Tänane kuupäev Pühapäev 16 Juun, 2024 6:08

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 19 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev 28 Veebr, 2010 23:15 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 28 Veebr, 2010 22:53
Postitusi: 8
Vaja siis pereautot- koerale, lapsele ja krossiratta tirimiseks. Silma on jäänud selline isend:
http://www.auto24.ee/used/648720
Palun avaldage arvamust sellise masina ostust. Diiselautod hakkaad juba ära tüütama ja sellest ka huvi bensuka vastu tingitud. Äkki on keegi vaatamas käinud jne. Endal siis plaan minna kui aega leian lähiajal!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 01 Mär, 2010 1:42 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
Krossiratas kärul või kuudis?
Mis sind ajendas just seda isendit valima? Nahk istmed?

Aga see: http://www.auto24.ee/used/691472
Rohkem varustust...

või see jääb liiga kättesaamatuks:
http://www.auto24.ee/used/644430

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 01 Mär, 2010 9:34 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev 06 Juun, 2006 18:26
Postitusi: 367
Asukoht: Pärnu
Koera vedamiseks kaks tähelepanekut.... kui on suurem koer siis kindlasti Grand Voyager sest taga on rohkem ruumi aga kui väike koer siis unusta nahkistmed!

_________________
Selge mõistuse esimeseks eelduseks on enamike arvamusega mittenõustmine. Oscar Wilde


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 01 Mär, 2010 9:40 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 28 Veebr, 2010 22:53
Postitusi: 8
Esiteks tänud vastuse eest. Ratas läheks ikkagi käru peale ja sellel konks ka olemas- muidugi see sinna taha panna poleks ka miski suur väljaminek. Nahka oleks vaja selleks, et koerakarvu parem puhastada jne. Minu valik oli nagu sellepärast, et hinnna ja aastaarvu suhe paistab hea olevat. Rahas pole üldse probleem- võiks ka 200 000 välja käia kohe aga olen otsustanud, et aitab nendest kallitest autodest- räige rahaline kaotus ja uud midagi. Ja minu arust on jube tähtis, et ei oleks eestis sõitnud. Meie teed :( ! Ühel pakutud variandist abs kah põles :) Kahju muidugi, et grand ei ole see minu valitu! Ülikiiret muidugi ei ole ostuga aga ühe autoga on nadi tänapäeval hakkama saada!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 01 Mär, 2010 9:50 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 28 Veebr, 2010 22:53
Postitusi: 8
Koer on bullterjer kes läheks autosõiduks spetsiaalsesse puuri ning puur ei pea ilmtingimata pagasiruumis olema, vaid võtaks mõne istme välja vajadusel näiteks. Lahtiselt bullikaga sõit ikka liiga ekstreemne ma usun, aga ega pole proovind kah, kuna pole võimalust olnud! Selles mõttes kõlbab ka see tavaline voyager kui puuris sõidab!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 01 Mär, 2010 10:01 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev 06 Juun, 2006 18:26
Postitusi: 367
Asukoht: Pärnu
Veel üks huvitav anomaalia mis on mujalt toodud masinatega.... ostes vaatad ja uurid, et kõik puksid rooliotsad jms liikuvad osad oleks terved. Sõidad mõni aeg ja kus siis hakkavad need järsku järjest lagunema. Mul on olnud kaks autot Saksast toodud ja üks Sveitsist ning kõigil on saanud ikkagi terves esisillas lõpuks kogu valik pukse,sarniire ja rooliotse välja vahetatud. Nüüd ostsime Eesti päritoluga masina ja aastaga on vahetatud ka nipet-näpet kuid mitte niipalju kui eelmistel masinatel. Lihtsalt vastuseks selle kindlasti Eestis mitte sõitnud masina kohta :)

_________________
Selge mõistuse esimeseks eelduseks on enamike arvamusega mittenõustmine. Oscar Wilde


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 01 Mär, 2010 10:06 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 28 Veebr, 2010 22:53
Postitusi: 8
Huvitav nähtus siis- lihtsalt mujal on nii korralikud teed, et seal ei saa sharniir kuludagi. :) Aga jah, ega ei pea ta ju tingimata 3.3 olema- pakutakse ka 2,4 st aga peaasi, et nõrgaks ei jää kui käru taga jne. Jama kui mootor ei jõua keret vedada!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 01 Mär, 2010 10:13 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 26 Juun, 2006 22:38
Postitusi: 1384
Asukoht: Helsinki
Mobiil: 58333448
2,4 jääb kindlasti nõrgaks. Aga ma soovitan vaadata ikkagi Grande, hinnas pole palju kallimad, kütust rohkem ei võta ja järelväärtus ka alati suurem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 01 Mär, 2010 10:34 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 28 Veebr, 2010 22:53
Postitusi: 8
No eks siis peaks ootama kuni tuleks müüki midagi 3,3 grand nahk ja automaat- soovitavalt veokonksuga.


Viimati muutis intz292, Esmaspäev 01 Mär, 2010 10:38, muudetud 1 kord kokku.

Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 01 Mär, 2010 10:36 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 31 Okt, 2007 15:15
Postitusi: 44
Asukoht: Tallinn
Kui on suur pere, kaasa arvatud koer ja käru ka, siis kindlasti Grand. Julgen soovitada siis ka juba 3,8 mootoriga isendeid. Kütusekulu pole 3,3st suurem ja käruga sõitu ei saa arugi. Olen ise ATVd vedanud ja muudki raskemat, jõust puudu ei tule ja olulist vahet ilma käruta või käruga pole. Üldjuhul on ka 3,8 parema varustusega. Sellised levinud Town&Country nime all.

_________________
CHR PTCruiser 2001 2,4 (minevik)
CHR Town_and _Country 2001 3.8 (minevik)
CHR Town_and_Country 2008 3.8 (olevik)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 01 Mär, 2010 10:45 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 28 Veebr, 2010 22:53
Postitusi: 8
http://www.auto24.ee/used/672743
http://www.auto24.ee/used/672163
Abivalmid inimesed võite ka julgesti siia linkida autosid, millest äkki isiklikult teate midagi head või hoopis halba rääkida. Enamus on nad Tallinnas ja ise Viljandis. Igat ühte niikuinii ei jõua vaatama. Mõtleks ka seda, et kui ikka ostmiseks läheks, äkki oleks mõistlik ikka silberisse viia ja kõiksugused testid ja ülevaatused ära teha. Ei tahaks küll kohe remontima hakata nagu mõnega siin foorumis juhtunud on! Kuluosad on loomulikult normaalne nähtus. Seepärast vaatan ka neid bensukaid, kuna mersu e 2004 cdi müüsin maha ja nädal aega hiljem uuel omanikul kõikide pihusite vahetus :angry: Omaarust oli auto iseaalses korras. Nüüd kuidagi see diisel tekitab hirmu ja ei taha enam! Teisel minupandud lingil ka näha, et ABS tuli põleb- päris paljudel paistab seda probleemi esinevat!

Muidugi võite foorumist ka oma autot pakkuda vms. kui midagi sinna kanti masinat omate!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 01 Mär, 2010 11:13 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 31 Okt, 2007 15:15
Postitusi: 44
Asukoht: Tallinn
See esimene (Aubile oma) on välimuselt ja varustuselt korralik. Kuna selles kohas on valdavalt Läti taustaga autod, siis läbisõit ja sisu vajaks katsumist-kontrollimist. Just sai käidud seal ühte autot vaatamas, ettevaatlikuks tegi Läti päritolu ja tehing jäi seetõttu ära. Teine on ka varustuse poolest ok, sisu on vaja kindlasti kontrollida. Sai just samalaadne otsimine tehtud natuke rohkem kui aasta tagasi.
Huvitav, et 3,8 masinaid ei olegi pakkumistes! Aasta tagasi oli valik selles osas täitsa asjalik.

_________________
CHR PTCruiser 2001 2,4 (minevik)
CHR Town_and _Country 2001 3.8 (minevik)
CHR Town_and_Country 2008 3.8 (olevik)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 01 Mär, 2010 11:17 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 28 Veebr, 2010 22:53
Postitusi: 8
Vaatasin ka, et 3.8 polegi :) (poleks ka sellise vastu midagi)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 01 Mär, 2010 12:58 
Eemal
Kasutaja
2007 Chrysler 300C

Liitunud: Pühapäev 21 Veebr, 2010 13:36
Postitusi: 18
Luuser kirjutas:
Koera vedamiseks kaks tähelepanekut.... kui on suurem koer siis kindlasti Grand Voyager sest taga on rohkem ruumi aga kui väike koer siis unusta nahkistmed!


Miks v2ikse koeraga nahkistmed peab unustama...?!?

Minu bullterjer, kes ei k2i kyll v2ga v2ikeste koerte kategooriasse, s6idab ainult salongis, ilma puurita ja on nahkistmed... pole aru saanud, et miskit hullu oleks! Yksi ma teda autosse muidugi ei j2ta et ta saaks oma kaasasyndinud disaineriannet rakendada... :D aga see kehtiks ka mittenahast istmete puhul ju!?


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 01 Mär, 2010 14:06 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 28 Veebr, 2010 22:53
Postitusi: 8
Mul tahtis läbi ukse ennast süüa mersust kui poes käisin. Seepärast olen puurikasuks otsustanud edaspidi- muidu tuled tagasi ja pole enam rooli peal!


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 19 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 83 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia