Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 18:56

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 54 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 02 Jaan, 2009 22:45 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Pühapäev 25 Mai, 2008 18:56
Postitusi: 139
Soetasin omale 2 aastat tagasi saab 9ooo-de. Sai siis naise vennale laenata korra Tartusse sõiduks. Kutt tuli tagasi, auto korras, mul ka hea meel. Krt nädala pärast tuli teade koju, et ma olevat ületanud 90 alal 55 km. rohkem ja trahv oli ka päris soolane:3570 krooksu.
Helistasin naisevennale, küsisin mis värk on, kutt vastas, et ma jäin vahele.
Andis minu andmed mendile aga ment oli nii loll, et ei oskand neegril ja valgel vahet teha:)))
Aga sai raha ära makstud naisevenna kulul aga mul ikkagi märge sees.
7 aasta jooksul esimene rikkumine:))))


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 02 Jaan, 2009 22:56 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler 300M

Liitunud: Teisipäev 21 Nov, 2006 12:48
Postitusi: 2246
Asukoht: Tallinn
Põltsamaal tehti isegi jalgratturile 30-ne alas trahvi, emand kimas 35-ga.

Mina ise poleks maksnud, rattal spidomeetrit pole ju peal!

Pilt


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Rikkusin LE...
PostitusPostitatud: Kolmapäev 15 Juul, 2009 7:20 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Leidsin EE aartikli, kus üks liikluseeskirjade rikkuja tõi väga andeka vabanduse ja asi lihtsalt naljakas lugemine:

Kiiruseületaja: "Soovisin seoses majanduslangusega pidurdusenergiat kokku hoida."

26.juunil kella 22.30 ajal pidasid Valga liikluspolitseinikud Nõuni asulas kinni sõiduauto Toyota, mille kiiruseks mõõdeti 81 km/h, kuigi lubatud sõidukiirus nimetatud kohas on 50 km/h.

Autot juhtinud 48-aastane mees kirjutas oma teo selgituseks järgmist:

„Tartu ja Otepää vahet olen sõitnud juba aastaid ning teadlik liikluskorraldusest ja ohtudest sellel trassil. Tean, et just Nõunis mõõdab politsei üsna sageli kiirust. Ka seekord külale lähenedes lükkasin käigu välja ja auto veeres inertsist edasi. Ei saagi aru, kuidas see veeremine nii hea oli!?

Küll ei ole politsei tavaliselt selle nurga alt mõõtnud. Tartu poolt sisse sõites on öösel esimene kaks kolmandikku külast inimtühi. Järveäärne soine ala paremal pool ja aiaga suletud töökoja ala vasakul loob ohutu tunde, sest on välistatud loomade ja inimeste teele kargamise võimalus. Bussipeatuse juures on hoog juba alla 50 km/h. Tavaliselt just seal kiirust mõõdetaksegi.

Kui selles unises külas üldse kuskil mingit liikumist on, siis päeval kaupluse juures. Öösel, kui lapsed ja vanurid magavad, bussid ei sõida ja pood on kinni, on Nõunis inimtegevuse märke harva vaid kultuurimaja juures märgata. See on aga viimane maja vasakut kätt teisel pool küla servas ja seal on hoog vabaveeremisel vaid 30 km tunnis.

Pean oma käitumist rumalaks ja pigem siiski majanduslangusest tingitud soovist pidurdusenergia arvelt kütust säästa, kui uljaspäiseks ja vastutustundetuks kihutamiseks. Väärteoprotokolli preventiivne mõju minu sõiduharjumuste kujundamiseks on juba mõju avaldanud. Ka on protokoll aidanud kujundada õigeid Pavlovi reflekse. Asula märgi lähenedes pidurdan nüüd instinktiivselt hoo maha ega nipita kütuse kokkuhoiu nimel auto vabaveeremisega.

Kahetsen oma teguviisi ja palun kergemat karistust!

P.S. Mind kinni pidanud politseinikud käitusid äärmiselt meeldivalt ja professionaalselt ning on minu sügava lugupidamise ära teeninud."

artikkel ise siis siin:
http://www.ekspress.ee/2009/07/13/eesti ... okku-hoida

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Rikkusin LE...
PostitusPostitatud: Neljapäev 16 Juul, 2009 20:30 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1999 Chrysler Town&Country

Liitunud: Teisipäev 26 Juun, 2007 0:11
Postitusi: 213
Asukoht: Tallinn
Hiiuma tuuril sain mina aktsiapaki kätte.

Käisin Kärdlas pikendusjuhet toomas ja tagasi sõites keerasin kõrvaltänavast välja Heltermaa teele suht linna piiri lähedal(see peatee, mis läheb läbi linna ja sealt ka edasi). Tee peal hops hoog üles, tajusin, et vist nagu palju, pidurdasin, sest linna piir oli veel ees, nii 50 m kaugusel. Aga nää vestimehed kiiritasid linna piiri tagant ära samal ajal ja näitasid mulle +24. Et siis sain sõita mingi 100m ja oligi laul läbi. Tegelt oli kiire ka ju laagriplatsile, kõik ammu ootasid :evil:
Kuna viimane juhus oli pisirikkumine 2003, siis läks suht odavalt, aga rida on nüüd kirjas...


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Rikkusin LE...
PostitusPostitatud: Esmaspäev 21 Sept, 2009 22:01 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 11 Jaan, 2007 22:43
Postitusi: 218
Asukoht: peaaegu Tartu
Maksan korralikult riigimakse ja nüüd ka minu panus taas politsei kaudu riigile.Nimelt Tallinn-Tartu mntl. +28 ja ei mingit kauplemist.Õnneks eelmisest ca. 3 aastat möödas.Tuleb olla tähelepanelik nüüd terve aasta.Njah.

_________________
keegi meist ei ole täiuslik...


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Rikkusin LE...
PostitusPostitatud: Esmaspäev 21 Sept, 2009 22:09 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev 09 Dets, 2008 0:20
Postitusi: 71
Asukoht: Tallinn / Tartu / Otepää
yksjalg kirjutas:
Leidsin EE aartikli, kus üks liikluseeskirjade rikkuja tõi väga andeka vabanduse ja asi lihtsalt naljakas lugemine:

Kiiruseületaja: "Soovisin seoses majanduslangusega pidurdusenergiat kokku hoida."

26.juunil kella 22.30 ajal pidasid Valga liikluspolitseinikud Nõuni asulas kinni sõiduauto Toyota, mille kiiruseks mõõdeti 81 km/h, kuigi lubatud sõidukiirus nimetatud kohas on 50 km/h.

Autot juhtinud 48-aastane mees kirjutas oma teo selgituseks järgmist:

„Tartu ja Otepää vahet olen sõitnud juba aastaid ning teadlik liikluskorraldusest ja ohtudest sellel trassil. Tean, et just Nõunis mõõdab politsei üsna sageli kiirust. Ka seekord külale lähenedes lükkasin käigu välja ja auto veeres inertsist edasi. Ei saagi aru, kuidas see veeremine nii hea oli!?

Küll ei ole politsei tavaliselt selle nurga alt mõõtnud. Tartu poolt sisse sõites on öösel esimene kaks kolmandikku külast inimtühi. Järveäärne soine ala paremal pool ja aiaga suletud töökoja ala vasakul loob ohutu tunde, sest on välistatud loomade ja inimeste teele kargamise võimalus. Bussipeatuse juures on hoog juba alla 50 km/h. Tavaliselt just seal kiirust mõõdetaksegi.

Kui selles unises külas üldse kuskil mingit liikumist on, siis päeval kaupluse juures. Öösel, kui lapsed ja vanurid magavad, bussid ei sõida ja pood on kinni, on Nõunis inimtegevuse märke harva vaid kultuurimaja juures märgata. See on aga viimane maja vasakut kätt teisel pool küla servas ja seal on hoog vabaveeremisel vaid 30 km tunnis.

Pean oma käitumist rumalaks ja pigem siiski majanduslangusest tingitud soovist pidurdusenergia arvelt kütust säästa, kui uljaspäiseks ja vastutustundetuks kihutamiseks. Väärteoprotokolli preventiivne mõju minu sõiduharjumuste kujundamiseks on juba mõju avaldanud. Ka on protokoll aidanud kujundada õigeid Pavlovi reflekse. Asula märgi lähenedes pidurdan nüüd instinktiivselt hoo maha ega nipita kütuse kokkuhoiu nimel auto vabaveeremisega.

Kahetsen oma teguviisi ja palun kergemat karistust!

P.S. Mind kinni pidanud politseinikud käitusid äärmiselt meeldivalt ja professionaalselt ning on minu sügava lugupidamise ära teeninud."

artikkel ise siis siin:
http://www.ekspress.ee/2009/07/13/eesti ... okku-hoida


You made my day, sai täna esimest korda südamest naerdud. Mr Green Mr Green Mr Green

_________________
There's no replacement for displacement.
(tõlkes- töömahule asendajat pole.)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Rikkusin LE...
PostitusPostitatud: Reede 25 Sept, 2009 18:08 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
nagu ma kunagi lubasin..eelmine sügis vist, et ei hakka politseid toetama..ja ei toeta ka..nad peavad kahjuks ilma minu rahasüstita hakkama saama..aga ma igaks juhuks rohkem ei keksi..äkki järgmine kord, kui piima lähen tooma, maksan ikka..... irw.. muidugi tahaks neid seal Sootaga õunaaedade taga näha.. :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Rikkusin LE...
PostitusPostitatud: Reede 25 Sept, 2009 23:29 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1999 Chrysler 300M

Liitunud: Esmaspäev 17 Nov, 2008 23:51
Postitusi: 105
Asukoht: Rakvere
Sai kah siin 2 kuud tagasi vähe üle lastud piirangust.
oli lõige3 ja õnneks tuli suht minimum trahv ja load jäeti alles.
Nüüd kiiruse suhtes väga pedant.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 26 Sept, 2009 16:52 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
111 TOM kirjutas:
Põltsamaal tehti isegi jalgratturile 30-ne alas trahvi, emand kimas 35-ga.

Mina ise poleks maksnud, rattal spidomeetrit pole ju peal!

Pilt

Kui auto spido puru on või seda üldes pole (traktor), siis trahvi saad ikka Mr Green

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 54 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 26 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia