Tänane kuupäev Pühapäev 28 Apr, 2024 9:14

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Jeep GC 2002 alarm
PostitusPostitatud: Reede 23 Nov, 2012 21:39 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 23 Nov, 2012 21:07
Postitusi: 3
Tervist,

Olen värske Jeebiomanik. Auto on GC 4.7 V8 2002, Overland.
Minu mõistus sai täna alarmi koha pealt otsa. Esialgu paar päeva nagu oli kõik okei, siis ma näppisin kompuutris puldi funktsioone. Seadistasin, et avaks korraga kõik uksed ja juhiiste läheks vastavalt puldile paika. Kohe pärast seda oli esimene kamm. Niikui autoukse lahti tegin, et välja minna, pistis alarm kisama. Maha puldist vajutades ei tulnud, vaid nii, et panin immopulga vastu andurit (ma muidugi ainult eeldan oma peaga, et see jubin on immo, mis pole võtme sees vaid eraldi). Siis hakkas pihta. Täna oli rohkem sebimist, autost sisse-välja. Iga kord, kui olin valvesse pannud ja siis tagasi tulin, lahti tegin ja autoukse avasin, pistis kas momentaalselt või mõnesekundilise viivituse järel kisama. Maha sai jällegi ainult pulga ja armatuuri vahelise kontaktiga.
Koju jõudes võtsin teise võtme ja katsetasin. Sellega sulgedes ja avades oli teine lugu. Ust lahti tehes (kusjuures mitte iga kord) hakkas kapoti all piiksuma, alarm päris tööle ei läinud. Mõnikord hakkas lihtsalt vilkuma see andur. Ja mis peamine. Selle piiksu võttis ära ainult üks pulk, see, mis teise võtme küljes oli. Teise tundis auto ka ära, kui see seal vastas oli, oli vait, aga nii kui ära võtsin, piiksus edasi. Ja pärast seda katsetamist käitus see põhipult ka teistmoodi, mõnikord hakkas karjuma, mõnikord lihtsalt vilkuma.
Ühesõnaga mingit seaduspära ma ei suutnudki tuvastada. Tundub, nagu ta oleks sassis omadega.
Ja kuidas see pulgamajandus üldse töötab??


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Jeep GC 2002 alarm
PostitusPostitatud: Laupäev 24 Nov, 2012 15:09 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 13 Sept, 2012 14:52
Postitusi: 40
Pane see pulk mis töötab korralikult käigukangi ette mati alla juhipoolsesse serva ja jätagi sinna,vaata mis teeb. minul oli seal koguaeg ja polnud vaja vehkida ega miskit.
:hei:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Jeep GC 2002 alarm
PostitusPostitatud: Laupäev 24 Nov, 2012 23:41 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 29 Sept, 2012 16:10
Postitusi: 159
kas uksed tulevad lukust lahti kahes astmes, kui tulevad siis võta see funktsioon maha. see võiks mõjuda :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Jeep GC 2002 alarm
PostitusPostitatud: Esmaspäev 26 Nov, 2012 15:41 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 23 Nov, 2012 21:07
Postitusi: 3
Tänan vastuste eest. Töötas täpselt soovitatule vastupidine - seadistasn enne, et kõik uksed korraga lahti tuleksid, järele mõeldes sealt see jama pihta hakkas. Nüüd avab juhiukse kõigepealt ja enam ei lärma.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Jeep GC 2002 alarm
PostitusPostitatud: Esmaspäev 26 Nov, 2012 19:27 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 29 Sept, 2012 16:10
Postitusi: 159
Siis oli jah järelikult teistpidi, päris kindel ei olnud kumbamoodi oli :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia