Tänane kuupäev Laupäev 18 Mai, 2024 3:59

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: konditsioneer
PostitusPostitatud: Esmaspäev 20 Juun, 2011 19:29 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 27 Sept, 2010 0:35
Postitusi: 123
palavate ilmadega tekkis hull vajadus kondi järele ja kuna mootor maha käis ja kont tühi, suundusin muidugi kohe täitma, kuid täida palju tahad ei mingit külmemat õhku! lõpuks selgus, et mingisugune paisventiil kutu, see alumiiniumist junn, mis vastu keskkonsooli, kust torud salongi tulevad, leidsin isegi uue, aga kahjuks tuli jälle norra tööle tulla ja nii ta seekord jäigi. küsimus selles, et ehk mõni asja rohkem jagav tegelane oskab seletada, mis rolli see junn seal üldse mängib, minumeelest mingi nõelklapp, ehk see lihtsalt kinni, midagi keerulist see minumeelest pole ja see lukksepp tundus ka vaid täitmise tark olevat, kui tulemusi polnud, laiutas vaid käsi...


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: konditsioneer
PostitusPostitatud: Neljapäev 30 Juun, 2011 12:55 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 24 Jaan, 2011 10:40
Postitusi: 7
Ei hakka uut teemat tegema ja jätkan oma murega. Loodetavasti autor ei pahanda.

Minu 2001 aasta 2,7 sebring kah külma ei puhu ja samuti lasi täita süsteemi. Isegi surve jäi sisse aga külma kurat ikka ei tule. Täideti Autoasi Peterburi tee teeninduses ja öeldi, et ilmselt mingi elektri kala ja nemad ei tea kus selle auto kaitsmed on, et otsigu ma ise :tige:

OK, kodus siis uurisin ja leidsin ilmselge elektrivea. Pumbal pole rihma peal ja käega rihmaseibi ringi ajada ei jõua (kõik roostes).

Seega olen tänulik kui keegi saaks mõistliku hinnaga kasutatud pumpa pakkuda. Siiani olen ühe pakkumise saanud ja €350.-kasutatud pumba eest tundub palju olema.

Siinkohal tahan Autoasi teenindusele ka ERILIST tänu avaldada asjatundlikuse eest. Olge te tuhandest tänatud. Edaspidi lasen teil vaid rehvirõhku kontrollida ja kojamehi vahetada - tundub teie teadmistele vastav töö olema.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 21 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia