Tänane kuupäev Pühapäev 16 Juun, 2024 3:45

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: viasat
PostitusPostitatud: Pühapäev 28 Sept, 2008 20:25 
Eemal
Kasutaja
1998 Chrysler Stratus

Liitunud: Neljapäev 16 Aug, 2007 19:39
Postitusi: 150
Asukoht: Soome/Eesti
mida teha viasati komplektiga peale lepingu lõppemist?
kas saab ka ilma kaardita midagi vaadata?

_________________
PS. Kui enam muu ei aita, lugege instruktsiooni.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: viasat
PostitusPostitatud: Pühapäev 28 Sept, 2008 20:51 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Town&Country

Liitunud: Kolmapäev 18 Apr, 2007 19:03
Postitusi: 336
Asukoht: Elva linn
Mobiil: 5071505
saarekas kirjutas:
mida teha viasati komplektiga peale lepingu lõppemist?
kas saab ka ilma kaardita midagi vaadata?

Saad vaadata küll.
Vabu kanaleid on seal ka . Võid ka panni mõnele teisele satelliidile keerata.
Viasat-ile pead vist teatama ka oma tahtest leping lõpetada, muidu jätkub automaatselt edasi .Ma ei mäleta kui kaua ette,kas kuu või midagi nii...

_________________
Kõigi maade Chryslerimehed ja -naised, ühinege !


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 29 Sept, 2008 18:53 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 17 Apr, 2006 13:44
Postitusi: 935
Asukoht: Tallinn
Kallid inimesed! Hoidke nii kaugele kui vähegi võimalik VIASAT´i teenustest!
Ma võiks oma kogemuse kohta selle teenusepakkujaga täitsa raamatu kirjutada. :angry:

Veelkord kui on vähegi võimalik valige muu saadete edastaja!

_________________
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 30 Sept, 2008 18:55 
Eemal
Kasutaja
1998 Chrysler Stratus

Liitunud: Neljapäev 16 Aug, 2007 19:39
Postitusi: 150
Asukoht: Soome/Eesti
andrus49 kirjutas:
Kallid inimesed! Hoidke nii kaugele kui vähegi võimalik VIASAT´i teenustest!
Ma võiks oma kogemuse kohta selle teenusepakkujaga täitsa raamatu kirjutada. :angry:

Veelkord kui on vähegi võimalik valige muu saadete edastaja!


sellepärast ma seda lepingut ei pikendanud, et võiksin samuti memuaare vesta sellest

_________________
PS. Kui enam muu ei aita, lugege instruktsiooni.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 01 Okt, 2008 8:20 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev 06 Juun, 2006 18:26
Postitusi: 367
Asukoht: Pärnu
Ka meil kodu küljes Viasati taldrik ja varsti kaks aastat täis saamas. Pole veel otsustanud mida edasi teha. Huvitav,et mina küll millegi üle nuriseda ei saa. Pole siiani ühtegi probleemi olnud. Zuum TV on ka mõtetu sest mpeg 4 teler näitab vabu kanaleid niigi.Arvatavasti läheb siiski leping pikendamisele.

_________________
Selge mõistuse esimeseks eelduseks on enamike arvamusega mittenõustmine. Oscar Wilde


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 01 Okt, 2008 8:44 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 15:58
Postitusi: 528
Asukoht: Linna lähedal maal
Mina võin aga STARMAN-i ''teenusest'' kirjutada mitu köidet. Ilmselt läheme kohtusse, sest nad EI suutnud mulle poole aasta jooksul mitte ühtegi päeva teenust tagada, olid vaid hanguvad pildid ja siutsuv audio. Jagati igasugu tehnikat, vahetati võimendeid, kusjuures meilis lubati kõik TASUTA ja pärast saadeti arveid. Ma oleks selle tehnika ju saanud ''sõbrahinnaga'' mujalt ja 2-3 x odavamalt. Siis sai silmini ja ma saatsin neile tähitud kirja, et ma keeldun teenusest ja nad viigu oma kola minema, samas ka teatasin, et ei maksa enam neile sentigi. Tuli mingi kiri mis kirjeldas mingit hoopis teist sündmust- mulle vähemalt nii tundus. Helistasin ja palusin neil oma kola minema viia. Tänaseks olen saanud inkassolt kirja milles STARMAN nõuab minult 4500 +/- krooni, ma olevat neile veel võlgu ja nende seadmed (mis pole päevagi kasutatavat teenust võimaldanud) ''omastanud''!
Ka lõppeb nende ja kliendi vaheline leping kas kliendi SURMAGA või siis Starmani nõusolekul!!! Kel leping tehtud- vaadake ise.
Resümee:
1.Võtad teenuse ZUUM+ ZUUMbox
2.Maksad, aga teenust EI saa.
3.Paigaldatakse pettuse ja kavala kaubaga mõttetut tehnikat, mis teenust EI taga.
4. Tahad selle jama lõpetada.
5. Nemad EI lõpeta, sest ma EI kavatse veel surra.
6. Saad inkasso kaela.
Tundub, et kõik on tehtud selleks, et nad saaksid odavat tehnikat 3x hinnaga rahvale pähe määrida, mitte teenust osutada. Ma ei tea siiamaani, kas see ZUUMbox on vigane voi korras, sest see ei nädanud korrektselt isegi vabu Eesti kanaleid, mis on vastuvõetavad mu elukohas (antenn on 35-40m merepinnast) analoogsüsteemis isegi märja näpuga antennipesa puudutades.
Siis selline huvitav teenus on STARMAN-il.
Mina lähen igatahes kohtusse.

_________________
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 01 Okt, 2008 11:22 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Starmaniga alles hakkab probleeme tulema. 2010 aasta esimeseks juuliks peaks olema lõpetatud maapealne analoog tv edastamine (hetkel tv3, kanal2, etv). Starmani väljareklaamitud "tavalise antenniga" vaadatav digi-tv kehtib vähestes kohtades ja piiratud juhtudel.
Olles ise elektroonika müügiga seotud katsetasin maakodus zuumi võimalusi.
Esimesena osutus kõlbmatuks "tavaline detsimeeterantenn", sest see näitas ainult nelja kanalit (etv, kanal2, üheteistkümnes, kalev sport)
Teiseks ei sobinud olemasolev võimendi (kunagi paigaldatud soome analoog tv vaatamiseks). Normaalse pildi ja kõik kanalid sain võimendiga toaantenniga. Seal oli ka oma kiiks: mobiiliga ei võinud lähedusse minna, pilt jäi kohe seisma :D.
Seadsin sammud antennipoodi ja peale mõningaid katsetusi sain veatu pildi ja heli sajaelemendise antenni ja 36 detsibellise võimendiga. (Majal on viies kohas teleri seinapistikud ja mitu splitterit).
Starmani jaoks on lihtsaim viis vedada kaabel otse antennist telekasse. Kui aga majas on neid rohkem...
Enamasti ei ole probleem eestis pakutavate digi tv teenustega vaid klienditeenindusega või selle pädevusega. Viasat ostab klienditeenindust sisse miskilt infotelefonilt, Starmanis vahetuvad inimesed nagu nagu sokid.
Zuumbokse on välja antud tuhandete viisi ja selle haldamiseks on palgatud kari "tehnikuid".
Kusagil Tartu kesklinnas ei suutnud need "tehnikud" üldse pilti normaalseks saada. Keegi avastas, et antenn tuleks keerata hoopis küljeti ja pilt oligi ees. Starmanile tuli see üllatusena.
See kaart: http://levira.ee/cgi-bin/form.cgi/digitv_est näitab kõige täpsemini eesti digi-tv leviala. Sealt saab infot, millist antenni oleks vaja soetada ja kuhupoole see keerata. Alati ei ole tugevaim signaal otse mastilt, vaid näiteks mõnelt puult, majalt vm. läheduses olevalt suurelt objektilt peegeldatuna.
Tehnika on arenenud kiiresti. Teadmised jäävad tihti sellest arengust maha.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 01 Okt, 2008 13:48 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 15:58
Postitusi: 528
Asukoht: Linna lähedal maal
Mul Tallinna piirist 11 km antenn Merest ca 30m ja kahekordse maja katuseviilust veel ca 3m kõrgemal see antenn, kokku ikka merest tõesti nii 40m kõrgemal, antennivõimendini antennist ehk 6m kaablit.
Kord pakuti aadressid, et kellel veel Rannamõisas ZUUM- mingu ma ja vaadaku kas teised näevad. See tuundus ikka päris kreisi ettepanekuna. Mitte kordagi ei ole mõõdetud signaali, ei pööningul, ega mujal, saaks AINULT rutem minema. Ka on neil tehnikud kategooriates: ''tehnik- targem tehnik- palju targem tehnik'', lõppkokkuvõttes kasu pole ühestki.
Ma ilen SAT ajastu alguses paigaldanud hulgi sat-antenne ja ka valdan teemat mõningaselt. Kuid miks tegeletakse sihipärase tarbija petmisega? Kasvõi ToAANTENNIGA jms luuletused. Ka ei taibanud ma üle vaadata seda ZUUMbox-i, see raip ju MPEG-2-te ei loe, Soomet ju ka ei näe, nende vabu kanaleid ma mõtlen. Küsisin, et kas näeb, seda küll, aga ilmselt inimeselt, kes ei tea mis on MPEG-2 või 4, ilmselt ei tea üldse mis see on. Elu halvim teenindus ja teenus senini. Ranteloni on nad ka konksu saanud, see otse võimendeid ei müü, läbi nende. Seda vertikaal- horisontaalpolarisatsiooni lugu TARTUS ma tean, inimsed maksid hullu pappi üha edevamate antennide ja üha pikemate mastide eest. Kuidagi EI usu, et STARMAN ei tea, mis polarisatsiooniga signaali edastatakse. Kui ikka piisavalt räme antenn ja hullult küttev võimendi on, küllap saab selle vertikaali ka horisontaalis kätte, küll on tarbetuid kulutusi ''teenuse'' eest inimestel vaja teha tuhandeid. ''ÄRIIDEE?'' Ka see ''sageduste vahetamine parema teenuse nimel'' tundub ikkagi räkitina, sellega muudeti kasutuks praktiliselt terve Eesti olemasolevad antennivõimendid koos filtritega, siis sai neid Ranteloni junne ikka hullult müüa, vaevalt, et pilt paremaks läks.
Kui saladus pole, kus ''maakodus'' Sa katsetusi tegid- ma mõtlen ligikaudset geograafilist asendit.

_________________
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 01 Okt, 2008 15:56 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev 06 Juun, 2006 18:26
Postitusi: 367
Asukoht: Pärnu
Kusjuures,mina tõesti vaatan vabu kanaleid toaantenniga ja ilma zuumboxita. Teleriks Sony Bravia mis algupäraselt küll mpeg 2 toega aga sai lisana juurde ostetud muundur mpeg 2-st mpeg 4-ks ja toimib korralikult.

_________________
Selge mõistuse esimeseks eelduseks on enamike arvamusega mittenõustmine. Oscar Wilde


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 01 Okt, 2008 17:31 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede 22 Veebr, 2008 21:24
Postitusi: 98
Asukoht: Keila
Luuser kirjutas:
Kusjuures,mina tõesti vaatan vabu kanaleid toaantenniga ja ilma zuumboxita. Teleriks Sony Bravia mis algupäraselt küll mpeg 2 toega aga sai lisana juurde ostetud muundur mpeg 2-st mpeg 4-ks ja toimib korralikult.


Kus poest tolle muunduri leidsid?

_________________
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 01 Okt, 2008 18:59 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev 06 Juun, 2006 18:26
Postitusi: 367
Asukoht: Pärnu
Mina sain selle Pärnus Laine 4 asuvast LL Tradingust aga müüb sellist vidinat ka Expert poodide kett. Maksab see ca.1400.- eeki. Minu teleril on taga kohe selline tasku kuhu see sisse käib.Sinna saab sisse torgata ka Zuum tv kaardi ja peaksid nägema ilma Boxita ka teisi kanaleid. Muidugi eeldab see liitumist ja kaardi saamist. Mul kaarti pole ja seetõttu pole ka proovida saanud kas see ka nii toimib. Vabu kanaleid näitab aga ilma probleemideta.


Manused:
DSC00049.JPG
DSC00049.JPG [ 350.04 KB | Vaadatud 7522 korda ]

_________________
Selge mõistuse esimeseks eelduseks on enamike arvamusega mittenõustmine. Oscar Wilde
Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 01 Okt, 2008 19:49 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 10 Apr, 2007 20:45
Postitusi: 397
Asukoht: Tallinn
Leidsin samuti zuumi puhul, et toaantenn koos selle aluse sees oleva võimendiga näitab osasid kanaleid paremini, kui antenn hoopis "valele" poole keerata. Antenn on firma Hama mingi pisike mudel, mahub hästi aknalauale, tüübinumbrit pole peale kirjutatud. Kinnitan ka, et see süsteem on mobiili suhtes väga tundlik. Kui on korrusmaja kollektiivantenniga, siis võib osutuda toaantenn isegi paremaks. Tehniliselt on see ilmselt seotud antenni tüübi ja kanali edastuse eripära sobivusega. Maakodu jaoks on tõenäoliselt parim võimalus õhust vabu kanaleid püüda. Iseasi kui palju on plaanis TV ees olla ja kas on just saada vastava huviala jaoks vabu kanaleid.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 01 Okt, 2008 20:02 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
See conaxi kaardipesa/muundur (Euronicsis 1299.-) sobib kõikidele digitüüneriga Sony, Samsungi ja Philipsi teleritele. Viimastel peab olema softi uuenduseks USB pesa. Vastasel korral tuleb uuendus teha teeninduses.

Katsetusi tegin Kohila vallas. Teletornist linnulennul ~50 km.
Ja zuumboksil on MPEG2 tüüner. Soome kanalite vaatamiseks tuleb üks antenn suunata lahele. Kui teletorn jääb vastuvõtja ja soome vahele, siis signaali kätte ei saa.
Kui boxil või teleril on olemas MPEG4 tüüner, siis on reeglina olemas ka MPEG2.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 01 Okt, 2008 20:37 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 31 Jaan, 2007 22:22
Postitusi: 891
Asukoht: L-VIRUMAA
Kuna mobiili loopimine juba olemas siis tahes tahtmata tekkis mõte et mõnel üritusel võiks teha sati komplektide loopimis võistluse Mr Green

_________________
Ei ole halba ilma heata! Raha paneb rattad käima!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 10 Okt, 2008 17:01 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
:think: ütleme nii, et meie kliendinubriga on viasat ära dresseeritud ja kui see ölelda..siis seisavad kõik vabatahtlikult peapeal ja teevad kõik, et isakaru jälle möirgama ei hakkaks. :roll: Aga see effekt võttis muidugi 2 aastat ja ühe koplekti aega. Nüüd on meil teine komplekt ja kõik jookseb õlitatult. Viasati leviga on nii, et kui 1 a on komplek ära olnud, siis peab sinna helistama ja nad teevadtarkvara uuenduse ja sina siis kodus restardi, mida nad loomulikult lahkelt juhendavad- sinu oma raha eest ikka. :D Lepingu lõpetamisest pead neile kohe mitu korda teatama..nii kirjalikult, kui suuliselt..sest muidu läheb neil meelest ära. Meil juhtus nii ja uue komplektiga saime 6 kordse arve..alul ei saanud aru..aga siis tabasime ära, et vana leping jookseb ikka edasi...Isakaru lärmas ja mörises nii miskole ja ´võlg´ kustutati ära...aga nagu ma ütlesin..aega võtab, et saavutadaseölline effekt..et sa ikka kliendina midagi tähendaks ka :niks: :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 48 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia