Tänane kuupäev Pühapäev 16 Juun, 2024 10:32

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 11 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Teisipäev 01 Dets, 2009 0:36 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 01 Dets, 2009 0:27
Postitusi: 7
Sooviks natuke inffi kuidas see pill on. Huvitab just kuidas mootor ja käigukast ning sillad on?
Kas on just sellel mudelil ja mootroril mingeid kindlaid vigu mis tuleks kohe ära teha?
Kindlasti mind ei huvita mida arvab nt 5.0l auto omanik sellest autost aga nii öelda lihtsad arvamused ja teadmised sellest pillist.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 01 Dets, 2009 9:41 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Reede 17 Nov, 2006 8:32
Postitusi: 704
Asukoht: Saue
Mobiil: 5162495
Ega ta midagi erilist ei ole.Jõuetu mootor.Kütusekulu palju 3,3 liitrisele alla ei jää.Möödasõidud maanteel võimatud.Enamajaolt saadaval manuaalkastiga ja lahja varustusega. Kui otsid ökonoomset autot ,siis seda see auto kindlasti ei ole.Kui ma enda vana voyaga(3,3l) sõitsin maanteel 8,5-9,5 keskmist ,siis 2,0 keskmine on sama.Kui juba üle 4 inimese autos ,siis on 3,3 liitrine ökonoomsem.Ja vahe tuleb sellest,et "mikromootorid" töötavad kõrgetel pööretel ,V6 aga tunduvalt madalamatel. :)
Kokkuvõtteks sinu küsimusele :kuidas on võiks vastata ,ei ole . :)

_________________
Life is a bitch and then you die.....


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 01 Dets, 2009 10:12 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
Kui sõidad pidevalt üksi, tühja autoga ja linnas saavutad mõnusa kokkuhoiu.
2.0 mootor on Neonilt, straatuselt, sebringult mis on suhteliselt hea, vastupidav ja dünaamiline. Kahjuks on Voyageri kaal tema jaoks tiba palju.
Üks positiivne asi on veel - mootor on palju kergem, kui 3,3 või 2,5TD ja see säästab esisilda natuke rohkem.
Varustuse poole pealt on asi väga nutune - see auto on täitsa plank - üldjuhul puuduvad ka reguleeritav rool ja püsikiiruse hoidja. Olen näinud ka kus ei olnud isegi elektriaknaid, mis oli täitsa üllatav.
2.0 mootorit pandi peamiselt kaubikutele (voya küll aga vaid 2 kohta), võin ka eksida...

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 01 Dets, 2009 10:14 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 01 Dets, 2009 0:27
Postitusi: 7
Tänx sulle, kujutan ette, et sul on õigus. Käisin vaatamas ka paljusid teisi nt 2.5 diisel jne kuid kõik mis müügis on julmad saanid. See 2.0 aga korralik. Usun, et saan temaga hakkama, teine auto veel olemas aga sellele oleks mingi kindel otstarve. Ilmselt on järelturgu ka raskem leida kui suurematele mootoritele kuid auto pole nii kallis, et see pea haigeks teeks. Aitäh sulle!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 01 Dets, 2009 10:20 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Reede 17 Nov, 2006 8:32
Postitusi: 704
Asukoht: Saue
Mobiil: 5162495
Kas jutt käib sellest isendist
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

_________________
Life is a bitch and then you die.....


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 01 Dets, 2009 22:03 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 01 Dets, 2009 0:27
Postitusi: 7
Ja just seda ma mõtlen.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 01 Dets, 2009 22:31 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
paistab jah suht tummine loom olevat. Nagu pildilt näha võib puuduvad seal nii reguleeritav rool kui ka püsikiirusehoidja.
Need on sinna ju võimalik lisada, kuid kahjuks bensiinimootoriga isendil on vaja servot juurde (2,5TD paigaldad ainult rooli samba ja nupud ja kõik)
Kui nende puudumine ei häiri ja oled selles ise väga kindel ka edaspidigi, samas kirjeldatud remonttööd konti ei murra - soovin head ostu.

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 01 Dets, 2009 23:22 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 26 Juun, 2006 22:38
Postitusi: 1384
Asukoht: Helsinki
Mobiil: 58333448
Samas küsitakse selle plangu eest päris head raha.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 02 Dets, 2009 16:02 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 01 Dets, 2009 0:27
Postitusi: 7
No jah, aga selle raha eest pole ma ainsatki korraliku näinud, olen vaadanud ca 10 isendid hinnas ca 40000.- ja no sellised saiad, hea, et käima lähevad. Mootorid klõbisevad, roosteuss paneb perse alt pintslisse pilli kui kiirelt teenindusse ei sõida jne. Turuhind näitab, et 35-40 maksavad küll suurema mootoriga aga ca 3-4 aastat vanemad, see vähemalt puhas, värv ok ja natuke kõpitsemist suht odav jällegi ca 6000.- Olen aastaid autosid maale toonud ja kui Leedu hindasid vaadata siis u 50000.- eest saaks ka uue kere aga ka sinna on minimaalselt 10000.- kohe lisakulu või enamgi. Plaan pole osta mitte just uuemat ja ilusamat vaid umbes 40000.- eest ja see tundub parem. Mul vaja seda autot lihtsalt lapsevankri ja pere veoks ning see peaks minu vajadused ilusti rahuldama. Vaatan VW, Seat või muid kuid need kuradid on nii koledad ja plangu välimusega seest, et see kuidagi parem tundub. Mul peres korralik mõni aastat vana sõiduauto olemas ja ma ei ajagi seda varustust nii väga taga, saan oma sõidud tehtud ja asi ants. Jupid tunduvad ka kuidagi odavad nt rooliots 150-300.-, amort 700-2000.-, summuti tagaosa ca 1600.- jne. Pole ju hullu. Vahetaks õlid, filtrid, piduriklotsid, kojamehed jne ära ning saan rahulikult maakodu vahet käija.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 03 Dets, 2009 11:50 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede 03 Veebr, 2006 19:22
Postitusi: 871
Asukoht: Lääne-Virumaa
Randel kirjutas:
No jah, aga selle raha eest pole ma ainsatki korraliku näinud, olen vaadanud ca 10 isendid hinnas ca 40000.- ja no sellised saiad, hea, et käima lähevad. Mootorid klõbisevad, roosteuss paneb ..sa tagumine pool... alt pintslisse pilli kui kiirelt teenindusse ei sõida jne. Turuhind näitab, et 35-40 maksavad küll suurema mootoriga aga ca 3-4 aastat vanemad, see vähemalt puhas, värv ok ja natuke kõpitsemist suht odav jällegi ca 6000.- Olen aastaid autosid maale toonud ja kui Leedu hindasid vaadata siis u 50000.- eest saaks ka uue kere aga ka sinna on minimaalselt 10000.- kohe lisakulu või enamgi. Plaan pole osta mitte just uuemat ja ilusamat vaid umbes 40000.- eest ja see tundub parem. Mul vaja seda autot lihtsalt lapsevankri ja pere veoks ning see peaks minu vajadused ilusti rahuldama. Vaatan VW, Seat või muid kuid need kuradid on nii koledad ja plangu välimusega seest, et see kuidagi parem tundub. Mul peres korralik mõni aastat vana sõiduauto olemas ja ma ei ajagi seda varustust nii väga taga, saan oma sõidud tehtud ja asi ants. Jupid tunduvad ka kuidagi odavad nt rooliots 150-300.-, amort 700-2000.-, summuti tagaosa ca 1600.- jne. Pole ju hullu. Vahetaks õlid, filtrid, piduriklotsid, kojamehed jne ära ning saan rahulikult maakodu vahet käija.


See 2,0 bensukas ei jõua seda keret kohe kindlasti liigutada, eriti kui pere ja kola peal.
Ja roosteuss pureb voyat? Enda omal polnud täppigi....Mootorid muidugi ongi lärmakad, eriti diislid.

_________________
Olen alati nõus inimesega, kes on minuga samal arvamusel.
--------------------------------------------------------
3,3L+4,7L dailydriverid / 1L fundriver


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 04 Dets, 2009 0:37 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 01 Dets, 2009 0:27
Postitusi: 7
Tallinnas kadaka autoplatsidel oli mitu sellist mis roostetäppe täis, kas seal on midagi imeliku? 1 ei läinud seal käima, 1 klõbises jõhkralt. Hiiu autoplatsil kõik sellised rooste kärakad, et pole mõtet edasi vaadatagi, lasnamäel ka väga julm sai jne. See 2.0 tundub vähemalt sile ja korralik.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 11 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 74 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia