:04
Postitusi: 58
tänud otsin:)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Stratus ei kävitu
PostitusPostitatud: Esmaspäev 29 Mär, 2010 23:13 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Chrysler Stratus

Liitunud: Kolmapäev 05 Nov, 2008 22:50
Postitusi: 54
Mul omal stratus 2,5l 95 a ning on täpselt sama probleem nagu kirjeldasid, kui masin seisab umbes 10h, siis enam käima hästi ei lähe ja peab pikalt ketrama;) aga jhm, kui juba kord käima saad ning veitsa sõitu teed, siis läheb kergelt käima, niiet ootan huviga isegi, et milles see probleem olla võib...Ise olen vahetanud küünlad ja küünlajuhtmed, rohkem pole asjaga viitsinud tegeleda;)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Stratus ei kävitu
PostitusPostitatud: Neljapäev 01 Apr, 2010 17:34 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Chrysler Stratus

Liitunud: Kolmapäev 05 Nov, 2008 22:50
Postitusi: 54
täna suri auto keset teed välja. Tavaliselt on väljasuremise põhjuseks olnud suur loik vms, nüüd suri kuival teel:) Käima enam ei läinud(kõis appi ja kodupoole). Miskit on selle masinaga lahti ikkagist, ehk jagaja?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Stratus ei kävitu
PostitusPostitatud: Teisipäev 27 Juul, 2010 16:24 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 27 Juul, 2010 16:21
Postitusi: 10
Mul ka sarnane viga. Mitte ainult hommikuti, vaid tihti taheb pikemat käivitust saada ja siis läheb antuke turtsudes käima. Kontrollisin küttesurvet ja selgus, et seda pole. Nüüd siis olen küsimuse ees, et kus kohas asub tagasilaske klapp? Tänud


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Stratus ei kävitu
PostitusPostitatud: Pühapäev 24 Okt, 2010 11:22 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Chrysler Stratus

Liitunud: Teisipäev 22 Dets, 2009 11:04
Postitusi: 58
Juhtus nii et sõitsin peaaegu tühja paagiga(5l pluss) ja auto suri siis lõpuks välja ja enam käima ei läinud...ostsin siis bensiini ja valasin paagi poolenisti täis....käima ikka ei läinud...
lõpuks kõva tõukamise peale hakkas nagu tööle...siis olid sümptomid samad mis sul...kui gaasi anda siis puterdas ja poos...kui natu aega auto töötas siis läks asi enamvähem normaalseks...linnakiirusel sõites oli ok.. aga kohapealt minekul oli nagu miskit viga....
niisiis läksin koju ja ka järgmisel päeval töötas auto samamoodi...läksin siis diagnostiku juurde ja kui auto seisma jätsin, siis see sinna jäigi(ei läinud enam käima)...mõõdeti kohapeal pumba survet ja selgus, et see on suht null...missest et pump normaalse aja töötas ja siis seisma jäi(süüdet sisse pannes).

Vahetati bensupump ja kõik eelnevad vead ka kadunud....ehk siis see, et ta mul igal hommikul turtsudes käima läks...


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 21 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia