Tänane kuupäev Laupäev 27 Apr, 2024 23:46

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Tagaluugi avamine puldist.
PostitusPostitatud: Kolmapäev 05 Dets, 2012 0:36 
Eemal
Kasutaja
1999 Chrysler 300M

Liitunud: Kolmapäev 01 Veebr, 2012 10:51
Postitusi: 19
Asukoht: Pärnu
Tere.
Probleem siis puldist luugi avamisega. Ei taha nupule vajutamine seda eriti avada. Vahest harva kui esimese vajutamisega luuk lahti tuleb, enamusajast klõpsi seda nuppu, aga ei midagi. Oskab äkki keegi öelda mis viga võib olla või kust seda otsida.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 07 Dets, 2012 4:26 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 01 Juun, 2012 16:37
Postitusi: 79
Asukoht: Enamasti Tallinn, vahel ka Põlva
Puldil võib olla lüliti kontaktpinnal oksiidi. Kui kannatab lahti kiskuda (patarei vahetus peab ju võimalik olema), siis teinekord piisab isegi kustukummiga puhastamisest. Mul on sellise töö jaoks ehtne piiritus ja vatitikud.
Samas võib ka muu kontakt jamada. Kasvõi patarei enda klemmid. Viimane võimalus on hääbuv patarei, mis tuleks ära vahetada. Selle tunnuseks on kohe luugi kõrvalt avamine aga paar meetrit eemal ei toimi.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 07 Dets, 2012 10:20 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 27 Veebr, 2006 13:54
Postitusi: 631
Mul töötas terve kesklukk ja pagassi avamine samamoodi, ei aidanud seal puhastamine ega patarei vahetus.Pagassi avas mingi kindla koha pealt tagaakna juures.Vahest harva ka kaugemalt.Kusjuures töötas paremini kui auto oli puhtaks pestud, niikui oli pasane siis toimis kehvemini.Ilmselt mingi levi viga, olen näinud teisigi 300M mehi ümber auto puldiga jalutamas et ukse lahti teeks või pagassi avaks.Ilmselt mingi tüüpviga, kuna endal oli varem chrysler concorde (samal baasil tehtud ka 300M) ja sellel oli sama geberniit, siis ma sellele ei viitsinud tähelepanu pöörata.Mingites kindlates kohatdes üldse pult ei töötanud, näiteks sikupilli prisma parklas ja tabasalu rimi ees.

_________________
Raseerijad ja terad soodsate hindadega
www.raz-war.ee
wecare@raz-war.ee


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 07 Dets, 2012 10:51 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 19 Mai, 2007 14:22
Postitusi: 127
Asukoht: Tallinn
Hehee, Tabasalus on mul ka pidev puldijama ... ja ega tagaluuki peabki suht auto kõrvalt avama, et lahti teeks. Uksi teeb vahel isegi täitsa mõistlikult kauguselt lahti (eestpoolt lähenedes) :roll:
Täitsa ära harjunud juba sellega, samas eraldi Signa puldiga toimib asi kenasti a'la 20m kauguselt...


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 08 Dets, 2012 12:24 
Eemal
Kasutaja
1999 Chrysler 300M

Liitunud: Kolmapäev 01 Veebr, 2012 10:51
Postitusi: 19
Asukoht: Pärnu
Patareid vahetasin ära, aga paremaks ei läinud midagi. Muidugi ma ei kontrollinud puldi sisu. Uste avamisega probleeme ei ole, need tulevad ilusti, aga just tagaluugiga jama koguaeg. Aga kui see tüüpviga siis pole selle vastu vist mingit ravi. :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia