Tänane kuupäev Reede 17 Mai, 2024 14:56

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Kolmapäev 25 Apr, 2007 14:29 
Eemal
Kasutaja
1997 Chrysler Voyager

Liitunud: Teisipäev 19 Sept, 2006 12:36
Postitusi: 116
Asukoht: Tallinn/Võsu
Täna siis juhtus hommikul selline vahva lugu Tallinnas:

Asusin hommikul tööle minema ja hakkasin oma autoga hoovist välja sõitma nagu tavaliselt. Jõudsin siis tänavani ja vaatan vasakule, et ega kedagi ei tule ja oh üllatust vasakult poolt tänav hoopis suletud ja üle tee piirded ees, vaatasin siis paremale ja seal samat moodi!!!! :( Ehk siis tänav suletud ca 30 meetrit ja minu sissesõidutee hoovi on täpselt selle keskel. Ega siis jäänud muud üle kui läksin ja teisaldasin piirded ja keelumärgi eest ära, et saaksin tööle sõita. Ja vihastanult ei pannud neid tagasi ka. :angry: Vihane siis selle pärast, et oleks võinud siis keegi varem kuidagi informeerida et tänav on sel ajal suletud ja tuleb sellega arvestada. Mul just homme tahab prügiauto hoovist pügikonteinerit kätte saada ja suur auto peaks homme või ülehomme suuri prusse tooma ja oleks tore, kui ta saaks need hoovi maha panna. Mitte kuhugi keset tänavat. Ma siis suures segaduses. Läksin siis igaks juhuks lõuna ajal koju vaatama, äkki saab mingil mehel nööbist kinni ja seletusi küsida. Koju jõudes nägin, et selles vahemikus oli asfalt juba üles freesitud ja nagu hiljem selgus hakatakse keset teed olevat kanalisatsiooni ja vee trassi ringi tegema!!! Kuna sealt kedagi ei leidnud siis hakkasin läbi linna uurima, et kellele siis on antud luba tee sulgemiseks ja kas neil lasub kohustus meie majale seda kuidagi teatada. Esimene kõne oli Tallinna linna infotelefonile ja sealt anti uus number ja sealt jälle uus number ja siis jälle uus number ja siis ... Lõpuks siis sain teada kes siis on tööde teostaja ja et neil lasub kohustus tevitada ja võimalusel tagada juurdepääs. Tööde teostaja ütles, et neil ei ole kohustust teatada ja kui ma tahan läbi pääseda siis võin ma helistada ja pean nedega kokku leppima. No oleks siis kuskil kirjas ka olnud, et kellele ma peaks helistama. Ma ajasin 2 tundi mööda linna ametnike telefone taga, et kelle poole pöörduda.
Mind lihtsalt ajab närvi see, et inimesed ei vaevu natukene rohkem oma ajusid liigutama kui vaja. Oleks maja uksele nädal varem sildi pannud koos sulgemis aegade ja mingi telefoninumbriga oleks asi ok olnud. Nüüd on see tänava lõik 3 nädalat suletud. Hea et nad lubasid kohe täna mitte kaevama hakata. Oleks täna-homme näiteks ilma autota kodust ära olnud, siis kes teab millal alles oleks auto hoovist kätte saanud.

Hea, et Tallinnal ei ole sellist loosungit nagu Tartul - Heade mõtete linn. Mr Green

_________________
Tallinna tänavad ei ole sõidetavad vaid läbi raskuste läbitavad!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 26 Apr, 2007 9:05 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 15:58
Postitusi: 528
Asukoht: Linna lähedal maal
Aga see:
Kuidas peab juht selliselt paigaldatud liiklusmärki parempööret tehes nägema? Mulle tehti ''viivis0tsus'' , Vaidele vastati, et ''Ise oled loll, MAKSA...!'' Ja selgitati, et ma oleksin pidanud ''taipama'', et olen sattunud tasulise parkimise alasse. Mul sõber elab 100m eemal oma hooviga majas, ma oleksin ju auto sinna parkida saanud. Aga ma ei saanudki mingeid teisi liikluskorraldusvahendeid näha, sest need olid sel päeval kõik ja ka mitu päeva hiljem mustade kilekottidega kaetud! Käisin tööasjus Põhja Ringkonnaproksis, see seal samas kõrval.
Registreerin end nüüd Väike Maarja valla kodanikuks, sest sellisele omavalitsusele ma makse EI maksa. Nad on minult varastanud 12 miljonit maksva kinnistu Rottermanni kvartalis, teinud minust sisuliselt kodutu,(elan viimased 8 aastat mööda üürikaid) ja nüüd hakkavad lausa varastama. Juhtisin ka tähelepanu, et nende paigaldatuid liikluskorraldusvahend on paigaldatud nii, et Järvevana te poolt tulijad seda ei näe, aga nii on see märk ''lõksu'' näol seal edasi. Juht ei tea, et on ka õuealale sattunud.
Mis puutub kaevetöödesse:
Ei pea ette teatama siis kui on avariitööd.
Kaevetööde teostaja/tellija PEAB paigaldama sildi, kus on selgitus mis toimub, kui kaua toimub ja oma kontaktandmed. Seda näeb ette SEADUS.
Kirjuta kommunaalkindral Valdmannile kiri ja nõua vastust. Vaata, äkki saad ka sellise ''Persesaatmismääruse'', mille sisu võib võtta kokku lausesse:'' Ise oled loll ja rahvas söögu heina!''


Manused:
IMGP1759.JPG
IMGP1759.JPG [ 119.76 KB | Vaadatud 2316 korda ]

_________________
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.
Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 27 Apr, 2007 14:01 
Kaarli hambapolikliiniku juures parklas:
Seisan oma autoga ootan last arsti juurest...loomulikult kuuleka linnakodanikuna tasun mobiilselt parkimise eest.Kuna olen juba tunnikese oodanud ja väiksem laps magab autos toob isa lapse jaoks saiakese.Pargib oma auto peaaegu minu auto kõrvale,et anda üle saiakotike.Loomulikult oli ta selleks sunnitud lahkuma hetkeks oma auto kõrvalt....selle 30 sekundiga,mis ta minu autoni kõndis olid platsis aga kallid parkimiskonrolörid,kes usinasti juba tema kojameeste kallal askeldama hakkasid,et poetada sinna kollane paberileht.Loomulikult läks mees kohe slgitama,et saiakesed ja laps ja nii ja naa ja 20 sekundit....aga härra kontrolör juhtis tähelpanu tema parkumiskellale,mis näitas 5.Tegelikult oli kell 11 hommikul.Härral oli jutust täiesti savi,tema nägi vaid kella...mees küsis siis härra käet,et kui ma oleks autos istunud ja just siia jõudnud,kas siis oleks te ka püüdnud mulle kella 5 pähe määrida....ühesõnaga pool tundi kemplesid.....maksma läks 24 krooni :)
Me kõik üritame teha oma tööd nii häst,kui oskame.loomulikult...aga....
Inime on juba selline,et ta tahab olla tähtis ja positsioonikas....misiganes kujul v. tasemel see siis väljendub.Unustatakse tihti ära ,et siiski oleme me inimesed ,mitte must paberil.


Tagasi üles
  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia