Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 14:10

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Bensupaagi jama
PostitusPostitatud: Neljapäev 01 Okt, 2009 23:16 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 30 Mär, 2009 19:33
Postitusi: 10
Terekest. Kas keegi oskab öelda miks pacifical kütte näidik nulli vajub meeletu kiirusega kuigi kütet on veel oma 30l. siis kui nulli läheb lased viieka kütet juurde ja on jälle pea pool paaki.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 02 Okt, 2009 9:29 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1992 Chrysler LeBaron

Liitunud: Laupäev 11 Nov, 2006 3:01
Postitusi: 317
Asukoht: Tartu
Omamata tõest infot paagi asukohast - pakuks, et paak on rämedalt mõlki löödud ja sellega seoses ruumala oluliselt vähenenud. Tõenäolisem on muidugi kalav andur

Edit!

Kas "kurguni täis" tankides mahub paaki sisse tehaseandmetele lähedane kogus kütet?


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 02 Okt, 2009 10:22 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 30 Mär, 2009 19:33
Postitusi: 10
Paak ei ole ära sõidetud. kütet mahub nii palju kui peabki minema. mingi selline jama on, et küte läheb kuidagi ühest paagi poolest teise. siis vajub näidik nulli ja põhimõtteliselt nagu olekski küte läbi ja jääb seisma. kuigi tegelikult ei ole otsas. vahepeal kõigub näidik sõidu ajal. küll läheb nulli ja siis mingi aja pärast läheb jälle oma koha peale tagasi. vahepeal mõtlesin, et äkki on õhutusega mingi jama. ei tahtnud kütet hästi sisse ka võtta.
aga mis andur see selline on muidu?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Bensupaagi jama
PostitusPostitatud: Reede 02 Okt, 2009 19:32 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 25 Dets, 2006 22:49
Postitusi: 363
Asukoht: Edikgrad
Kas selline asi ei või olla, et reostaat on anduril kulunud või mingi tootja praak selle kohapeal, see tähendab poolest paagist allapoole.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Bensupaagi jama
PostitusPostitatud: Reede 02 Okt, 2009 19:37 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 30 Mär, 2009 19:33
Postitusi: 10
poolest paagist allapoole hakkab jamama jah.kõik küte mis vasakul paagi poolel on läheb ära paremale.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Bensupaagi jama
PostitusPostitatud: Reede 02 Okt, 2009 19:51 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1999 Chrysler 300M

Liitunud: Esmaspäev 17 Nov, 2008 23:51
Postitusi: 105
Asukoht: Rakvere
Mul oli kunagi midagi sarnast (audiga küll aga mis siis).
Probleem hakkas pärast seda kui pätid käisid välja imemas bensu mu audist.
Panin siis paagi uuesti täis ja sain vast mingi 15km sõita kui järsku näitas kolmveerand paaki kütet.
Jäin seisma et äkki krt paak katki tehtud vms. Ei tilkunud ega lõhnanud bensu järgi kuskil.
Läksin autosse ja ennäe, jälle täis paak.
Lõpuks ikkagist kiskusin anduri välja ja oligi teine kuidagi viga saanud ja ei istunud oma pesas.
Igatahes vaatasin anduri üle, panin ta õigesse paika tagasi ja pärast seda näitas kõik normaalselt jälle.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Bensupaagi jama
PostitusPostitatud: Reede 02 Okt, 2009 21:08 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 29 Juul, 2008 21:10
Postitusi: 606
Asukoht: Ida-Virumaa
Sarnaseid sümptomeid näitab ka puudulik mass. Vanematel autodel oli massjuhe eraldi ja selle oksüdeerumine andis sarnase tulemuse. Uuematel masinatel on mass juba üldises juhtmekimbus ja sellega ei tohiks sellist asja olla. Peaksin tõenäoliseks eelkõneleja pakutud versiooni, et kala on tasemeanduris (ehk siis paagis). Bensiini äravajumist ei tohiks toimuda, sest kütusepaakides kasutatakse vaheseinasid, mis takistavad bensiini üleliigset loksumist.

_________________
Polegi nii rumal kui pealt paistab.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Bensupaagi jama
PostitusPostitatud: Laupäev 03 Okt, 2009 4:41 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 30 Mär, 2009 19:33
Postitusi: 10
Muidu loogiline jutt aga nii ta on, et vasakust paagi poolest läheb kogu küte paremale poolele. Esimest korda kui näidik nulli vajus siis jäin autoga teepeale. Küte läbi ja kõik. Kutsusin sõbra küttega järgi, valasin 20l,i sisse ja kütet oli üle poole paagi. Mingi aja pärast proovin ära, et kui palju kütet siis paaki jääb kui näidik nulli vajub ja auto seisma jääb. Võtsin paagi alt ja paagis oli veits üle 30l,i. Kompisin kõik detailid ka paagis läbi. Peale seda oli mingi aeg nagu korras kõik ja nüüd jebib siiamaani. Isegi kütet ei saa korralikult sisse lasta. Peab valima suht rahuliku kiiruse millega lasta, muidu tuleb nigu purskkaevust välja tagasi. Kui ise õigel ajal ära ei jaga, et nüüd tuleb üks sahmakas kütet välja, siis oled kohe silmini koos!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Bensupaagi jama
PostitusPostitatud: Laupäev 03 Okt, 2009 21:06 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 29 Juul, 2008 21:10
Postitusi: 606
Asukoht: Ida-Virumaa
Sellisel juhul kontrolli üle kõik torud ja lõdvikud, mis on seotud paagiga. Paagil peaks olema õhutuse voolik ja ka tankimise jaoks oleval lõdvikul peaks olema õhutuse voolik. Nende voolikute ummistuse korral tekibki vastusurve tankimisel. Paraku see, et kütus jääb ühele paagi poolele ei mahu nagu hästi pähe ja füüsikaliselt ei tohiks see ka võimalik olla. Muidugi peab paak olema puhas. Olen remontinud masinat, millel kippus poole paagi pealt küte otsa saama. Temal näidik näitas küll õieti, aga probleem oli selles, et mees oli kusagilt si..a paaki pannud. Tulemus oligi see, et kütusepumba alusesse kaussi korjus kogu see saast kokku ja ummistas pumba sõela. Tankides lõi kütusevool sodi ühtlaselt paaki laiali ja auto jälle käis seni, kuni jäi järele umbes pool paaki kütet. Kui paak on puhas ja torustikud korras, siis peab rike olema tasemeanduris. Tasuks kontrollida ka pumba pistikut, et see ikka korralikult ühendust annaks. Kontrolli ka seda, et pump paaki vaakumit sisse ei ime. Kui auto välja sureb, siis mine kohe välja ja keera kütusepaagil kork maha. Imemise häält kuuldes väiks väita, et probleeme on õhutuse voolikutega. Peale seda protseduuri vaata kütusenäidikut, kas midagi muutus ja kas auto käima läheb.

_________________
Polegi nii rumal kui pealt paistab.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Bensupaagi jama
PostitusPostitatud: Laupäev 03 Okt, 2009 23:26 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 30 Mär, 2009 19:33
Postitusi: 10
olen juba proovinud neid asju teha.vaakumit ei tule paaki ja õhutuse torud on ka puhtad.sõitsin isegi vahepeal nii kaua prooviks lahtise korgiga kuni cascap ette tuli.ja ei midagi.ikka sama moodi.aga eks ma kombin siis taseme andurit ka.äkki tõesti sellel mingi tripper juures.sellest ei saa ma ka aru kuidas see võimalik on et vasakult poolt küte läbi saab.müstika.eks ma võtan paagi uuesti alt ja vaatan järgi mis värk on.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Bensupaagi jama
PostitusPostitatud: Pühapäev 04 Okt, 2009 20:56 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1999 Chrysler 300M

Liitunud: Esmaspäev 17 Nov, 2008 23:51
Postitusi: 105
Asukoht: Rakvere
A on ikka õige paak all? Pärast keegi mingil põhjusel paagi ära vahetanud või on modifitseeritud?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Bensupaagi jama
PostitusPostitatud: Teisipäev 06 Okt, 2009 20:51 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 30 Mär, 2009 19:33
Postitusi: 10
õige ikka.vähemalt nii palju kui ma neid näinud olen on sama nagu kõigil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Bensupaagi jama
PostitusPostitatud: Kolmapäev 07 Okt, 2009 22:06 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 27 Aug, 2009 22:21
Postitusi: 2
Mul Pacifica bensunäidikuga vastupidine jama. Tangid paagi täis,aga näitab ainult pool
paaki. See vist nende sünnitrauma. Tühjaks saamist näitab õnneks enam-vähem õieti.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Bensupaagi jama
PostitusPostitatud: Reede 30 Okt, 2009 19:02 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2004 Chrysler Pacifica

Liitunud: Pühapäev 24 Mai, 2009 19:49
Postitusi: 31
Pole küll otseselt teemasse, kuid seotud sellega!

Mis kütust kasutate? Kas 95, 98 või Venemaalt toodud? Hetkel ise tankisin 98-t, kuid kas on asjal mõtet? Mis arvate 95 ja Venemaalt toodud bensiinist?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Bensupaagi jama
PostitusPostitatud: Laupäev 07 Nov, 2009 1:15 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 30 Mär, 2009 19:33
Postitusi: 10
mis ma arvan vene küttest.kasutan alati kui saan.enamjaolt saangi kui vaja aga kui tahad seda kütet ma ha teha siis ära tule üldse seletamagi,sest venemaal on ju ka autod mitte hobused.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia