Tänane kuupäev Reede 26 Apr, 2024 6:48

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 16 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Teisipäev 21 Mär, 2006 13:36 
Voyageri ´95 3,3 soojendusradika vahetus vajalik. Olen dilemma ees. On kellelgi kogemusi, palju maksis ja kiirelt vahetus läks? Sest. Vahetuseks peaks sisemise armatuuri, rooli, mitu kilo kruve maha kiskuma(olen seda kõrvalt näinud, pole kerge töö), et radikat kätte saada ja üks vend küsib selle eest 2000 tööraha. Tundub reaalne, tuletades meelde seda vaeva mida mu töökaaslane nägi radikale ligipääsemiseks. Samas ütleb Tartu TopParts, et häh, tund-poolteist(et siis 300-500 eek) läheb. Tundub kuidagi veider vahe.....


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 21 Mär, 2006 14:57 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 23:15
Postitusi: 134
Asukoht: Tamsalu
Mobiil: 56477475
Kuigi ei ole ise sellist asja vahetanud ning kõrval seisnud, kuid tundub, et 2000 on küll koledalt palju. Esinduses ju küsivad tunni hinnet ja kui tunni hinde korrutad töö rahaga saadki kuskil sellise hinde mida küsiti. Muidugi on ka odavamaid variante. Ise elan praktiliselt küla kohas ja siis on kultsete kätega mehi küll ning nende tunnihinne tunduvalt väiksem, kui esinduses. Aga eks see ole ikka su enda otsustada kas lased remondi teha esinduses või kellegi tuttava. Aga 2000 on palju!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 21 Mär, 2006 16:48 
2000 ei olnud esindushind, oli mingi töökoda kellel olevat kogemusi(Tartus Kastani tn). igatahes panin TopPartsi neljapäevaks aja, eks peale seda oskan öelda kas kõrbesin või ei. :roll:


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 21 Mär, 2006 17:10 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 23:15
Postitusi: 134
Asukoht: Tamsalu
Mobiil: 56477475
Kui sa mulle annaks 2000 tööraha võin ma endale sellised kogemused külge pookida mis kole. Ma sain aru küll, et see esinduse hinne polnud, esindus sellist hinnet puhtalt vahetuse pealt ei küsi. Äkki see firma kes julges küsida sellise raha paneb autole peale ühe remondimehe kes üpris saamatu ja siis tunnihinne kuskil 300 siis umbes 7 tundi mässamist ja ongi sinu rahakotis 2000 auk.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 21 Mär, 2006 19:44 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 01 Veebr, 2006 23:46
Postitusi: 62
Asukoht: Tallinn
Vahetasin ühe sõbra vojal.Esimese korra kohta läks a-3tundi.Kuid parajalt kebernee oli küll.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 22 Mär, 2006 13:46 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 18 Jaan, 2006 16:40
Postitusi: 164
Asukoht: Jõelähtme
Mul 96 aasta R4 2,4 ja ilmselt tuleb sama asi kevadel ette võtta, sest muud ei oska enam ette võtta, arvatavasti on salongiradikas lihtsalt umbes, ja kui järgi ei vaata, siis ei saa ka teada. Kondi nupule vajutades, saab põrand juhi jalgealt märjaks kui mädasoo ja talvel käredate külmadega ei läinud masin ka nii soojaks, kui eelmine tali. Termostaadid ja muud kavalused on läbitud, nüüd ei jää muud üle, kui ühel soojal kevadpäeval siis lahti kiskuda...

_________________
V 2,4 R4 1996 manuaal


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 22 Mär, 2006 21:06 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 01 Veebr, 2006 23:46
Postitusi: 62
Asukoht: Tallinn
JLM kirjutas:
Mul 96 aasta R4 2,4 ja ilmselt tuleb sama asi kevadel ette võtta, sest muud ei oska enam ette võtta, arvatavasti on salongiradikas lihtsalt umbes, ja kui järgi ei vaata, siis ei saa ka teada. Kondi nupule vajutades, saab põrand juhi jalgealt märjaks kui mädasoo ja talvel käredate külmadega ei läinud masin ka nii soojaks, kui eelmine tali. Termostaadid ja muud kavalused on läbitud, nüüd ei jää muud üle, kui ühel soojal kevadpäeval siis lahti kiskuda...

Keera radikasse minevat toru kinnitust peale. Seal vist arvatavasti se lahti põrunud või tihend on järgi andnud. Olen seda endal juba teinud.Soendusradika pesin kaa kapotialuste torude kaudu läbi (ja voolikust tuleb lasta loputusvet tagurpidi ringvoolu kindlasti).


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 23 Mär, 2006 10:33 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 18 Jaan, 2006 16:40
Postitusi: 164
Asukoht: Jõelähtme
OOt, Su jutus miskit põnevat, radikasse minevat toru kinnitust? Sa mõtled soojendusradikasse, rooli alt? Ja see kapotialuste torude kaudu pesu toimis? aga peab vist sooja ikka ootama :oops:

_________________
V 2,4 R4 1996 manuaal


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 23 Mär, 2006 11:37 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Sellise külmaga see suht ebameeldiv toiming jah kui just garaasis pole +18 :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 23 Mär, 2006 14:22 
No Tartu TopParts võttis asja alles 3 tunniga lahti ja lõpuks leppisime kokku, et teevad järgmine nädal vaikselt nikerdades ära ja kokku läheb 2500.-(radikas 1095.- ja tööraha). See on ikka grand work, terve armatuur lahti kiskuda, rool maha, iste eest. fuk


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 23 Mär, 2006 15:55 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 23:15
Postitusi: 134
Asukoht: Tamsalu
Mobiil: 56477475
No ikke parem, kui lihtsalt tööraha eest 2000 välja anda. Nüüd vähemalt jupi hind ka sees. 8)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 25 Mär, 2006 11:56 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 01 Veebr, 2006 23:46
Postitusi: 62
Asukoht: Tallinn
JLM kirjutas:
OOt, Su jutus miskit põnevat, radikasse minevat toru kinnitust? Sa mõtled soojendusradikasse, rooli alt? Ja see kapotialuste torude kaudu pesu toimis? aga peab vist sooja ikka ootama :oops:

just-just


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: JLM
PostitusPostitatud: Esmaspäev 27 Mär, 2006 10:20 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 18 Jaan, 2006 16:40
Postitusi: 164
Asukoht: Jõelähtme
CARB. Natuke täpsusta, kus see... (radikasse minevat toru kinnitust peale.) on? Seda saaks ju praeguse ilmaga ka vaadata?



Tubakas nr 1 :roll:

_________________
V 2,4 R4 1996 manuaal


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 27 Mär, 2006 21:45 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 01 Veebr, 2006 23:46
Postitusi: 62
Asukoht: Tallinn
Otsi se soendusradikas ülesse armatuuri alt ehk jalgade juurest ja võid ka keerata mõne kruvi lahti et paremini ligi pääseda. Ja sinna siseneb kaks toru(mis läheb kapotialla välja) ja need torud käivad soendusradika küljes ühe muttriga kinni. Ehk leiad ülesseselle radika ja kui veel häst läheb ka selle lekke.Jõudu tööle


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 03 Apr, 2006 16:26 
Tartu TopParts vahetas siis mu Voya soojendusradikat nädal aega, selle aja jooksul anti 3 erinevat aega kuna ma auto "kindlasti" kätte saan. Ajas ilgelt närvi, pendelda edasi-tagasi ja muretse. Ma teadsin, et selle vahetus on ilge kepp aga töökoda ei teadnud. :?
Sain siis auto kätte.... armatuur nagiseb, tagaakna kojamehe nupp on jääb alla, sigaretisüütajal ja kellal pole voolu ning uksetuled ka enam ei põle.... :evil: Pakkusid küll, et teevad korda aga nende garaazi ma enam oma masinat ei vii. Never. Vat selline kvaliteettöö.


Tagasi üles
  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 16 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia