Tänane kuupäev Esmaspäev 20 Mai, 2024 10:22

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 29 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 30 Mai, 2007 23:58 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 10 Apr, 2007 20:45
Postitusi: 397
Asukoht: Tallinn
Eelmises postituses on märkimata üks pisiasi, et kasutatakse iPodi signaali saatmist raadiovastuvõtja vabale valitud FM sagedusele, antud juhul 88,1 MHz.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 31 Mai, 2007 6:44 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Reede 17 Nov, 2006 8:32
Postitusi: 704
Asukoht: Saue
Mobiil: 5162495
Mul ka olemas FM transmitter ,aga heli kvaliteet ei ole küll kõige parem
Ostetud sai siit http://www.digi.pri.ee/index.php/1

_________________
Life is a bitch and then you die.....


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 31 Mai, 2007 8:54 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 10 Apr, 2007 20:45
Postitusi: 397
Asukoht: Tallinn
Kindlasti sõltub tootjast http://images.businessweek.com/ss/05/11 ... rce/13.htm ja vastuvõtja tundlikkusest, ilmselt ka antennist. Eelmisel autol nii kvaliteetne tulemus polnud kui Chrysleril. Siit järeldub, et kui Voyageri autoteema läheb sujuvalt üle helitehnika peale, siis on väga hea auto!
;)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 31 Mai, 2007 9:27 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 15:58
Postitusi: 528
Asukoht: Linna lähedal maal
Ärge kuulake kui saate neid ''nuditud'' formaate, MP3 jms. Kui teaksite, kui suur on vahe tegelikult kvaliteetse CD ja nende nudiformaatide vahel, mõistaksite minu põlgust nende vastu. Aga tehke lihtne rehkendus, vaadake CD ja MP3 formaatide mahutavust. Vahe on ju kohutav! Kui aga prooviksite oma jalga suruda 10 numbrit väiksemasse jalatsisse ja siis nendega veel kõndida? Nudimine on toimunud veel enamuses kesksageduste alas, milles toimubki kõige rohkem. Kunstlikult võivad olla üles aetud aga kõrged ja madalad, et teadmatu kuulaja kuuleks hullu matakat ja visinat ja arvaks, et ON ÄGE JA HEA! Ma saan aru, et valdav enamus rahvast ei tegele ei heli töötluse ega miksimisega ja ei tea seetõttu asjast ka ööd ega mütsi. Ja kahjuks kuulab veel vägagi rämpsmuusikat, kusjuures asjas on peadpööritavalt ebaselge (mulle vähemalt) nüanss. Ostetakse hullu raha maksev tehnika, mis oma parameetritelt veaks välja suht toreda sagedusriba ja siis pannakse sellesse nuditud ja nüsitud MP3!!!??? Paaki ju valate kvaliteetset kütust, või vähemalt loodate, et see on seda? Inimene saab kindlasti ka koerakrõbinaid süües kõhu täis ja suuresti on mul kahtlus, et see toit on ka suht toitev, aga nagu ei tahaks? Ikka tahaks taldrikul näha midagi muud? Ärge siis toppige oma kallisse tehnikasse ka siiski suht rämpsu. Ma olen nõus, et tänaval klapid peas tuiamiseks on need nudiformaadid ehk õigustatud, aga selleks, et mitte tassida tervet plaadikogu kaasas. Ja ka seda tean, et vaid ''treenitud'' kõrv kuuleb kui stuudios keegi suitsule tuld on pannud, kuidas hingab laulja, kuidas kidramehel ''kala'' tuli, näpp kaelal libises või trummimees pole pedaali õlitanud. Seda paljud ei oskagi kuulata, sest nad kuulavad tervikut, mitte detaile. Aga selle, kui palju on nudiformaadid ''vaesemad'', peaks küll iga korras kuulmiselunditega indiviid ära kuulma. Kui eesmärgiks on aga kaaskodanike häirimine oma sitta maitset neile peale surudes, siis pole muidugi oluline, mida vuuferiga paugutatakse. Aga kõrvatohtritel on varsti tööd hullupööra. Kõrgeid sagedusi ei kuule enam juba paljud, olen mõnele stuudioga väikese katse teinud. Pole minagi teab mis nahkhiir, aga noored EI kuule enam paljusid sagedusi üldse mitte. Hoiduge rämpsust kui saate.

_________________
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 31 Mai, 2007 10:02 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 10:44
Postitusi: 53
Asukoht: Tallinn
On vist juba piisavalt OT. Aga valame veel õli tulle siis :)

MP3 tavapärase CD audio vastu polegi teab mis kohatu võrdlus. Ja ei saa ka öelda, et MP3 formaat oleks selles võrdluses kaotaja.
Jah kui me räägime 128Kbps MP3'dest.. sel juhul on tõsi, et kvaliteet ja kesksagedused jäävad nigelaks. Aga kui võrrelda 192Kbps ja kõrgema sagedusalaga kodeeritud MP3'sid.. siis võib julgelt öelda, et vahet kuulda olulist pole CD audio kvaliteedia. Muidugi ei mahu suurema sagedusalaga MP3'sid meeletult palju phele 700MB plaadile. Aga täiesti piisavalt, et olla võrdväärne CD audio CD-Box'i mahuga. Seega autos.. kus teadupärast niikuinii on kõikvõimalike "vajalike" asju.. on palju mugavam hoida 3 MP3 plaati kui 20 tavalist CD. Arvesse võttes veel seda, et enamusel on autodes kasutusel mitte-kõrgklassi helitehnika.. siis ei ole vahet absoluutselt märgata.
Mis ma tahan öelda, et MP3 puhul võidab mugavus üle kvaliteedi autos!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 31 Mai, 2007 10:45 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
autos on ka kõrvalisi helisid.... seega taandame asja autos kasutusel oleva tehnki tasemele.

Heli kvaliteedi osas olen indianiga ühel meelel (kuigi sain kõrvakahjustuse omast lollusest noore ja uljana lasketiirus kõmmutades - ei soovita kellegile enam ilma klappideta laskmas käia).
Helisid ei kuulata ainult kõrvadega vaid tunnetatakse ka muude kehaosadega.

Aga kui teema juurde tagasi tulla (või peaks antud posti poolitama ning tegema autostereo kohta eraldi teema :think: )
Siis millal sa stereo tuuningu/puhastuse ettevõtad?

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 31 Mai, 2007 11:40 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 15:58
Postitusi: 528
Asukoht: Linna lähedal maal
Selgituseks, et isegi 382Kbps ja CD 48000Hz- 16 bitti on võrreldavad kui poolik(o,5L) ja terve kast. Kui asja eriti keeruliseks ajada, siis teadke, et DVD-l olev heli on lausa 96000Hz ja 24 bitti ja ei suuda ikkagi edastada näit. sümfooniaorkestri poolt tekitatud helispektrit. Ei ole veel selliseid võimendeid ja kõlareid leiutet, mis sellise sageduse edastamisega hakkama saaksid. On saadud küll hakkama laborites ja audiofiilidele mõeldud tehnikas, kuid mingid paar miljonit koduse helitehnika ees välja käia on siiski valdavale enamusele üle jõu käiv. Siiski on minu meelest patt kuulata juba NATURAL SOUND klassi võimendi, ''sooja'' lampvõimendiga ja kõlarite- lineaarklappidega MP3-e, see oleks selle tehnika pilastamine. Sellisel juhul tundub, et tehnika on ostetud naabrimehe ees eputamiseks, mitte selle sihipäraseks kasutamiseks. Meie üha progresseeruvas lolluses aga pole imestada millegi üle. Kui aga mees on pannud koduse helitehnika alla vähemalt paarkümmend kiloeeku ja kuulab sellega mingit MP3-le ja veel 64- või miks mitte isegi 32 Kbps -iks kokku pressitud Meie Mehe üllitist ''telefonihäälega'', hakkan mina tema vaimsetes võimetes kahtlema.Talle piisaks ju kõvahäälsest paarisajakroonisest ''sangast''. Mõnda on neid õnnestunud seose ja ''juuresoleval pildil kujutatud'' meetodil küll ka õigele teele juhtida. Kärbest ei pea tapma Stingeriga, aitab kärbsepiitsast. Mulle tundub, et paljude helitehnika soetamise eesmärk on kuulata KÕVASTI, mitte KVALITEETSELT. Mul ka tiba tehnikat ja kogu selle koos kasutamisel ja volüümi lõppukeeramisel lahkuksid rändlinnud ja maja ümber tõmbaksid puulehed kollaseks, aga ma ei tee seda. Tehnika peab ''välja mängima'', mitte üle küla röökima. Võtke oma austet Chryslerite mootorid maha ja ehitage veetorudest raam, hea ja kerge, kindlasti liigub kiiresti ja teeb ka koledat häält. Aga kasutada seda ei saa ja hea auto on ära rikutud- kasutatud ebaotstarbekalt, samad algoritmid kehtivad kõikides valdkondades, ka helitehnikas ja sellega seonduvas. Aga laiatarbekaup ongi suur pettus koos oma ''reguleeritud'' helipildiga. Ja teadmatut inimest on kerge konksu saada, kasvõi kireva pakendi ja kiidukirjadega sellel. Ja mõni ongi nii õnnelik, sest eks see ikka võidab , kel surres rohkem asju. Kas need asjad on ka ''päris asjad'' see on küsimus omaette. Nagu mehed, kes arvavad, et nende seksuaalne võimekus ja mehelikkus seisneb võimalikult suuremas hulgas naiskodanike sugulises pruuki,ises. Ka sama, kas olla 100 laiatarbenaisega sängis, või omada koduses majapidamises, elus ja milles iganes, ühte, see- eest aga ''päris'' naist. Kvaliteedi ja kvantiteedi küsimus, kas viime millegi kunstini või labastame sootumaks ära, kasutades roppu ja rumalat ''laiatarbekaupa''.

_________________
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 08 Sept, 2007 9:34 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 10:44
Postitusi: 53
Asukoht: Tallinn
Niih.. esimene hooldus autole tehtud.. numbrid olid suht ootuspärased.
Väljaarvatud konditsioneeri radika vahtuse. Mis läks maksma koos vahetuse ja täitmisega 10K eesti raha.
Sai hangitud ka paar väiksemat vidinat: tulepesur koos kattega, uued küünlajuhtmed, uued pirnid kõikidele tuledele.

Järgmisena tuleb teha mõningased värviparandused.. eelmine omanik on osanud kõrvalistuja ukse alt mõlki sõita kuidagi.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 08 Sept, 2007 20:31 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 31 Jaan, 2007 22:22
Postitusi: 891
Asukoht: L-VIRUMAA
Nats veel CD st .Ühel tuttaval sama pull .Mängib MP3 esid kuid ta oma arvutiga salvestatud plaadi sülitab välja ja küsib kust said :D Ise arvan et neid kõrvetus programme on ju ka erinevaid mul näiteks selline juhus et pidin arvuti kuivaks tegema ja asetasin Win.profi ,nüüd eelmise prograga salvestatud plaadid täirsti kasutud näitab et on täis aga ette ei mängi :angry:

_________________
Ei ole halba ilma heata! Raha paneb rattad käima!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 08 Sept, 2007 22:13 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Minu sebringu raadio ei mängi isekirjutatud CD plaate. Box aga mängib neid hea meelega.
indiani-le soovitaks suuremat autot, kuhu elus kammerorkester ära mahuks :D

Mulle kõlbab mp3 autos küll. (flash+transmitter)
Uued Chrysleri raadiod mängivad ka mp3-e plaadilt.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: FM transmitter on jama
PostitusPostitatud: Neljapäev 13 Sept, 2007 20:41 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Town&Country

Liitunud: Kolmapäev 18 Apr, 2007 19:03
Postitusi: 336
Asukoht: Elva linn
Mobiil: 5071505
Kas keegi teab, mismoodi saab näiteks raadiosüsteemiga ühendada autosse paigaldatud DVD süsteemi. DVD-l on audioväljund kahe RCA otsikuga kaabliga toodud tagaistme taha küljekarpi. Kuidas oleks originaalraadioga võimalik ühendada? FM transmitteri signaal on jube mannetu. Vaatasin Crossroads festivali DVD-d ja kohe mitte ei jäänud soundiga rahule.Targad mehed, palun andke nõu!

_________________
Kõigi maade Chryslerimehed ja -naised, ühinege !


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 03 Dets, 2007 23:17 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 03 Dets, 2007 23:11
Postitusi: 3
Vaata siit:
http://www.pac-audio.com/products/produ ... ry%20Input

AAI-CHY


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Voyageri CD makk
PostitusPostitatud: Esmaspäev 28 Nov, 2011 0:40 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 04 Juul, 2010 15:38
Postitusi: 7
Asukoht: Tartu, Oulainen
Mobiil: 55624899
Kas keegi oskab öelda kuidas ma saan teada kas minu voya 2006 mängib mp3-e. Olen vist isegi kunagi proovinud ise kirjutada aga ei toiminud. Äkki on mingi kindel retsept-teatud proge, teatud seadistused, kindel toorik jne ?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Voyageri CD makk
PostitusPostitatud: Kolmapäev 14 Dets, 2011 19:30 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 02 Juun, 2011 15:18
Postitusi: 4
Tere!
Ehk keegi saab aidata kust saaksin Chrysleri Voyager magazini 6cd part no 04760904AB
99a Cd box on olemas aga magazin puudub.
kui kellegil on siis võiks ühendust võtta.
56637923


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 29 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia