Tänane kuupäev Kolmapäev 26 Juun, 2024 3:19

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 477 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 32  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 03 Mai, 2008 19:50 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
elvis1 kirjutas:
Tähendab et postid 1m maa sisse ja tara maa peal 3m kõrge .


Kas see mingit ehitusluba või kooskõlastust ei nõua ?????


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 04 Mai, 2008 8:11 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Oberst kirjutas:
elvis1 kirjutas:
Tähendab et postid 1m maa sisse ja tara maa peal 3m kõrge .


Kas see mingit ehitusluba või kooskõlastust ei nõua ?????

Minu teada ei nõua. Territooriumi omanikuga on kokkulepe ja luba olemas. Kuna ka tegu on nn. siseõuega ei muuda see hoone üldfassaadi jne, ja sisuliselt on tegu lihtsalt plankaiaga, siis ei tohiks ju olla mingite linnavõimude luba vajalik. Proovigu vaid mõni linna bürokraat tulla sinna irisema-hakkan kohe linna poolset toetust nõudma. Me ei ehita ju endale õllekat vaid teeme seda , mida meie võimud peaksid ise tegema..kahjuks aga :angry:

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 04 Mai, 2008 10:15 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Vibulaskmise juures peaks kindlalt uurima turvalisuse ala (tara) suurusi.

Kui nüüd tundub et ma jorisen siis ei oska kohe lisadagi mikset

Mina oma tööjuures kindlustan alati tagala korralikult

Kahju pärast kuulata kuidas võitlus käib

Ei tohiks unustada sellist ütlemist - Mees annab oma sõna ja mees võtab oma sõna


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 04 Mai, 2008 10:55 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Oberst kirjutas:
Vibulaskmise juures peaks kindlalt uurima turvalisuse ala (tara) suurusi.

Kui nüüd tundub et ma jorisen siis ei oska kohe lisadagi mikset

Mina oma tööjuures kindlustan alati tagala korralikult

Kahju pärast kuulata kuidas võitlus käib

Ei tohiks unustada sellist ütlemist - Mees annab oma sõna ja mees võtab oma sõna

Kahjuks on meie elus nii, et alati palju mula ja vähe tegusi-seetõttu ka paljud vajalikud asjad vast tegemata.
Vibuspordi turvalisuse uurimisega olen viimased paar kuud tegelenud-ja tegelen ka edasi. Ligemail päevil jälle kohtumine ühe selle ala spetsiga. Kui ma neid asju ei uuriks, oleks ammu asi püsti. Seetõttu ka vajalik see turvasein ja muud lisad. Vibud tulevad kah nn sisevibud, mille laskeulatus u`15 meetrit vaid. Aga turvasein ikka vajalik. Mina ei üritaks enda tagalat kindlustada, vaid teha puuetega lastele üks turvaline ja tore asi-ja loodan, et Chrysler klubi abil saab see asi ka tehtud. Tänaseks on paljud siit pannud oma õla alla ja loodetavasti teevad seda ka edaspidi.
Sest kõige lihtsam on mitte midagi teha-siis pole ka vaja vastutada.
Seega oleks tore siin näha konkreetseid soovitusi, abi, nõuandeid, teadmisi jne. Kunagi kaugel vene ajal veendusin , et ka male on ohtlik-kui pioneerilaagris kaotaja teisele puust malelauaga vastu pead äsas-kiirabi tuli jne.
Nii, et parem otsime siin täpseid nõudeid/tingimusi ja teeme asja korraliku

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 04 Mai, 2008 14:39 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Nagu sa ise oled kokkupuutunud siis paljud tegelased tahavd teenida ja teenivad palju raha selle invandusega. Ja see tagala asi on ka selle selllega seotud, kuna mõni tegelane näeb et tema oleks selle võinud teha ja sealt ovatsioone ja punkte korjata

Iseg oleks seal käsi aga kuna endal on sellised keerulised ajad siis oma veksleid välja ei käi
:(


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 04 Mai, 2008 19:44 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
OK..hakkame teemast mööda minema ja siin pole koht, kus diskuteerida meie ühiskonna sotsiaalsete ja eetiliste probleemide kohta. Selleks võib vajadusel uue teema teha.
Fakt on see, et mina isiklikult ei otsi ei populaarsust, ei kasu. Oma aktiivsust ja populaarsust puuetega inimeste tegemistes tahaks pigem vähendada-raha teenin kah seni veel mujalt ja pigem maksan ise tugevalt peale, et seda asja edasi viia.
Leian lihtsalt , et selline asi organiseerida oleks jõukohane meie toredale klubile ja vaevalt oleks seda vaja vaid klubi propageerimiseks. Klubi niigi väga tore ja asjalik ja toimib täiega. Lihtsalt usun, et soov aidata lapsi, keda elu pole hellitanud on pigem emotsionaalne ja hingele tore. Enamuses siin on ju toredad ja terved-miks mitte jagada seda inimestele, kel elus kõik ei ole nii ilus-seda enam, et ühiskonna/riigi vajakajäämised on just selles valdkonnas eriti silmatorkavad. Usun, et Chrysler klubi ja selle klubi toetajad saavad sellise asja tehtud-ja mitte raha ega muude faktorite teenimise eesmärgil. Mina elan põhimõttel, et tee head-siis ka endal hea-vast klubi jagab neid seisukohti.
Aga olgu-see teema on uut teemat väärt. Esialgu meil asjad selle spordiplatsiga liiguvad toredalt ja just tänu klubile. Ja ka mina esindan puuetega laste ühingus selles teemas just klubi, mitte iseennast.
Seega jaksu ja head tahet tegijatele-ei hakka neid siin eraldi välja tooma.. ja läheme asjaga ikka edasi. Praegune küsimus oli 1-2 abilise leidmises postide paigaldamiseks..usun, et saame AWD ja mõne hea tuttava abil ka need ise tehtud..aga teema jätkub ja asi areneb.

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 04 Mai, 2008 20:09 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Pühapäev 05 Veebr, 2006 16:58
Postitusi: 619
Asukoht: Tallinn
hetkeplaanide kohaselt sobivad mulle kuupäevad alates kella 17:28st:
13. mai
20. mai
27. mai

võimalik, et sobivad ka järgmised kuupäevad:
16. mai alates kella 17:28st
17-18 mai, terve päev.
23. mai alates kella 17:28st
24-25 mai, terve päev

ametilt võin olla õpipoiss/assistent :)
yksjalg kirjutab: Tänud :pai:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 05 Mai, 2008 9:15 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 10 Apr, 2007 20:45
Postitusi: 397
Asukoht: Tallinn
Ma saaksin kaevata, mul päris korralik labidas olemas. Muu ehituse valdkonnast olen lihtsalt igapäevatöö tõttu pisut kaugel. Kuupäeva suhtes on nagu trammi peale hüppamine, pole eriti kauge kant ja vast nii palju aega ikka leiaks, et väike kõrvalepõige teha, pealegi veel õilsatel eesmärkidel. Ikka turvalisuse nimel ja et ei juhtuks vibuõnnetusi, neid pole kellelegi vaja.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 05 Mai, 2008 14:31 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Teisipäev 03 Jaan, 2006 11:06
Postitusi: 339
Asukoht: Pärnu
Sain siis Viisnurgas jutule.
Kahjuks pakuvad nad praegu paksemat tuuletõkkeplaati ainult terve aluse. Vist oli 45 tk alusel 3m pikad m2 hind 45 .- ja kogu hinnaks üle 7000 eek-i.
Minu primitiivsete kalkulatsioonide järgi läheks sellise pikkusega paksemat plaati 2 märklaua jaoks kuni 10 tk vaja.
Küsisin, et kas peame siis vägisi paarile märklauale kõrvale ka maja ehitama. :shock:
Õhemat plaati üldse hetkel pole.
Samas on arusaadav, et sellisele materjalile otseselt praaki ei teki.
S.t. tekib muidugi, aga see purustatakse uuesti ära ja läheb jälle liinile :roll:
Järgmisel nädalal hakatakse tootma õhemat plaati tootma,
siis võib saada jala ukse vahele ja ehk õnnestub ka vajalik
kogus, ~20-25 (sõltub pikkusest) plaati soodsamalt osta. :think:

_________________
Turvalist liiklemist kõigile!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 05 Mai, 2008 19:23 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Tore siis bono ja elwood. Olete kaevurite brigaadi lülitatud ja rohkem esialgu abilisi vaja pole. Eks siis, kui seina ennast hakkame tegema, saab rohkem rahvast kaasata. Üldiselt meie tublide vabatahtlikega võtab siis AWD95 ise ühendust, kas läbi foorumi või PS iga. Lepite õhtu kokku, millal saab seal kokku. Homme läheme AWD ga koos territooriumi valdajaga ja paneme märgid seal maha-et kuhu miski tuleb ja palju meil on luba seal songerdada.
Tänud siis reageerinud vabatahtlikele veelkord!!!

