Tänane kuupäev Teisipäev 25 Juun, 2024 10:12

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 383 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 16 Veebr, 2009 18:25 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 23 Okt, 2006 21:54
Postitusi: 236
Asukoht: Saue
oli tõesti tegus ja asjalik pühabaa.
kes tahtis sai jõudu teha
(malmradiaatorite tõstmine), Sai ka niisama jalutada edasi tagasi midagi kaenlas. Igastahes sai üüratu hulk asju transporditud sealt kus nad ei peaks olema , sinna kus nad võiksid olla. Sai ka minu masinat natuke putitatud, siinkohal suur tänu L2M kuldsetele kätele mille puudutusest piisas et asi tööle hakkaks. Siiski pean nentima et minu auto puhul ütlus "nokk kinni, saba lahti" peab paika. Seis auto ja remontija vahel jäi siiski mitte 1:0 vaid 1:1 kuna kõige selle jeblamise käigus kadus ära armatuuri ja nuppude valgustus. Aga see jäägu järgmiseks korraks. :)

_________________
meest sõnast - trolli sarvest


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 16 Veebr, 2009 18:43 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
kaxiq kirjutas:
Siiski pean nentima et minu auto puhul ütlus "nokk kinni, saba lahti" peab paika. Seis auto ja remontija vahel jäi siiski mitte 1:0 vaid 1:1 kuna kõige selle jeblamise käigus kadus ära armatuuri ja nuppude valgustus. Aga see jäägu järgmiseks korraks. :)

No näed..siis järgmine pühapäevak sa oodatud ja hakkame siis viga otsima..Kuigi päris järgmine see vast ei toimu..seekordne jääb vahele vist..Aga seni vaid seda-et reede tänasest targem ja jälgi teemat. Mr Green
Aga Betooniklubis näeme nagunii..järgmiseks korraks ka meie VIP saal vist uuemat nägu omandanud ..

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 16 Veebr, 2009 22:35 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Nagu Ostu-müügi teemas näha, otsime järjekindlalt ka autotõstukit. Ikka vaja sellist asja. Seni küll reaalsete asjadeni pole jõudnud..aga eks teema käib ja vaatab..täna sai valgustust parandatud..päris hele tulemus tuli meie Vip saalis.
Huvitavatest asjadest veel seda, et selline aparaat oleks kah maru vajalik. Müügimehed ärgake-mittetulundus ootab teie panust :D


Manused:
Faili kommentaar: Vajame hädast sellist seadet. Hinnast ei räägiks-asi läheks vaid teaduslikuks eksperimendiks: katsetusteks ja maitseomaduste hindamiseks.
file1881174_sakulate2.jpg
file1881174_sakulate2.jpg [ 13.28 KB | Vaadatud 5175 korda ]

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil
Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 18 Veebr, 2009 14:50 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 23 Okt, 2006 21:54
Postitusi: 236
Asukoht: Saue
Suured tänud L2M ile kelle kahtlustused minu mittetöötava armatuurivalguse suhtes pidasid paika. saagu valgus ja valgus sai. nimelt oli roolialuses kaitsmeplokis ühest kaitsmest lahkunud sinna tehase poolt sisestatud maagiline sinine suits mille tõttu osutus eelpoolnimetatud ese kasutamiskõlbmatuks :)

_________________
meest sõnast - trolli sarvest


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 18 Veebr, 2009 19:33 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler Neon

Liitunud: Teisipäev 16 Okt, 2007 10:17
Postitusi: 453
Asukoht: Rohuneeme - Tallinn(Sikupilli) - Liigvalla
Mobiil: 56806824
kaxiq kirjutas:
Suured tänud L2M ile kelle kahtlustused minu mittetöötava armatuurivalguse suhtes pidasid paika. saagu valgus ja valgus sai. nimelt oli roolialuses kaitsmeplokis ühest kaitsmest lahkunud sinna tehase poolt sisestatud maagiline sinine suits mille tõttu osutus eelpoolnimetatud ese kasutamiskõlbmatuks :)


Ja seis on seega 2-1 remontija kasuks.

_________________
Vahel lihtsalt jookseb kuul kokku...
Kõik metallitööd meilt! Obadus OÜ


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 18 Veebr, 2009 19:59 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Väljasõite Tartusse ka teete Mr Green ?
Koguks kimbu vigaseid CHR teile kokku, jooks õlut ja vaataks mismoodi mehed remondivad, saaks ka targemaks Mr Green

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 18 Veebr, 2009 22:30 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 26 Juun, 2006 22:38
Postitusi: 1384
Asukoht: Helsinki
Mobiil: 58333448
Kui Tartu mehed või naised pärast remonti, joodikud Tallinnasse tagasi toob, miks mitte. :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 19 Veebr, 2009 0:11 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2006 Chrysler PT Cruiser

Liitunud: Reede 24 Okt, 2008 9:21
Postitusi: 51
Asukoht: Kalamaja / Nõmme / Nõva
Mobiil: 56486777
no hei, noored :)

mul siin ekspluatatsiooni käigus tekkinud ka paar küsimust ja kaks päris otsest pisiviga, millede kõrvaldamine on mulle töövahendite, vastava ruumi ja oskuste puudumisel üle jõu ..

viga 1 .. on see, et tuuleklaasi pesuri otsad tulevad kapoti küljest lahti, seestpoolt, ja siis on väga pime korraga sõita .. need saan näpuga tagasi lükata, aga paari päevaga on nad jälle lahti .. ehk on miskit ravi?

viga 2 .. tagavararatast ei saa kuidagi põhja alla tagasi .. paistab, et olen selle raua seal kõveraks suutnud sõita .. peaks vist autu ülesse tõstma ja vaatama aga ma siin oma tungrauakesega ei julge ise pusida :(

ja siis veel paar asja, mis vajaks vastust ..

kas võtate minu ja mu suksu kampa? ma tegelt ei pelga ka teeninduse arveid, ma lihtsalt tahaks enne teada vastuseid, kui ma teenindusest midagi küsima lähen ;)

_________________
parem ilus omavärav kui mõttetu viik


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 19 Veebr, 2009 1:13 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
leedu kirjutas:
no hei, noored :)

mul siin ekspluatatsiooni käigus tekkinud ka paar küsimust ja kaks päris otsest pisiviga, millede kõrvaldamine on mulle töövahendite, vastava ruumi ja oskuste puudumisel üle jõu ..

viga 1 .. on see, et tuuleklaasi pesuri otsad tulevad kapoti küljest lahti, seestpoolt, ja siis on väga pime korraga sõita .. need saan näpuga tagasi lükata, aga paari päevaga on nad jälle lahti .. ehk on miskit ravi?

viga 2 .. tagavararatast ei saa kuidagi põhja alla tagasi .. paistab, et olen selle raua seal kõveraks suutnud sõita .. peaks vist autu ülesse tõstma ja vaatama aga ma siin oma tungrauakesega ei julge ise pusida :(

ja siis veel paar asja, mis vajaks vasust ..

kas võtate minu ja mu suksu kampa? ma tegelt ei pelga ka teeninduse arveid, ma lihtsalt tahaks enne teada vastuseid, kui ma teenindusest
küsima lähen ;)

Ikka oodatud. Lihtsalt jälgi foorumit, et millal järgmine üritus seal tuleb. Meie teenindustega ei konkureeri ja hindasid ei küsi..Kui ise kättpidi juures oled ja seltskondlik oled-miks mitte.Meile kõik teretulnud. Põhimõte ju selles-et tehakse koos..osalevad kõik. Ei ole nii, et jad auto kohale ja tuled x tundide pärast järgi. tegu üritusega..ja kui tahad osaleda-welcome. Jälgi siis foorumit-järgmine üritus õigepea saab välja kuulutatud. Praegu lihtsalt natuke kommunikeerume seal ja muudame strateegiat. Aga varsti jälle betoonikIubi avatud :)

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 19 Veebr, 2009 1:16 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Ferdi kirjutas:
Väljasõite Tartusse ka teete Mr Green ?
Koguks kimbu vigaseid CHR teile kokku, jooks õlut ja vaataks mismoodi mehed remondivad, saaks ka targemaks Mr Green

Esialgu oleme piirdunud Tallinna lähiümbrusega..kuid mõte hea ju..vast tõesti reaalne, et miski aeg korjame mõne bussi rahvast täis ja teeme meeldiva reisi ka mujale. Strippareid meist pole, aga autosid võiks näppida mujalgi. Muidugi pole süüdi, kui asi peoks pärast tööd kisub..vastutus tellija peal :D
Aga võtame idee mõtlemiseks

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 20 Veebr, 2009 0:02 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2006 Chrysler PT Cruiser

Liitunud: Reede 24 Okt, 2008 9:21
Postitusi: 51
Asukoht: Kalamaja / Nõmme / Nõva
Mobiil: 56486777
Äge :)

Seltskondlik olen, aga kas must tegemisel kasu on, seda näeme .. Ma siuke rohkem jutumees :) käega ei kärpsepesagi ja nii .. Anoh õpin:)

_________________
parem ilus omavärav kui mõttetu viik


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 20 Veebr, 2009 8:59 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Siiski tundub, et ka sel pühapäeval (s.o.22.02) on nn.betoonikIubi uksed avatud. Endal tuleb hakata seal mööbeldama ja miskit kolu ühest kohast teise vedama, samuti sobiva ilma korral bussi pesu ees. Seega võivad soovijad/tegijad liituda. Kes oma autot tegema, kes lihtsalt appi. Kahjuks vist seekord meie "ajukeskus" L2M ei saa osaleda..peate kõik lootma oma mõistuse ja rammu peale Mr Green
Agas mina olen kohal..vast siis keegi veel.

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 20 Veebr, 2009 9:02 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler Neon

Liitunud: Teisipäev 16 Okt, 2007 10:17
Postitusi: 453
Asukoht: Rohuneeme - Tallinn(Sikupilli) - Liigvalla
Mobiil: 56806824
yksjalg kirjutas:
...Kahjuks vist seekord meie "ajukeskus" L2M ei saa osaleda...

Ära hõiska enne õhtut :) Kõikke võib juhtuda :roll:

_________________
Vahel lihtsalt jookseb kuul kokku...
Kõik metallitööd meilt! Obadus OÜ


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 20 Veebr, 2009 10:05 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 23 Okt, 2006 21:54
Postitusi: 236
Asukoht: Saue
sa L2M võiksid siis lihtsalt oma kuldsed käed sinna kuhugi riiuli serva peale jätta et soovijad saaksid neid kasutada Mr Green . Ise vist ei julge kindlat osalust lubada kuna pean pool kaks juba kekslinnas töörindel võitlema.

_________________
meest sõnast - trolli sarvest


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 20 Veebr, 2009 11:16 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2006 Chrysler PT Cruiser

Liitunud: Reede 24 Okt, 2008 9:21
Postitusi: 51
Asukoht: Kalamaja / Nõmme / Nõva
Mobiil: 56486777
mis kellaaegadel need kogunemised toimuvad?

_________________
parem ilus omavärav kui mõttetu viik


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 383 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 115 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia