Tänane kuupäev Teisipäev 07 Mai, 2024 4:34

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: 300C rool raske
PostitusPostitatud: Esmaspäev 18 Aug, 2008 11:13 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 15 Aug, 2008 15:16
Postitusi: 9
Tere.

Sai värskelt soetatud Chrysler 300 C, seoses sellega tekkisid ka mõningad küsimused. Üks asi siis see, et võrreldes mõne muu autoga on rooli keeramine suhteliselt raske. Kas see on ka teistel 300C omanikel samuti, tulenevalt auto suurest kaalust, või tuleks viga otsida roolivõimendi süsteemist.
Teine küsimus kõlarite kohta.. taga aknalaual on kaks kõlarit ja nende vahel kolmas tühi kõlari auk. Kas see auk on jäätud sinna soovi korral subwooferi paigaldamiseks ja kas keegi on seda ka teinud?

Ette tänades,

alar


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 18 Aug, 2008 16:16 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2007 Chrysler 300C

Liitunud: Reede 20 Juul, 2007 14:32
Postitusi: 392
Asukoht: Göteborg
Rooli raskus on suhteline, ei ütleks, et 300C rool eriti raskem oleks kui teistel. Roolivõimendit saad kontrollida, kui võrdled rooli keeramise raskust seisva ja töötava mootoriga.

Kõlari auk taga on jah subwooferi jaoks. Olenevalt varustustasemest see kas on või ei. Ma olen selle ise lisanud ja võin vajadusel nõuga abiks olla.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 18 Aug, 2008 18:39 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 27 Veebr, 2006 13:54
Postitusi: 631
albert kirjutas:
Rooli raskus on suhteline, ei ütleks, et 300C rool eriti raskem oleks kui teistel. Roolivõimendit saad kontrollida, kui võrdled rooli keeramise raskust seisva ja töötava mootoriga.

Kõlari auk taga on jah subwooferi jaoks. Olenevalt varustustasemest see kas on või ei. Ma olen selle ise lisanud ja võin vajadusel nõuga abiks olla.



Mis selle seisva mootoriga ikka kontrolida.Kui töötavaga jõuad kohapeal rooli keerata siis töötab.Samas mul on Seat Altea ja tööauto on Honda Jazz,mõlemal on elektriline roolivõimendi,ning JAZZi rool on ikka nii raske võrreldes Alteaga.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 20 Aug, 2008 15:19 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 06 Apr, 2006 0:19
Postitusi: 184
Asukoht: Peterburg ,Tallinn ,Pärnu
300c -lo on tõesti rool päris raske võrreldes teiste aparaatidega,samas võib lisada et ilma võimuta on rooli võimatu keerata!!!Kunagi tilkus süsteem tühjaks ja auto tuli evakuaatoriga servisesse saata!

_________________
HEMI is Best!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 01 Sept, 2008 0:22 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 04 Jaan, 2008 1:25
Postitusi: 21
Mul oli rool ka raske kuni vahetati roolilatt. Peale seda läks kergemaks aga võrreldes muude autodega on ikkagi raskem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia