Tänane kuupäev Pühapäev 16 Juun, 2024 7:09

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Neljapäev 16 Juul, 2009 22:31 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 16 Juul, 2009 22:21
Postitusi: 3
Tere,
ostsin Chrysler Le baron, 1988, 2.2 Turbo 2005 aastal. (Tuleb ka mainida, et olen naisterahvas).. Sõitsin temaga suht vähe, lasin teha korda elektrilise kabrio-katusesüsteemi. Katusekattes paar auku ning tagumises katuseosas (mis oli juba ostes samasugune) on samuti praod. Kuna hoida kuskil ei ole ja auto oli minu jaoks hooajaline lõbusõiduaugo (endal oli teine auto veel), jäi ta seisma. Teadagi seistes kõik kuidagi muutub.. Enam ei läinud käima ja kuna mina autondusest midagi eriti ei jaga, nii jäigi.. Nüüd on ta seisnud 2 aastat sõitmata. Kummid tühjad (vähemalt osad) ning mina temaga midagi teha ei oska! Mõtlesin, et kirjutan / küsin teilt siin! Ehk annate nõu, kas panna müüki - ning mis võiks olla sellise auto hind (kasvõi umbkaudu suurusjärk). Olen tänulik abi eest! Samas auto mulle hullult meeldib: armas värv (kuldkollane - kuigi see ei ole originaal) ja selline mõnus stiilne välimus.. Tänud vastuste eest! Mai-Liis (5024050) :niks:


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 17 Juul, 2009 16:05 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1992 Chrysler LeBaron

Liitunud: Laupäev 11 Nov, 2006 3:01
Postitusi: 317
Asukoht: Tartu
Aukudega katus, mittetöötav mootor ja pikalt seisnud. Kardetavasti pakuvad kohalikud lammutajad sellise info puhul vanaraua hinna e. 1000 kuni 2500. Masinat peab muidugi oma silmaga nägema ja vast ei ole need seismisest tingitud kalad nii ületamatud. Kui auto juba käima saaks, kummipuksid ja tihendid seismisest hukka läinud pole ja rehvid kurgiks pole vajunud vms. siis vast kannataks heal kuni 15000 kätte saada (arvestades katust), pigem vähem. Korraliku katuse ja toimiva tehnikaga isend on eelmine sügis müüdud 17000 eest. Ise pakun ilma masinat nägemata 3000.
Kuskandis masin üldse asub?
Proovi ikka käima saada, löö seest ja väljast särama ning viska Auto24-ja müüki 18000 või muu sobiv number ja kui huvilisi ei ole, siis pane suurelt juurde tingimisvõimalus+punasega soodushind.

Edit: Viimase kolme aasta toimivate isendite turuhinnad on jäänud 17000-40000 vahele. Kaks aastat tagasi müüs Edek e. tqhq-s Bikerman usast toodud ja nagu uut 1995 aasta isendid 55000 -see siis absoluutse hinnalae äramärkimiseks.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 19 Juul, 2009 23:42 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 16 Juul, 2009 22:21
Postitusi: 3
Tallinnas, mitte päris kesklinnas. Tänan soovituste eest.. Meil peres kahjuks väga suuri autoproffe ei ole ja seega käimasaamine arvatavalt juba iseenesest suurte kuludega seotud vist. aga uurime asja. tänan igatahes nõu eest!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 19 Juul, 2009 23:45 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 16 Juul, 2009 22:21
Postitusi: 3
Üksasi veel: kuidas seda katust üldse lappida? kes tegeleb sellega või saab ka ise!?! :viil:


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 75 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia