Tänane kuupäev Pühapäev 16 Juun, 2024 14:10

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 383 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 11 Veebr, 2009 22:35 
Eemal
Kasutaja
2003 Chrysler Sebring

Liitunud: Kolmapäev 18 Apr, 2007 14:14
Postitusi: 63
Asukoht: Tallinn
Ma küll ei luba midagi, kuid kui pühap kodune, siis võib juhtuda, et isegi liitun- vaja ju siiski see paganama küte korda saada :evil:

_________________
reims teab: Two litre is no engine displacement, it's a whiskey bottle.
Tarts sai teada: Eks ma siis sõidan viskipudeliga:D


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 12 Veebr, 2009 13:35 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Ford Expedition

Liitunud: Laupäev 14 Jaan, 2006 15:14
Postitusi: 944
Asukoht: Pärnu / Tallinn
liigutasin ära ürituste alla, kus sellele teemale õigem koht. Jätsin lingi vanasse kohta hetkel alles, et kõik ikka üles leiaks.

:hi:

_________________
Normaalsus on ülehinnatud


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 13 Veebr, 2009 9:19 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Jah..kogu see uitmõttest ja meie "õllekas" lobisemisest tekkinud idee on saavutanud juba ürituse mõõtmed. Tore on ju arvutist välja ronida ja teha ka midagi reaalset autode kallal - ja asja mõte on just abistamine ning koostegemine. Paljudel ju jääb puudu nii reaalsetest teadmistest/oskustest..ja tihti ka võimalustest (puuduvad tööriistad, koht jne).
Pealegi on ju emotsionaalselt tore nii vahel reaalselt kokku saada ja reaalselt lobada.
Kuna aga asja üldmõte on ikkagi korrastada autosid, ja alati mitte just enda oma..siis lisandumas on ka uusi ideid..eraldi ära märkida asisemaid tegijaid..mõtteid on aga eks ideed tuleks siin välja panna. Esialgne mõte oleks kah teha kasvõi miski kleepsuke,stiilis Chrysler klubi vabatahtlik, või tublim tegija..mida saaks siis kuskile autole kleepida..või märkida ta nick kuidagi siin foorumis. Mõtteid on :roll:
Aga esialgu veel lihtsalt-teeme asja enda rõõmuks ja autode hüvanguks..
Ja kui kellegil on mõtteid asja täiustamiseks-lasku need tulla.

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 13 Veebr, 2009 19:38 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Täna oli ilus reede 13..saime hulka kingitusi oma nn töökojale..paar töölauda, riistakapi ja muud nänni..on häid inimesi..L2M :pai:

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 13 Veebr, 2009 19:43 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 23 Okt, 2006 21:54
Postitusi: 236
Asukoht: Saue
kas töölaual kruustangid ka külgen?

_________________
meest sõnast - trolli sarvest


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 13 Veebr, 2009 20:07 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
kaxiq kirjutas:
kas töölaual kruustangid ka külgen?

Seda staffi meil on endalgi, mida sinna külge kruvida..aga seal muud mugavused ja lisad..mida naljalt ei leia..Lihtsalt mu eelmise postituse mõte oli see, et inimesed toetavad kogu seda üritust..ja toetavad ka vajaliku staffiga..Mida on väga tore kuulda :roll:

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 14 Veebr, 2009 1:22 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 10 Apr, 2007 20:45
Postitusi: 397
Asukoht: Tallinn
:hi: Minu lugupidamine. Olen töö tõttu passiivsemaks kasutajaks muutunud, kuid betoonikIubi raudmehi tuleks hea meelega segama ja kiitma. Auto olen ribadeks sõitnud. Tore oleks kui saaks ta lihtsalt üles tõsta ja vaadata mis suunas rattad jooksevad, samas oleks mööbeldamine ju väga hea vaheldus ja töökindaid on mul mitu paari!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 14 Veebr, 2009 11:10 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
bono kirjutas:
:hi: Minu lugupidamine. Olen töö tõttu passiivsemaks kasutajaks muutunud, kuid betoonikIubi raudmehi tuleks hea meelega segama ja kiitma. Auto olen ribadeks sõitnud. Tore oleks kui saaks ta lihtsalt üles tõsta ja vaadata mis suunas rattad jooksevad, samas oleks mööbeldamine ju väga hea vaheldus ja töökindaid on mul mitu paari!


Su ilusti nimetatud betoonikIubi Mr Green ootab siis..seda enam, et tuleb ilus jätk sõbrapäevale :lohutus:

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 14 Veebr, 2009 11:52 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 27 Mai, 2007 11:00
Postitusi: 164
Asukoht: Tallinn
Seekord meid xatsx ja Xena tulemas ei ole kahjuks.
Plaanid viivad Kannu kõrtsi Mazdaklubi synnale. Krt kus saab siis juua:) aga mina kaine roool:(((


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 14 Veebr, 2009 23:19 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1989 Jeep Wrangler

Liitunud: Kolmapäev 08 Veebr, 2006 0:03
Postitusi: 734
Asukoht: Eesti
Homme siis toimub midagi, tuleks ka kaema. :)

_________________
Jeep Wrangler 2,5l 1989 Müüdud - BMW 530d


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 15 Veebr, 2009 9:21 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Siller kirjutas:
Homme siis toimub midagi, tuleks ka kaema. :)

Ikka toimub..sai ju maha hõigatud..betoonikIubi avab uksed kell 12.00..Oodatud siis kõik kes peavad lugu Chrysladest ja ei pelga ise kah käsi õliseks teha-samuti suhelda samasugustega. :roll:

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 15 Veebr, 2009 19:17 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Tehtud...Järjekordne pühapäevak Betoonis sai siis teoks, ja vaatamata sündmuste sagedusele on rahva huvi ja osalus olemas. Kuigi tänane päev kujunes vastupidiselt väljahõigatule rohkem mööbeldamiseks, sai ka autosid tehtud. Miski X hulk autosid sai alustuseks pestud..Tingimused olemas ja isegi -3 ei hirmuta, kuna pärast saab auto ju sooja ajada. Remonditud sai kaxig-u Voya aknaõstukit..mis remondi käigus vahepeal lootusetult maha põles ja mille L2M pärast ikkagi miski imenipiga ja abivahendeid kasutamata tööle pani..1-0 meie kasuks ja asi töötab. Kuna AWD jätkuvalt käsil esisilla remont..oli ka see auto vahepeal maapinnast kõrgemal ja rooliotsad rahvale näppimiseks. Asi vist läheb vahetusse..igatahes..auto sõitis ära ikka omal jalal.
Ülejäänud aur kulus kõik mööbeldamisele ja sai ettevalmistatud Chrysla klubi VIP saali Mr Green. Tulemus oli meeldiv ja hunnik mõtetut koli leidis oma tee mujale. Samuti leidis kohalonute ühise heakskiidu mõte teha see betoonikIubi erisaal valmis ja disainida ta vastavalt Chrysla olemusele (leidsime koha ka aurusaunale ja ka sauna kohe :roll: ). Tööd on selle kogu kupatuse kallal veel palju, kuid kamraadid siit lubasid aidata..ja asi töös.
Tänud suured siis kõigile osalejatele!!! :pai:
Kohal olid:
yksjalg
L2M
AWD95
andrus49
bono
Alari
kaxig
siller
ja mu koir kah, kes juba täiega fännab seda klubi ja ta inimesi :)
Paar pilti kah, kuigi minu aparaat sai voolunõrkuse tõttu kohe läbi-vast kellegil veel mõned jäädvustused. Ja jätkame siis samas vaimus!!! Mr Green


Manused:
Faili kommentaar: Tootmisnõupidamine, e. arutlus..mida krt L2M selle blokiga tegi, et ta jälle tööle hakkas..
nõupidamine.JPG
nõupidamine.JPG [ 88.02 KB | Vaadatud 4750 korda ]
Faili kommentaar: Autod kuivamas peale pesu-väljas oli ju -3
veidike reklaami.JPG
veidike reklaami.JPG [ 112.03 KB | Vaadatud 4758 korda ]
Faili kommentaar: VIP saal, ja tänase mööbeldamise põhitanner, e. siia tuleb siis Chrysler klubi tehnopark ja ajukeskus :)
vip-klubi1.JPG
vip-klubi1.JPG [ 67.44 KB | Vaadatud 4745 korda ]
Faili kommentaar: Kõik täna oma autosid sisse ei viitsinud ajadagi..korras masinate omanikud said seetõttu raskeid asju mööbeldada :)
ues.JPG
ues.JPG [ 126.67 KB | Vaadatud 4748 korda ]

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil
Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 15 Veebr, 2009 19:48 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1989 Jeep Wrangler

Liitunud: Kolmapäev 08 Veebr, 2006 0:03
Postitusi: 734
Asukoht: Eesti
Njaa ja mina jõudsin kohale alles siis, kui kõik hakkasid juba minema sättima.
Nohh vähemalt sai teid nähagi. :)

_________________
Jeep Wrangler 2,5l 1989 Müüdud - BMW 530d


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 15 Veebr, 2009 19:59 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 04 Jaan, 2009 17:20
Postitusi: 32
Asukoht: TALLINN
Mobiil: 55987932
Täitsa kahju,et ei saanud tulla,oli edasilükkamatuid tegemisi,loodan tulla järgmine kord,siis ehk on juba enda auto ka rivis.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 15 Veebr, 2009 23:12 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Väike lisa siis asjas osalenud L2M fotokast...Tema suutis jäädvustada rohkem mööbeldamist..mis oli ülimalt tänuväärt ja suured paid osalejatele :pai:
Saime tulevase Chrysla keskuse pinnad juba remondivalmidusse..asi liigub..ja Silber paneb meile varsti pommi alla.. :D


Manused:
Faili kommentaar: Mööbeldame1
IMG_3475.jpg
IMG_3475.jpg [ 38.37 KB | Vaadatud 4750 korda ]
Faili kommentaar: Mööbeldame2
IMG_3477.jpg
IMG_3477.jpg [ 38.1 KB | Vaadatud 4746 korda ]
Faili kommentaar: Mööbeldame 3
IMG_3478.jpg
IMG_3478.jpg [ 35.37 KB | Vaadatud 4745 korda ]
Faili kommentaar: Mööbeldame 4
IMG_3479.jpg
IMG_3479.jpg [ 39.86 KB | Vaadatud 4745 korda ]

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil
Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 383 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 46 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia