Tänane kuupäev Teisipäev 16 Apr, 2024 12:36

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 54 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 19 Sept, 2008 11:07 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler Neon

Liitunud: Teisipäev 16 Okt, 2007 10:17
Postitusi: 453
Asukoht: Rohuneeme - Tallinn(Sikupilli) - Liigvalla
Mobiil: 56806824
Olen minagi alles hiljuti patustanud. Nimelt sai siis hommikul välja sõitetud ja tuled põlema mitte pandud. Tavaliselt märgib laps ära tulede lülitamise aga seekord olime vist mõlemad vähe uimased. Kilomeeter eemal sai keeratud Valgelt Uuslinna tänavale ja vaikselt edasi kulgetud aga vist ei old sugugi vaikne sest sealne eravärvides seadusesilm mu maha korjas. Nimelt seal kiiruse piirang 30.
Niisiis esitati mulle radari näit millest isegi üllatusin ja teiseks küsiti tulede põlemise kohta mille ma siis viisakalt lülitilt järgi vaadates kinnitasin mitte põlemise olemust. Kiiruse kohta küsiti, et kas tean märgi olemust vastasin jaatavalt aga miks kiire oli ei osanud midagi muud vastata kui, et alles kodunt sõitsin välja ja vist pea mingeid muid mõtteid täis...
Lõpuks küsis koduse aadressi ja kolis kogu mu dokumentidega oma autosse. Mõne aja pärast saabus tagasi nentides mu puhast registrit ja arvestades värsket sõidu algust, hommikut ja võibolla ka väheke unist nägu, tegi hoiatuse ainult tulede mitte põlemise kohta. Peale seda paluti natuke hoolsam olla ja sooviti head teed.
Häid inimesi on ka politseis sest arvestades kiirust oleks tulnud sellest päris paks pahandus ja kõva politsei sponsorlus.
Üldiselt passitakse sellel tänavalõigul üsna tihti nii et ettevaatust Uslinna tänaval.

_________________
Vahel lihtsalt jookseb kuul kokku...
Kõik metallitööd meilt! Obadus OÜ


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 19 Sept, 2008 11:26 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede 22 Veebr, 2008 21:24
Postitusi: 98
Asukoht: Keila
kalla kirjutas:
Niisiis sain minagi tänhommikul seadusel pinnuks silmas.Nimelt tegin oma igahommikust sõitu lapsed kooli.Lähenedes raudtee ülesõidule märkasin teiselpool ülesõitu seaduse silma jälgimas.Loomulikult tegin kõik reeglite järgi nagu peab.Ületades ülesõidu nägin natukese aja pärast discot tulemas.Koosatati vääreto protokoll milles kirjas "juhtis mootorsõidukit ja ületas raudtee ülesõidu foori keelava tule ajal".Ise olen raudselt kindel ,et tuled ei vilkundu.Võisid küll vilkuma hakata sel ajal kui ma olin fooriga kohakuti .Seega olen kindel ,et ei rikkunud LE §171 p1 .Mille tulemusena määrati vääreto kvalifikatsioon LS § 74/26.(kuni 100 trahviühikut).Täitsa haige teema . :tige:


Said otsuse kohe või koostati protokoll ??? Viimasel juhul kirjuta vastulause ja rõhu sellele, et kui rikkumine oli, siis nii napp, et sa ei pannud tuld enam tähele või ei saanud näha.

_________________
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 19 Sept, 2008 14:25 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 11 Sept, 2008 14:51
Postitusi: 78
Asukoht: Pärnu
Kidd kirjutas:
kalla kirjutas:
Niisiis sain minagi tänhommikul seadusel pinnuks silmas.Nimelt tegin oma igahommikust sõitu lapsed kooli.Lähenedes raudtee ülesõidule märkasin teiselpool ülesõitu seaduse silma jälgimas.Loomulikult tegin kõik reeglite järgi nagu peab.Ületades ülesõidu nägin natukese aja pärast discot tulemas.Koosatati vääreto protokoll milles kirjas "juhtis mootorsõidukit ja ületas raudtee ülesõidu foori keelava tule ajal".Ise olen raudselt kindel ,et tuled ei vilkundu.Võisid küll vilkuma hakata sel ajal kui ma olin fooriga kohakuti .Seega olen kindel ,et ei rikkunud LE §171 p1 .Mille tulemusena määrati vääreto kvalifikatsioon LS § 74/26.(kuni 100 trahviühikut).Täitsa haige teema . :tige:


Said otsuse kohe või koostati protokoll ??? Viimasel juhul kirjuta vastulause ja rõhu sellele, et kui rikkumine oli, siis nii napp, et sa ei pannud tuld enam tähele või ei saanud näha.


Vaata kas protokolli on märgitud eksimuse tõestamise viis (kaamera või foto salvestis) kui ei ole siis on sul õigus vaidlustada (eriti kui kaasreisija autos oli.) Kui on salvestis siis palu seda näidata!
Tean, et tänu sellele on saanud mehed oma pattudest priiks! Edu


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 19 Sept, 2008 14:35 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Reede 17 Nov, 2006 8:32
Postitusi: 704
Asukoht: Saue
Mobiil: 5162495
Saatsin juba vastulause ära.Eks paistab mis saab.

_________________
Life is a bitch and then you die.....


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 19 Sept, 2008 15:16 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede 22 Veebr, 2008 21:24
Postitusi: 98
Asukoht: Keila
kalla kirjutas:
Saatsin juba vastulause ära.Eks paistab mis saab.


Ega sa tutvustada ei taha vastulauset??? :)

_________________
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 19 Sept, 2008 16:02 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Reede 17 Nov, 2006 8:32
Postitusi: 704
Asukoht: Saue
Mobiil: 5162495
Krt ma otse netist saatsin.Aga mis seal rääkida.Kirjutasin nagu asi oli. :)

_________________
Life is a bitch and then you die.....


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: trahvid
PostitusPostitatud: Laupäev 20 Sept, 2008 3:04 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2004 Chrysler Voyager

Liitunud: Laupäev 03 Nov, 2007 12:20
Postitusi: 112
Asukoht: Lievestuore, Finland
Mobiil: 358401770949
trahvid euroopas märksa kõvemad, kui meil! meil aga oinaid roolis pindala arvestades hulga rohkem, kui euroopas ( panen ka ennast oinaste sekka, sest kiirusepiirangutest ei pea kinni eriti kinni ei siin ega sealpool piiri) :hi:

_________________
kõigil on omad head ja vead, mõnedel siiski ainult HEAD


Dodge Grand Caravan 3,8 `96


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 20 Sept, 2008 20:22 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 31 Jaan, 2007 22:22
Postitusi: 891
Asukoht: L-VIRUMAA
Siin sama :oops: et ega alla saja eriti ei liigu!

_________________
Ei ole halba ilma heata! Raha paneb rattad käima!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 20 Sept, 2008 21:04 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Reede 17 Nov, 2006 8:32
Postitusi: 704
Asukoht: Saue
Mobiil: 5162495
Ise liigun ka maanteel 90 alas 105 GPS-i järgi.Senini pole veel kordagi kinni peetud. :)

_________________
Life is a bitch and then you die.....


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 22 Sept, 2008 8:24 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede 03 Veebr, 2006 19:22
Postitusi: 871
Asukoht: Lääne-Virumaa
Ka mina autoga +10, sikliga +20 :oops:
Korduvalt radarisse sõidetud, siiani nendepoolne huvipuudus, ptüi, ptüi, ptüi :hi:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 22 Sept, 2008 21:04 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 29 Juul, 2008 21:10
Postitusi: 606
Asukoht: Ida-Virumaa
Huvipuudus kiiruseületajate vastu on täiesti piirkondlik. Kohalikud politseinikud panevad ise paika need piirid, alates millest nad reageerima hakkavad. Tavaliselt on protokolli kiirus + 20 km. Piirkondlikult võib see erineda nii, et ühes vallas ei panda tähelegi, aga teises saad trahvi kirja. Isiklikult mina arvan, et kui on kiire, siis hakka varem minema!

_________________
Polegi nii rumal kui pealt paistab.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 22 Sept, 2008 21:17 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Ise üritan ikkagi kiirust lihtsalt mitte ületada-et mitte katsetada neid "taluvus" piire..sõidan navi järgi..seal kiirus täpselt paigas..+3 luban..ülejäänu jäägu "shumidele"...kui muidugi toolis isikut vean, on kiirused ja sõidustiilid teised..aga üldiselt saatust ei nöögi..kui tahan liikumises extreemi..ajan jeebi käima ja sõidan nt Aegviidu polügoonile müterdama..hoopis põnevam, kui 300 km/h mööda teed uhada-olen selle kiiruse järgi proovinud..ja vaevalt miski madalam mind üllatada suudab..ületada seda aga ei kavatse :)..
Olen ammu tahtnud oma Ratastoolibussi tagaaknale kirjutada-"Olge liikluses korralikud, muidu võib teist minu järgmine klient saada"...kurb, aga tõsi

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 22 Sept, 2008 21:41 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2002 Dodge Ram

Liitunud: Laupäev 12 Mai, 2007 22:36
Postitusi: 159
Asukoht: PÕLTSAMAA-TALLINN
+10

_________________
Tore kui mitu inimest autosse ära mahuvad ja sealjuures rahul(rahulikud) on.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 23 Sept, 2008 8:27 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede 03 Veebr, 2006 19:22
Postitusi: 871
Asukoht: Lääne-Virumaa
yksjalg kirjutas:
Olen ammu tahtnud oma Ratastoolibussi tagaaknale kirjutada-"Olge liikluses korralikud, muidu võib teist minu järgmine klient saada"...kurb, aga tõsi


Ãœlimalt hea idee...miks Sa seda siiani teinud ei ole :shock: :hi:


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 23 Sept, 2008 11:17 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
:oops: väga patune, vahel kohe jube patune, aga mis sas teed- töö on selline. Kiiruse pärast on ka mind kinni peetud, siis oli mul 15+/- , aga see meie turu tänav..ja kiire auto ja mul ei olnud jalg pedaali pealgi- nad andestasid mulle ja kuna ma läksin veel kliendile ka järgi( ma helistasin dispetšerile, nende kuuldes, et natsa kauem läheb). Mind lasti minna. :roll:


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 54 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia