Klubi tutvustus

Klubi “koorus välja” Auto24 foorumist. Esimene mõte teha sarnane klubi põhines kellegilt Mardilt, kes hõikas Auto24 Chrysleri alafoorumis 21:08 30.09.2003 et looks klubi. Heietustega liiguti aastasse 2004 ja siis tõstatati teema uuesti ülesse alles 2005. aaasta jaanipäeval. Põhiliselt käis vaidlus teemal, kui vanu autosid klubisse võtta jne. Oli ka huvilisi kes meeleldi kampa löönuks kui keegi asja ära teeb. No see on ka loomulik. Sügisel hakati juba konkreetseid mõtteid ajama, kui 22.11.2005 leppiti kokku esimese kohtumine ja sellest võtsid osa veel siin foorumis registreerinud Kaisu, Myrakaru, MurakaMari, ning veel kaks meesterahvast, kelledest ühe nimi oli vist oll ja teise nime ei mäletata.

Seal otsustati, et registreerida aadressi chryslerclub.ee ja paneme püsti foorumi, et asju ajada edasi oma kodulehel.
Klubi alguseks loetakse 10 detsembrit 2005 ,millal registreeriti www.chryslerclub.ee domeen.

Juba 17. veebruaril 2006 organiseeriti klubi ametlik I kokkutulek Jõekääru perepuhkuses, mille üks eesmärkidest oli ka klubi staatuse, Põhikirja ja muude aluste seadmine, samuti järgnevad kokkutulekud. Esimesest klubi kokkutulekust võtsid osa Peeter (hmm), Tarmo (Myrakaru), Marje (MurakaMari), Raido (Oberst), Janek (Jan), Aare (Aare33), Kristjan (Kuu), Heldar (Helx), Egert (külaline), Mari (külaline), Inga (külaline).
Tulemuseks oli klubi, kus ei ole Chrysleritele aastaarvude suhtes piiranguid ja üldse ei pea omama ühtegi liiklusvahendit, et klubi liikmeks hakata, peamine on hoida CHRYSLERILE üks koht südames.
Siiani on klubiga liitunud väga lahedad ja rõõmsameelsed inimesed.