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 06 Mai, 2008 21:40 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Rakveres vibumärklaudade taga oli kokku liimitud (ei tea materjali nime :( )
Katsun selle tüki üles leida ja pildi teha.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 06 Mai, 2008 22:32 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Kõik load on meile antud..märgid said täna maha pandud..et tuleb neil oma taimed sealt aiaäärest välja kaevata ja siis tulevad meie tublid klubilised labidatega peale. Skeem on siis selline-AWD, bono ja elwood kaevavad need augud valmis, segu tekitan ise, siis postid maasse ja natuke tahenema. Homme lubas AWD nad ka vastavasse tooni värvida. Siis kui asi tahenenud, tuleb laudis paika panna. Veel ei tea, aga äkki leian kohapealt ka lauad odavalt..koputades puidumeeste südametunnistusele jne. Siis oleks vaja abiks jälle klubilisi, et need lauad sinna postide külge saaks ja ka värvitud..Teeme vast mingi väikese laupäevaku..Õlled ja muu lubatud :). Plaan oleks siiski 1 juuni asi avada ja lugupeetud Myrakaru lubas ka mõelda, kuidas paigutame klubi reklaami jne. Praegu lahtine vibude enda maksumus..seda loodan järgmine nädal selgitada..muudes asjades üritan siis võimalikult palju kokku hoida..seni suudan oma rahakoti peal hakkama saada. Kuna kaevurid meil vabatahtlikult olemas , siis hakkama veikselt komplekteerima brigaadi, kes nädala pärast (umbes) aitaks laudise paika panna ja värvida..samal ajal loodame ka märklauad tootmisesse anda. Lootus on ka Vallol odava tuuletõkke näol :). Tervitatud oli ka idee kinkida 2 korvpalli posti...hinnad olid siin ülal..kui klubi ei suuda...eks ostan need ise välja ja kingin klubi poolt...Seega-vabatahtlikud, kes suudavad nädala kahe pärast osaleda laudise paigutamises-andke teada

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 08 Mai, 2008 12:54 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 26 Juun, 2006 22:38
Postitusi: 1384
Asukoht: Helsinki
Mobiil: 58333448
Aukude kaevamine ja postide valu on siis kokkulepitud 13, mai kell 10.00.
Abiks hetkel Bono ja mina. Pisike üleskutse siit klubilistele, kes enda imetlemisest tüdinenud ja nõus labidat või kellut käes hoidma, olete oodatud Endla 59. Tänuks tehtud töö eest, laste naeratus.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 08 Mai, 2008 19:25 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 22 Dets, 2005 11:20
Postitusi: 1662
Asukoht: Harju ja Raplamaal
:) 13.05. kell 10,00 olen mina kliendiga notaris :( ja Karu tööl, kahjuks.

Tänase seisuga ei ole lisalaekumisi tulnud.

Kallid klubilised - tegu on puuetega lastega ja nende värskes õhus vaba aja meeleoluka veetmisega. Iga kroon on teretulnud, pole vaja suuri annetusi, natukesest piisab :pai: .

Kanded teisaldatavate korvpallirõngaste jaoks saab teha klubi arveldusarvele 221031688436.

Kas paneme lõpliku talgupäeva ka paika? Kuna on kevad siis meie pere on kolinud maale ja seal on iga nädalavahetus tööd kuhjaga ning seega vaja eelnevalt teada, millal meie ürituse jaoks aega varuma peame.

_________________
Päikest :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 08 Mai, 2008 19:38 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Tore, et Murakamari teemat jälle värskendas. Jah, aktiivsuse puudus on tunda..kahjuks.Mina puhtalt omaltpoolt olen annetanud rahas 500, andnud 3 posti-a`la 1000 eek. , ostsin täna tsemendi ja sebisin postide transpordi sihtkohta. Tubli on olnud AWD95 kes on organiseerinud kõik füüsilist tööd nõudvad asjad...Samas on teha veel palju..postid tuleb saada maasse, kinnitatada sinna ka laudis ja see kupatus ka värvida. Märklauad suudame kah vast ise koos AWD ga valmis teha..oleneb kõik praegu tuuletõkkest ja selle hinnast. Seega üleskutse ka omaltpoolt-olge aktiivsemad ja teeme tõesti midagi jäävat ja ilusat lastele, kellel paljud ilusad asjad elus on jäänud saamata ja kes samas on toredad ja tublid. Me ju suudame seda!!!
Mis puudutab tähtpäevi, siis ajakava oleks niisugune,(postid maasse teisipäeval..siis peab asi paar päeva tahenema, siis saab hakata laudist panema) ja et 1 juunil (lastekaitsepäev) tahaks asja avada..selleks ajaks peaks kõik valmis olema,..nii turvasein, märklauad, ostetud nii korvpallialused kui vibud. Siis toimuks pidulik avamine ja tänud meile..Vast suudab ka miski laua Tallinna Puuetega Inimeste Koja poolt organiseerida..aga aeg läheb ja see 1 juuni on juba maru ligidal...kahjuks on ka minu isiklikud võimalused piiratud ja lihtsalt ei kujutagi ette, kus mida veel teha/saada...
Seega ... Olge aktiivsed ja toetaga üritust..me teeme ju midagi enneolematut!!!

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 477 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 32  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia