Tänane kuupäev Esmaspäev 20 Mai, 2024 3:13

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 477 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Reede 30 Dets, 2011 17:44 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Käisin vaatasin üle. Midagi väga hullu ei ole. Asi on parandatav.
Lauamaterjaliga pole probleemi.
Kui leiaks sarnase posti, mis on ära paindunud...


Manused:
IMAG0276.jpg
IMAG0276.jpg [ 123.85 KB | Vaadatud 6348 korda ]
IMAG0275.jpg
IMAG0275.jpg [ 23.79 KB | Vaadatud 6348 korda ]
IMAG0273.jpg
IMAG0273.jpg [ 72.38 KB | Vaadatud 6348 korda ]
IMAG0272.jpg
IMAG0272.jpg [ 111.7 KB | Vaadatud 6348 korda ]
IMAG0271.jpg
IMAG0271.jpg [ 91.94 KB | Vaadatud 6348 korda ]
IMAG0270.jpg
IMAG0270.jpg [ 123.48 KB | Vaadatud 6348 korda ]
IMAG0269.jpg
IMAG0269.jpg [ 67.92 KB | Vaadatud 6348 korda ]
Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 30 Dets, 2011 20:11 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 31 Jaan, 2007 22:22
Postitusi: 891
Asukoht: L-VIRUMAA
Kui posti ei ole võimalik kusagilt muretseda siis võib ju se vana ära kasutada -lihtsalt jääb lühemaks -aga siis oleks kindlasti vaja julgestus tross(või midagi sarnast) paigaldada sest nõrgad kohad on ju nüüd teada :) ja kujutage ette mis oleks siis olnud kui se sein oleks tehtud plekist nagu vahepeal idee oli . :hi: aga uurime kas kusagil on veel selliseid poste.

_________________
Ei ole halba ilma heata! Raha paneb rattad käima!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 30 Dets, 2011 22:59 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
See sein on üsna raske. Ma ei paneks seda murdunud posti tagasi.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 30 Dets, 2011 23:28 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 31 Jaan, 2007 22:22
Postitusi: 891
Asukoht: L-VIRUMAA
Myrakaru kirjutas:
See sein on üsna raske. Ma ei paneks seda murdunud posti tagasi.



Pole hullu kui se post pool meetrit allapoole lasta ja kinnitada selle osaga mis juba maa sees on seal ju poldi augud kõik olemas :) aga tuletan jälle meelde mida olen kogu aeg korrutanud(sory kui ära tüütan) toed -toed tuleb panna!!! Või siis trossid-ei pea mis jämedad olema isegi mingi 2mm peab ideaalselt aint siis vist vaja investorit sest vaja ju 12m ja + ankru postid.

_________________
Ei ole halba ilma heata! Raha paneb rattad käima!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 30 Dets, 2011 23:30 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
elvis1 kirjutas:
Myrakaru kirjutas:
See sein on üsna raske. Ma ei paneks seda murdunud posti tagasi.



Pole hullu kui se post pool meetrit allapoole lasta ja kinnitada selle osaga mis juba maa sees on seal ju poldi augud kõik olemas :) aga tuletan jälle meelde mida olen kogu aeg korrutanud(sory kui ära tüütan) toed -toed tuleb panna!!! Või siis trossid-ei pea mis jämedad olema isegi mingi 2mm peab ideaalselt aint siis vist vaja investorit sest vaja ju 12m ja + ankru postid.


eks need toed on vajalikud ja aga mis meie siin ikka - need tuuled raskemaidki asju liigutanud


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 31 Dets, 2011 1:32 
Eemal
CHR Club
CHR Club

Liitunud: Pühapäev 30 Aug, 2009 19:18
Postitusi: 495
Kas sein oli postide külge kinnitatud ainult ülevalt ja alt?

_________________
https://www.modelsshop.eu
https://www.facebook.com/veneraud.ee


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 31 Dets, 2011 9:41 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Enkus kirjutas:
Kas sein oli postide külge kinnitatud ainult ülevalt ja alt?


Sein oli ühe posti külge liiga kõvasti kinnitatud selepärast ka ära murdis


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Jaan, 2012 0:21 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Mulle teatati, et betoonlased tegelevad ka seina taastamisega?!
Mis mõtet on kahest kohast sama asja ajada? Kui väga soovite, tehke siis ise.
Vajadusel võin toetada jõuga, kui linnas või lähedal olen. Ka rahaliselt.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Jaan, 2012 20:42 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 31 Jaan, 2007 22:22
Postitusi: 891
Asukoht: L-VIRUMAA
Myrakaru kirjutas:
Mulle teatati, et betoonlased tegelevad ka seina taastamisega?!
Mis mõtet on kahest kohast sama asja ajada? Kui väga soovite, tehke siis ise.
Vajadusel võin toetada jõuga, kui linnas või lähedal olen. Ka rahaliselt.



No eks seal on inimesed kes ka siin klubis liiguvad ja ega kaks pead on ju kaks pead :) Minu nägemus asjast on aga selline et oleks hea kui se taastamine ikka CC klubi kirja läheks (on se ju ikkagi Chrysler club estonia loodud :hi: se lihtsalt minu arvamus ) ja ega ni konkreetset juttu seal sellest ka kuulda ei ole.Yks kül eelmine kord postid muretses aga vahepeal on kratid ülejäänud kõik tuuri pannud ni et ut posti sellist ei ole võtta.

_________________
Ei ole halba ilma heata! Raha paneb rattad käima!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Jaan, 2012 23:09 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Selge. Ega meilgi siin ehitusfirmasid ega metallitööstuseid seljataga ole. Otsime kust saame.
Ise olen tsivilisatsioonist eemal veel kuni järgmise nädalani. Siis saan hakata inimesi aktiivsemalt tüütama.
Sein saab püsti tagasi. One way or another.
Iseasi, kas sellist Berliini müüri laadset ehitist sinna vaja ongi?
Kontakteerun uuel nädalal ka sealsete inimestega.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 05 Jaan, 2012 23:49 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
elvis1 kirjutas:
No eks seal on inimesed kes ka siin klubis liiguvad ja ega kaks pead on ju kaks pead...


Seda asja alustas ja suuresti vedas meie kunagine hea sõber yksjalg. Tal on endiselt võimalus siin sõna võtta ja ühist asja edasi ajada. ;)
http://www.tallinnakoda.ee/1,125

Teeme koos Sven?


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 09 Jaan, 2012 18:03 
Eemal
CHR Club
CHR Club

Liitunud: Pühapäev 30 Aug, 2009 19:18
Postitusi: 495
Elwoodi postitus on viidud TÕEKOMISJONI ette ...

_________________
https://www.modelsshop.eu
https://www.facebook.com/veneraud.ee


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 09 Jaan, 2012 20:09 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
Nu jah. Kojale sai jäetud kontaktid ja seda on ka kasutatud.

Nüüd peab ära lõppema asja veeretamine ja "ära tegemine/parastamine" ning postitada siia siis ainult tegutsemised. Ärge nähke tonti seal kus seda pole
Rahvatarkus: "Ärge vaielge lolliga - rahvas ei pruugi aru saada kumb teist just loll on".

Ise olen jällegi väga hõivatud aga kui on selge millal vaja kohale tulla ja see aed püsti panna, andke teada (võimalusel osalen ka).
Kui on finantsilist tuge vaja - jällegi andke aga teada.

Vähem möla ja rohkem rosinaid. :dirol:

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 09 Jaan, 2012 20:36 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Puuetega Inimeste Kojaga on suheldud. Seda seina ei ole vaja neil enne aprilli lõppu.
Kui tublid betoonikIubi aktivistid seina eemale tõstsid, siis au ja kiitus neile.
Kevadel võtame taastamise ette.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 20 Mär, 2012 18:14 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Näeh imet, elu teeb keerdkäike ja tuleb üle 100 aasta tulla siia sõnavõtma.
Mureks muidugi see õnnetuks muutunud turvasein ehk selle taastamine. Lihtsalt eelmine nädal teatati, et 29 aprill (spordipäeva raames) on kindel vibulaskmise soov seal platsil, seega peab hakkama kaalumakas alternatiive või vana taastust. Sest elukogemus seal treenerit kujutades on näidanud, et need lastud nooled väetitest kätest kipuvad pagana hästi ja pagana tugevalt lendama. On tulnud neid ka sealt seina sügavustest suure jõuga välja tirida jne. Huvitav on muidugi Myrakaru avaldus, et kas seda "Berliini müüri" sinna üldse vaja on.Ehk-kas on miskeid paremaid alternatiive seina asemel või jätab asja siis üldse katki? Mina koostööst pole kunagi keeldunud ja eks selles vibuplatsi saagas olen kah üks paras osaline olnud..Kuid hetkel minul üksi puuduvad küll võimalused seda taastada..nii füüsiliselt kui muude võimaluste poolest..niigi sai siin enne suurt lund käidud Sala Innoga neid paneele ilusti riita tõstmas, nii et naba andis pärast otsida.
Et selle ilusa jutu selgemaks tegemiseks siis paari asjaolu vaja ..ehk..kas CC klubi on nõus asja taastama(minu igakülne abi kaasatud) ja kui jah, siis mis samme ning mis järjekorras hakkame tegema..Kui ei, siis lihtsalt lähen ja mainin, et klubi loobus oma projektist..jäänud on kuu ja midagi peab hakkama otsustama..ja tähtsus pole sellel, kas keski CC või Betoonikad..Ilusaid asju sai tehtud ja pole mõtet nüüd miskite isiklike erimeelsuste pärast virtuaalsei/reaalseid nooli teineteise pihta lasta.
Minu hinnang olukorrale seal- viga on saanud mõlemad äärmised postid. Üks terve..pooleks läinud on ära võetud (keevitatud risti-rästi jalg maa sees), teine post on kah murdunud ja halva koha pealt, ehk allpool maapinda..polnud toona millegiga lahti kaevata tuvastamiseks, et kust, 3 oki.Üks võimalus on hankida nende laoriiulite postide parandamiseks spets bandaazi..(keski pakkus) ja veel keskelt tugevdada metallist toruga (selle sest tühja posti sisse) ja kilbid jälle külge lasta (eeldab mõnda pikka lauda alla ja üles ning a`la 5-6 inimest..need on rasked) ja siis tugevdada veel kogu konstrui trossi/kaldnurgaga.Oleks lihtsaim ja vist ka odavam variant- püsivust siis veel vast paariks aastaks..Teine ja kindlasti kallim variant oleks asendada postid muudega..
Senise konstrui suurim viga oli tugede puudus, kilpide peakinnituste poldi peada alla liiga väikeste seibide panek (üks polt tuligi läbi ja lahtine nurk kõigutas asja pooleks), muidugi ka need riiulite postid vale küljega pandud..nõrgim koht suurima külgsurve poole.No ma pole ehitaja ja lihtsalt teoretiseerin..aga vähemalt jah, odavaim oleks vana taastus kuidagi..spetsvõrk, uus sein jne variandid on liiga kulukad kogu seltskonnale..
Igatahes mina olen siis hetkel täiesti osaline, kirjutan-vastan SIIN teemas ja valmis erinevate variantide läbiarutamisel sõna võtma..olgu need siis kas stiilis ei või jaa..Isiklikud arvamused saab jätta mõne teise teema jaoks siin.
Et siis suhtleme, lugupeetud Chryslerlased

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 477 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia