Tänane kuupäev Reede 17 Mai, 2024 10:57

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 32 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kuidas suhtun 2 nädalasse kordusõppustesse
Tulen igal juhul, kas või vabatahlikuna, andke ainult teada 14%  14%  [ 3 ]
Tulen kui saan kutse 45%  45%  [ 10 ]
Ei soovi osaleda, kuna töölt puudumise korral jään tööst ilma 0%  0%  [ 0 ]
Ei soovi osaleda perekondlikel põhjustel (sündis väike laps, olen hooldaja...) 0%  0%  [ 0 ]
Ei soovi osaleda kuna õpin haridusasutuses 0%  0%  [ 0 ]
Ei huvita, trahvid on savi (kuni 12000eek) 5%  5%  [ 1 ]
Ei osale mitte mingil juhul, kuna ei taha EV kaista 9%  9%  [ 2 ]
Ei ole kaitseväekohustuslane (pole ajateenistust läbinud, vanust üle 60, tervisega jama) 27%  27%  [ 6 ]
Hääli kokku : 22
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 29 Jaan, 2009 9:04 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Mis kõike võib juhtuda kordusõppustel :)
http://www.youtube.com/watch?v=l64Wk6Kd ... re=related

Pilt

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 29 Jaan, 2009 11:11 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Ford Expedition

Liitunud: Laupäev 14 Jaan, 2006 15:14
Postitusi: 944
Asukoht: Pärnu / Tallinn
no oma kulutuste plaanimisel ei kavatse ma küll kordusõppustega plaanida. vaata ise kuidas on kui sa palgapäeval mingi 6-7 kilo ära annetad. kuidas siis kuu lõpus on. Ma ei ütlegi, et surm tuleb. Aga no blää. normaalne see ka ei ole. Tehke see puhkusetasu palgast sõltuvaks ja asi okas. viimase 6 kuu keskmise palga järgi jagate tasu ja super. siis ainuke asi sobiva aja leidmiseks, et metsas vedeleda.

_________________
Normaalsus on ülehinnatud


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 29 Jaan, 2009 17:03 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
See isegi kunagi oli nii...
nüüd võiks asi olla sama - eelmise aasta tuludeklaratsiooni alusel tasutud töötasust teha arvestus.... sarnaselt nagu käib vanemahüvitise arvutamine.
Väga palju asju saaks sellega korda, alates kontaktandmetest kuni reaalse tasuni välja.
Kahjuks rahva poolt valitud võimuorgan sellega siiani nõus pole olnud........
Vaid krutivad kohustusi (nahka)

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 29 Jaan, 2009 19:44 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Ise kaasa rääkida ei oska, aga tunne järgmine...

Kõik vene armees käinud tegelased on nö "tegijad", aga näiteks kui võtta tšetšeenia sõda, siis need nõuka tegijad panid kõikseaeg hullult puuse - alustades sidepidamisest ja lõpetades omade pommitamisega...

Mis juhtus? Kus see profesionaalsus siis seal oli? :think:

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 29 Jaan, 2009 22:51 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 26 Juun, 2006 22:38
Postitusi: 1384
Asukoht: Helsinki
Mobiil: 58333448
Asi polnud profesionaalsuses vaid alkoholis.
Pilt


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 30 Jaan, 2009 10:21 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 15:58
Postitusi: 528
Asukoht: Linna lähedal maal
Eestist koguti kokku terve punt mehi, suur osa neist kehakultuuriteaduskonna lõpetanuid kõik aga enne langevarjuga hüpanud. Meestele öeldi, et nad lähevad "kordusõppustele". Usbekistanis, kuhu nad lennutati, anti neile varustus, mis oluliselt erines kordusõppuslaste tavalisest varustusest, kuna kõik oli uus. Pandi lennukisse ja komplekteeriti relvastusega- langevarjudega. Mõne aja pärast anti ka lahingumoon kätte. Paljud panid imeks, et tegemist on lahingupadrunitega, kuid selgitusi ei jagatud. Ühel hetkel kamandati mehed välja hüppama. Alla visati ka palju varustust. See sujus kenasti, all said kõik kokku ja olid terved. Siis äkki said nad kaela korraliku suurükitule, milles osad hukka, osad haavata said. Alles siis said nad teada, et neid visati ette hoiatamata alla Afganistanis. Kui nad olid end kogunud, rünnati neid juba mäekurus automaatrelvadega. Tarkpeadest ohvitserid otsustasid vastaste vastu gaasi kasutada. Kõrgharitud sõdurid (enamus Eestist) vaidlesid küll vastu, et mägedes on see kahtlane temp. kuid neid ei kuulatud. Algus läks kenasti, kuid siis tuli gaas tuulega tagasi, kuna kahel pool olid mäed, ei saanud mehed kusagile varjuda ja alles siis jõudis neile kohale see, et GAASIMASKID OLID VAID OHVITSERIDEL! Tunde hiljem avanes kole pilt, paljud olid surnud, osad koomas, osad sisikonna peaaegu välja oksendanud. Üks kehalise kasvatuse õpetaja Tartust oli saanud lumivalged juuksed paari tunniga. Need, kes olid veel kobedamad, lasid maha selle ohvitseri, kes otsustas mägedes gaasiga mängima hakata, kui teised ohvitserid püüdsid sekkuda, said nemadki tina. Enamus ellujäänuid invaliidistus, kes jäi jalust ära, kes pimedaks, kuidas keegi. Asi vaikiti maha, ka ei saanud sandistunud mehed koju tagasi jõudes invaliidsuspensioni, sest selle taotlemisel öeldi, et ohvitseride mahalaskmise eest pannakse nad hoopis vangi kui palju kobisevad.
Sellised asjad juhtuvad siis, kui mingid erilised tarkpead otsustavad "omaenese tarkusega" hiilata ja ei võta kuulda mõtlevate inimeste soovitusi. Ohvitsere oli nõukaarmees seinast seina, oli isegi Vietnamis, Alžeerias olnuid, väga tasakaalukaid ja tarku, inimlikke inimesi kuid oli ka näiteks üks "eluaegne leitnant", kes oli ööpäevaringselt juua täis, poolpime ja eriti loll, aga tema papa oli Moskvas Kindralstaabis ja sellega oli tal voli laamendada kuis jõudu jätkus.
Ka Afganistani mindi sõdima II Maailmasõtta, sest ei mõeldud välja, mis olukorda tegelikult satutakse, mis kultuuriruumi, mis religiooni ja tõekspidamistesse. Dušman võis olla küll kirjaoskamatu ja meie mõistes puruloll, kuid niikaua kui päästikule vajutada jõudis ja moona oli, ta pidas sõda, muidugi lasid nad huupi, sest arusaamine ballistikast neil puudus. Kui tulid väikese kuuliga Kalassid, siis oli see ka ajuvaba, sest need ei lasknud põõsastest läbi, sest kuulid olid ehitatud endale kergemat teed otsima. 7,62 rus (erinevus NATO ja Rus on see, et vene 7,62 on 0,311 tolli ja NAT0 on 0,308 tolli) ehk siis vana tüüpi Kalass niitis põõsast läbi vuhinal. Seega jagati isegi kätte ebasobiliku kaliibriga relvad, mis olid küll koledad tapariistad avamaastikul, kuid mitte selles geograafilises punktis. Asja nimi on ükskõiksus ja rumalus. Sõjateadus nimetab selliseid "sõdu" Sõjategevuse Väike Teater, kui venekeelne termin otse tõlkida. Eesmärk on katsetada relvastust jms. Seega tegelikult inimkatsed, aga mitte "internatsionaalne kohustus", nagu seda välja käidi.
Omasid pommitatakse igas sõjas ja seda jäädaksegi tegema, nii kuis maanteel end puruks sõidetakse. Keegi eksib kordinaadi edasiandmisel või vastuvõtmisel ja ongi pahandus käes. Sõda on niivõrd suur segadus, et selles kaotavad orientatsiooni ka väga tasakaalukad ja mõtlevad inimesed. Nii see lihtsalt on. Mis puutub "vanadesse tegijatesse", siis juhin tähelepanu, et nõukaaegne keskharidus oli kaasaegne bakalaureus, seda on praeguste ülikoolide rektoridki välja öelnud, avalikult ja pressis. Meie teadmised füüsikast, keemiast, matemaatikast, anatoomiast jms. tarvilikust on palju põhjalikumad kui kaasaja noortel. Kui millegagi tegeletakse, siis oleks otstarbekas ka teada, mis millegi tagajärjel juhtub ja miks juhtub. Kui mina tean, et auto külglibisemisse minekul ületas kesktõukejõud rataste haarde teega ja mul tuleb kehale, ehk siis sõidukile mõjuvad füüsikalised jõud, ehk siis vektorid ise ümber kohendada, et teele jääda, siis kui paljud kaasajal seda teavad? Kui ma vajutan päästikule, siis tean ma mis sellest hetkest toimuma hakkab kuni selle hetkeni mil kuul tabab objekti, kuipalju on selle objektini tõusvat, kui paljulangevat trajektoori, kui palju viib derivatsioon (kuuli enda pöörlemisest tekkib kõrvalekalle, mis muutub oluliseks distantsilt ca 300m ja üle), kas lask tehakse allamäge või ülesmäge (kas vastu- või piki gravitatsioonijõudu), kas on vaikne või tuuline, kas on pime või valge (objekti kauguse määramine on silmal ja ajul siis erinev) jne. jne. Päästikule vajutada oskab ka ahv ja võib ka pihta saada juhuslikult. Teades, mis toimub on tabamise võimalus kordi suurem, palju kordi. Seepärast tehidki soomlased kohutavat hävitustööd Talvesõjas, sest mehed olid jahti pidanud ja praktikud, nende vastu aga saadeti täiesti koolitamata armee, kes surus peale vaid massiga. Paraku oli hukkunute suhtarv 1/30, mis on ERITI hea tulemus soomlaste kasuks. "Teeme ära" sõttaminemine on väga rumal. Ja lahingut tuleb siiski vältida viimase võimaluseni, sest peale seda me aega tagasi ei keera ja asju ümber ei tee. Kas kraabime oma silmaaugust kõrvalvedeleja soolikatest väljalennanud sitta või kraabitakse meie oma, kuidas juhtumisi läks. Eriti tigedaks ajabvad mind lehekommentaatorite "tulgu ainult, me neile veel näitame..." jms. väljaütlemised. Ärplevad kui hullud, aga nad visatakse kirsadega surnuks või lämmatatakse puhvaikaga. Inimene on nii muutunud ja tema ajukesed on täiesti pestud, ta ei tea, millest üldse räägib ja usub kõike pimesi.

_________________
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 30 Jaan, 2009 10:40 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 25 Dets, 2006 22:49
Postitusi: 363
Asukoht: Edikgrad
Indian....viimasepeal kirjeldus olukorrast!!!!

Pilt

Pilt

Pilt


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 30 Jaan, 2009 11:33 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Jaah, nõus.
Aga vastust oma küsimusele ma ei saanud: miks on nõuka armees teeninud vanakesed paremad kui eesti armees, kui seal nõuka armees kõik nii mäda on?

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 30 Jaan, 2009 12:07 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 15:58
Postitusi: 528
Asukoht: Linna lähedal maal
Miks on Tori hobune tarbehobusena parem kui näit. Ameerika traavel?
Torikas on vähenõudlik, rahulik, väga kergesti õpetatav, võib viibida 7x24x362 päeva iga ilmaga õues, söögi suhtes ei pirtsuta. Ja temast saab teha ükskõik kelle, vankri-, ratsa-, politsei- (Rootsis ongi Torikad ratsapolitseil) karjaajamise-, turisti-........jne. hobuse. Nõukaajal õppisid inimesed igas olukorras hakkama saama ja reageerisid palju adekvaatsemalt kui praegused. Elu õpetas. Isegi meditsiinilises kontekstis ei pöördutud tihti arsti juurde vaid lapiti end ise. Muuseas, õmblusriistad on mul endalgi olemas, nõelad, niidid ja need lukustuvad nõelahoidmise näpitsad, mis nende nimetus ka med. leksikonis poleleks.
Mul on autoski esmaabipakis asju lisatud enda poolt juurde. žgutt mida põlatakse nüüdisajal ära, aga milleta on mõnel juhul võimatu verejooksu peatada, tampoonid, mis on suurepärased veresulgejad kasvõi kuulihaava puhul, pealegi steriilsed. Isegi kummikindaid on mitu paari, sest kopsuvigastusel õhkrinna vältimiseks saab neist kena klapi teha. Mul on käte vahel surdud, seda küll mitte minu tegevuse tagajärjel, vaid üldvigastused on nii suured, et sekkumine on juba mõttetu, pealegi on "äraminek" juba näost ette näha. Olen ka näinud kuupaistel pärlmutriselt sillerdavaid soolikaid avatud kõhust, süda veel lööb, aga sekunditega jookseb inimene verest tühjaks, sinna ei saa midagi teha. Ja ma olen õnnelik, nii kentsakas, kui see ka mõnele ehk tundub, et olen seda kõike näinud, sest see on korrastanud minu ellusuhtumist ja mõttemaailma vägagi. Ja mulle jääb alatiseks mõistatuseks see, miks ekstreemolukordades olnud inimesed pikapeale ära pööravad. Sa oled ju elus, sa jäid ju ellu, no rõõmusta lollpea, aga mitte ära hala ja soiu. See on kuidagi nii imelihtne mu jaoks ja ma tõesti ei mõista neid missioonidelt tulnud ja end segijoonud tegelasi. Kurat küll, jalutasid ju hambuni relvis tegelikult relvitute seas ja surmasaamine on siiski tavaliselt seal juhus, ettevaatamatus vms. Mida sa hädaldad, terve ja ühes tükis ja võtad kätte end segi juua? Mäletan ju II Maailmasõja otsast lõpuni läbikäinud mehi, kui mina sündisin, siis olid nemad ca 30- 50 aastased. Nemad, kes olid meie mõistes kohutavates tingimustes olnud aastaid, korduvalt pihta saanud, põrutada saanud jne. EI halanud, vähe sellest, nad olid paljud ka 10- 15 aastat pärast vangilaagrites istunud. Väärikad mehed, kui jõid, siis jõid, kui tegid tööd, siis tegid, aga vot psühholoogilist abi nad küll ei vajanud. Ja nad EI norinud tühja tüli, sest teadsid, mis võib sellest välja tulla. Tapnud olid nad kümneid inimesi, kes rohkem, kes vähem. Ja asjast eriti ka juttu ei teinud, küll võisid erinevatel pooltel sõdinud omavahel irooniliselt aasida. Ja meid nad EI keelanud relvade ja lõhkekehadega mängida, sest me tegime seda niikuiniii! Nad hoopis õpetasid nendega ümber käima, sest nii jäime me ellu, sest teadsime mida teeme. Poleks nad seda teinud, siis oleks mõnigi meist põõsastelt kartulikorvi kokku korjatud. Mõistusega mehed olid. Asjatut tõmblemist ei olnud.

_________________
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 30 Jaan, 2009 13:18 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 05 Jaan, 2009 9:52
Postitusi: 25
Täpselt nii see asi paraku on. Põlvkondade erinevused on tõesti suured.

Pilt


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 30 Jaan, 2009 15:51 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Vene kroonust tagasitulnud ja ärapööranuid oli minuarust hulgi.

Tean isiklikult tegelast, kes peale Afgaani 3a ei saanud naise kõrval magada, sest kui naine ennast öösel liigutas, tahtis mees teda hoobilt ära kägistada... Voodimärgamisest sai mees lahti aasta pärast. Töömees oli kõva ja muidu norm vend, aga kui tina pani, siis tulid "mägilased" külla.

Pinginaabri õemehel sarnased sümptomid, lõpuks poos ennast üles...
Pilt

Tööpataljonist tulid tagasi veel erilised tegelased, kui enne sinna minekut olid veel nagu inimesed, siis tagasitulles olid hullemad veel kui enne. Teadupärast saadeti sinna vene ajal nn kriminaale ja muidu pätipoisse...

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 30 Jaan, 2009 18:18 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 05 Jaan, 2009 9:52
Postitusi: 25
Stroibatti sattus ikka norm inimesi ka. Mul tädipoegki teenis seal. See elu muidugi oli seal eriskummaline.
Vot hull oli asi siis kui sattusid disbatti. ;)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 30 Jaan, 2009 22:01 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
See, kes mu posti muutis, poogu ennast üles Mr Green

Edit : ja mitte ainult sinu posti illustreeris 111 TOM :D

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 30 Jaan, 2009 23:04 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 15:58
Postitusi: 528
Asukoht: Linna lähedal maal
Kõik on meie PEAS! Kui ikka ei oska endale selgeks teha, et nüüd oled kodus ja kõik, on asjad pahasti. Me võime endale kõik asjad selgeks mõelda. Ja kui on sellised hirmud, siis võtnud koer tuppa, siis on silmad ja kõrvad kogu aeg lahti, Kui koer haugub, siis uurigu, muidu magagu rahulikult.
Osad tegelased ju tegid ise päris võikaid tempe, piinasid afgaane kuis oskasid, sidusid kõripidi tankitoru külge ja siis tõstsid vaikselt üles, poomissurm on aga moslemile kõige häbiväärsem ots. Või lasid lustiks dušmane miiniga õhku jms. No lase ta maha siis, aga ära mõnita, tuiad ju tema maal, ega tema sinu koju pole roninud. Julgen oletada, et mõnel vennal käisid öösel "kollid" tema enda tempude pärast.
Asjad tuleb selgeks mõelda, see ju on läbi, mida enam põdeda. Peas mehed/naised on kõik, meie oma peas. Selektsiooni teeme me ise, ms saab "delete", mis "save", mul tuleb küll välja ja olen teistelegi õpetanud. Soovitus nr.1: kõik mis on tehtud, see on pöördumatu, mis tegi haiget, selle unustame, mida tegime valesti, selle kuulutame õppetunniks, kellegi peale viha ei pea, sest ta on niigi mölakas, kui aga saame, siis sekkume tema tegudesse mis teisi kahjustavad, AGA ilma vihata, sest viha võtab adekvaatse olukorra hindamise võimaluse ja me saame oma vigadest õpitule jälle ühe õppetunni. Küll aga avastame, et see ju kord juba oli.
Ja ma ei saa mõnest aru!!! Sõjast tuli tervelt tagasi, aga selle asemel, et olla kodus õnnelik, võtab ja poob end üles??? Mul on sõber, kes on tapnud üle 50 dušmani, laseb palju paremini kui mina, ja käib ka EM-il võistlemas. Rõõmus, rõõsa roosa ja materiaalselt vägagi kindlustatud tegelane. Ju oli ka tappes aus ja austas vastast kes ta ka poleks. Ei ole kordagi meest masenduses näinud, pigem paneb klouni. Ja neid on veel. Ilmselt on asi kinni ka hariTuses ja, ajas ja ruumis orienteerumises. Aga esimeses korralikus lahingus situvad peaaegu kõik püksi, eriti siis kui ikka laibad kõrval vedelevad. Suhtumise küsimus jälle, kuidas keegi asju võtab ja neist aru saab. Kui võtta nii, et "no nüüd on korras, tapavad raisad maha kui mina enne ei jõua, pole midagi teha, tuleb rahulikult nottima hakata, sõda sai kätte....", siis pole ka püksilaskmiseks aega. Pärast karju põõsaste, puude, kivide ja Emakese Maa peale (st. oksenda) palju tahad, olgugi, et seegi mõttetu tegevus, hing ju sees ja lõbu laialt.

_________________
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 31 Jaan, 2009 1:11 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Ferdi kirjutas:
See, kes mu posti muutis, poogu ennast üles Mr Green
Edit : ja mitte ainult sinu posti illustreeris 111 TOM :D


TOM on pätt!
Teised pätid: võtke talt päti õigused ära! Mr Green

Indianiga üldjuhul nõus, kuigi mul arusaam jääb nati teiseks, arvatavasti seepärast, et vanusevahe/elukogemus/ja teadmised on erinevad.

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 32 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia