Tänane kuupäev Laupäev 18 Mai, 2024 5:39

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Roolinupud ja sisevalgustus
PostitusPostitatud: Esmaspäev 24 Jaan, 2011 10:56 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 24 Jaan, 2011 10:40
Postitusi: 7
Tere minu poolt kõigile.

Saatusetahtel on sõidukiks 2001a Sebring 2,7.

Nagu ikka kasutatud autodel, on ka sellel muresi. Loomulikult valgustus. Kuna kolb ja tester käes püsib, siis üritan probleemidele ise lahenduse leida.

Soojenduse/ventika nuppude valgustus oli täitsa tumm - selle sain korda. Sama soojaga kiskusin ka maki lahti, et puudulik valgus üle vaadata. Nüüd siis tean, et mis pirnid sinna lähevad ja hetkel panin maki ilma nuppudeta/paneelita tagasi... "CODE" kiri on muidugi ees - kas selle saan vaid esindusest?

Nüüd aga põhimureni. Roolilnupud, aga need ei põle. Kas need peavad üldse põlema? Kui peavad, siis kuidas nupud lahti saan? Rooli taga on kaks kruvi auku... Aga kas pean terve katte maha kiskuma ja mis seis on õhkpadjaga? Ehk kas on mingeid ohte? Aku maha?

Loomulikult vilgub vahel ka armatuuri taustvalgus, kui hetkel tundub, et viga on pigem valgustugevuse reguleerimise nupus/rõngas. Ühel kaunil päeval kisun selle sektori ka lahti. Puhastan regullimise nupu ja vaatan otsa ka kõrgepinge plokile.

Tänud ette kaasamõtlemise eest.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 24 Jaan, 2011 12:30 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Pühapäev 05 Veebr, 2006 16:58
Postitusi: 619
Asukoht: Tallinn
Minu Sebringul ka rool ei põle. Ilmselt ei peagi põlema.
Kellade valgustus sureb sul varsti maha. Seda lülitit pole mõtet näppima hakata, ei muuda midagi.
Maki koodi saad:
a) hooldusraamtuga kaasas olnud audioraamatust (vähemalt mul on kood seal kirjas).
b) Silberautost, tasuline teenus.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 24 Jaan, 2011 18:15 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Rooli nuppudel ei ole taustavalgust.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 25 Jaan, 2011 19:10 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 27 Sept, 2010 0:35
Postitusi: 123
Millised nupud Sul makil ei põlenud? Mul makil muud tuled kõik toimivad. ainult paneel täiesti tumm, ei näe mis jaam on, ega kellaajast pole ka aimugi. Ehk annab sinna ka uued pirnid sisse keerata?


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 27 Jaan, 2011 16:02 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 24 Jaan, 2011 10:40
Postitusi: 7
jass kirjutas:
Millised nupud Sul makil ei põlenud? Mul makil muud tuled kõik toimivad. ainult paneel täiesti tumm, ei näe mis jaam on, ega kellaajast pole ka aimugi. Ehk annab sinna ka uued pirnid sisse keerata?


Minul ei põle enamus maki nuppude valgustusest, ekraan aga toimis/põles laitmatult. Nupude valgustus on pisikeste pirnidega ja need on joodetud koos pesaga trükiplaadile. Ostsin uued pirnid (kõige väiksemad mis oomipoes saada olid), kuid need osutusid ikka liiga suureks/võimsaks ja makil pole ilmselt powerit nii palju, et need põlema läheks. Seega hetkel valgustus (peale ekraani) on täitsa null. Originaalis valgustus pirnidega, millel kummist kate peal ja see annab chryslerile omase türkiis valguse. Seepärast tahtsin valgustuse taastada ka pirnidega. Kuna asi luhtus, siis uue katse teen LED-ga. Varasemast kogemusest võin öelda, et türkiis muutub oluliselt rohelisemaks, aga valgus seegi...

Nüüd sinu ekraani juurde... Pirne seal vahetada ei saa. Valgustuse ilmselt annab display servale liimitud LED - selline vanakooli displayvärk seal. Kui endal maki uuesti lahti kisun, siis vaatan täpselt järgi ja annan teada.

Maki koodi sain Ãœlemiste esindusest 19.- euri eest.

Displaydest ja minu muudest tegemistest saab ülevaate: www.harteron.ee


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 33 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia