Tänane kuupäev Pühapäev 16 Juun, 2024 14:36

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 30 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Laupäev 03 Apr, 2010 19:51 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler 300M

Liitunud: Neljapäev 10 Dets, 2009 12:57
Postitusi: 32
Asukoht: Pärnu
Tere kõik kaaskodanikud!

Nunii.. Teen ise ka siis oma auto osas teema ja otsa lahti ja kirjutan vähe lugemist. Auto minu kasutuses olnud kohe varsti 4 kuud, meetreid läbi sõidetud kopikas üle 9000 km, kokku on sõidetud 113691 km. On ta mul väljast ilusat punast värvi, seest must ja kolmepoolese mootoriga, mis on parasjagu nii võimas nagu mul autoostu ja otsingu ajal sooviks oli :)
Nipetnäpet tehtud ka autol:
2 hooldust, rattalaager ja nüüd läksid uued pidurikettad/klotsid ette. Mingi aja pärast ilmselt tagumised pidurikettad/klotsid ka vahetusse.

Teha ma tahaks autol järgnevat:
Iluvigu on natuke - need tahaks ära teha, ehk jõuab asi ka tahtmisest kaugemale.. Ilus oleks kui jõuaks :) Teab keegi äkki soovitada kedagi kes teeks või mõnda kohta kus tehakse pisemaid keretöid ..
Kõik kollased tuled (suunad) tahaks ma ära kaotada, sest minu arvates need lihtsalt ei ole ilusad :ei: Aga seejuures ei tahaks ma kellegagi pahuksisse minna ja küsiks kohe ka, et kas kellegil on sellise tegemisega kogemusi ja kust ja kuidas vajaminevat kraami muretseda saaks?
Veel käis mõte peas, et tagatuledes võiks kõik pirnid led'ide vastu vahetada ja need seal kuidagi ilusti ja viisakalt sättida, nii, et need jääks nagu ribad või nii aga eks see tulevikus näha ole, mis sest mõttest saab.

Esialgu vist kõik, küll aja jooksul mõni sõna ikka juurde tuleb. Millaski klõpsin mõne pildikese ehk ka :)

Ise ma igatahes olen autoga väga rahul :)

_________________
Ass, gas or grass, nobody rides for free :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 03 Apr, 2010 20:36 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2002 Chrysler 300M

Liitunud: Esmaspäev 20 Okt, 2008 20:22
Postitusi: 289
Rõõm kuulda. Päris hea läbisõit sul.
Sa mõtled selliseid suunakaid või http://cgi.ebay.com/ebaymotors/99-00-01 ... ccessories
Ma arvan, et kui sa sinna kollased pirnid paned sisse siis ei tohiks probleemi olla.
Pane aga pilte ka siis on hea teistel ka hea vaadata :)

_________________
2002 Chrysler 300M Special 114k miles.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 03 Apr, 2010 21:06 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler 300M

Liitunud: Neljapäev 10 Dets, 2009 12:57
Postitusi: 32
Asukoht: Pärnu
Croff, just täpselt selliseid suunasid mõtlengi ja olen ka ise netti lappand ja selliseid otsinud ja enda mäletamist mööda nägin kuskil ka odavama - 30+ dollariga aga see selleks. Ja esisuunadega ei ole ilmselt väga probleemi jah, valge tuli, kollane pirn sisse ja korras. Mul teisel autol on valge klaasiga suunad ja no prob.. Suunatuli peab vilkuma kollaselt lihtsalt :) Ja veel, kas neid pisikesi, külgedel olevaid suunasi ka valge klaasiga liigub?
Aga ma just mõtlen tagumisi tulesid, et kuidas seal saaks need suunade jaoks mõeldud kollased osad punasemas.. Lakkida? Kas tagatuld üldse saab nii lahti lammutada, et klaasi eraldada?
Läbisõit on hea jah ja õige on ta ka ja eestist ostetud auto ja ajalooga ja tehniliselt on korras - aus kaup :ok:

Ãœks kiire pildike ka. Neid tuleb tulevikus veel.

Pilt

_________________
Ass, gas or grass, nobody rides for free :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 03 Apr, 2010 22:52 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2002 Chrysler 300M

Liitunud: Esmaspäev 20 Okt, 2008 20:22
Postitusi: 289
Mul üks soome sõber pani tiiva peale mingid Opel Astra omad
Pilt
Mul endale ei meeldi tegelt üldse need tiiva suunakad. Mul on õnneks peeglite küljes ja näeb päris hea välja. Kartsin ka, et äkki ARK käseb tiivale ka panna aga neile sobis seal. Embleemid jäid tiivale alles. Ameerika Autos nad panevad ka minu meelest valge klaasiga suunakaid külgedele tüübikinnituse autodele. Võid sealt küsida, ned vist mingi 50.- kpl.
Tagatulede kohta ma ei oska öelda, tagatuled peaks lihtsamini lahti käima kui esimesed. Ma võin uurida kahe nädalapärast ühe kontakti kes teeb selliseid asju.

_________________
2002 Chrysler 300M Special 114k miles.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 04 Apr, 2010 4:32 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler 300M

Liitunud: Neljapäev 10 Dets, 2009 12:57
Postitusi: 32
Asukoht: Pärnu
Tea kuidas nende suunadega peeglite saadavus ka on? Need ju ainult Special'itel ja neid just lademetes ei liigu?! ... Ja kui leiabki kuskilt siis kindlasti hingehind?! :shock:
Need tiivasuunad ei häiriks mind, kui nad oleks valge klaasiga, või siis punakamad, et kerevärvi sulanduksid rohkem ..

_________________
Ass, gas or grass, nobody rides for free :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 19 Apr, 2010 10:42 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler 300M

Liitunud: Neljapäev 10 Dets, 2009 12:57
Postitusi: 32
Asukoht: Pärnu
Sai autu läikima löödud ja mõned esinduslikumad pildid tehtud :)
Suurem album siin. Mõned riputasin siia ka üles.

Pilt

Pilt

_________________
Ass, gas or grass, nobody rides for free :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 14 Mai, 2010 14:49 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler 300M

Liitunud: Neljapäev 10 Dets, 2009 12:57
Postitusi: 32
Asukoht: Pärnu
Natukse siis juttu juurde jälle .. Sai käidud kõpitsemas autot jälle, seekord siis laksid vahetusse tagumised pidurikettad/klotsid, kässari omad olid korras ja esimesed klotsid vahetati ringi, sest eelmised tegid nii hirmus koledat seakisa, et isegi makk ei mängind enam üle :shock: Veel uuriti mingit kolksu/nõksu ees, aga praegu ei osatud 100% midagi öelda, arvatakse, et pooltelje ots nagu ma aru sain.. Eks lähitulevikus paistab paremini mis seal kindlalt on. Iseenesest see kolks/nõks käib näiteks siis kui nüüd rattad välja keerata ja siis sõitma hakata, käib algul selline nagu nõks läbi, miskit nagu annab järgi kuskilt vms.. Kliimavärk vaadati ka üle, miski suurem toru on õhtul, plekib too 1800 raha ja koos kõige tööga läheks kogu üritus maksma miskit 3000 tuuri .. Oskab keegi ehk miskit nõu anda nende 2 viimase probleemi osas?!
Ja kogu see ülevaatamise-, nokitsemise- ja piduripull läks mul täna seal maksma 2500 eeku kopikatega.

Kevadet kõigile! :dance:

_________________
Ass, gas or grass, nobody rides for free :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 18 Mai, 2010 10:53 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler 300M

Liitunud: Neljapäev 10 Dets, 2009 12:57
Postitusi: 32
Asukoht: Pärnu
Jälle jupike juttu ja tegemisi .. Suht kohe peale auto ostu avastasin, et lisapidurituli ei põle, ja kuna selle vahetamiseks vaja pagassi polster maha kiskuda ja kuna see niiehknaa oli lisapidur, siis oli mul mahti see alles nüüd ära vahetada ning üksiti siis juba kukkusin nikerdama ka :) Mõte oli muidugi juba varem tekkinud ja eelneva töö, ehk siis nö pirnid (mitte otseselt), oli valmis meisterdanud mu enda väikevend (Et ma kogu au endale ei võtaks :) )
Ja lõpuks siis sai see lisapidurituli selline:

Pilt

Pilt

Pilt

Mingi hull LED-O'maania mul kallal on, plaan ka tagatuledes kõik niimoodi teha, aga kui siis sellest juba järgmistes osades.. Kui see maania enne üle ei lähe :)

_________________
Ass, gas or grass, nobody rides for free :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 18 Mai, 2010 12:19 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 13 Jaan, 2008 18:56
Postitusi: 117
Asukoht: Tallinn
Siis peaksid igaks juhuks omale varu tagatuled muretsema tüv tarbeks :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 29 Mai, 2010 19:09 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler 300M

Liitunud: Neljapäev 10 Dets, 2009 12:57
Postitusi: 32
Asukoht: Pärnu
Ma siin kliima asja ikka uurinud .. Pistsin nina kapoti alla ja avastasin sellise loo, et 1 juhtmekimp millel kõvemat sorti isolatsioon ümber on kliima ühesse torusse augu sisse hõõrunud. Pilt siis selline:

Pilt

Punase ringi sees on auk, lähemalt selline:

Pilt

Küsiks siinkohal nõu, äkitselt keegi siinolijatest oskab miskit head soovitada? Mõne lammutamisele läinud auto pealt sama toru maha kruvida ehk? Võib kohe ka pakkuda kui kellegil peaks olema ülearust. American Beauty ütles kogu kupatuse (toru, töö, täitmine) hinnaks 3-3,5 kilo, mis läheb natukse krõbedaks ja ei torma seda väljaminekut tegema, otsingi siin nüüd odavamat alternatiivi ..
Nii, et kaasmaalased - jagage mõtteid. Ja teistele - vaadake omal see koht üle, saate ehk ennetada ja jääb teil samasugune probleem olemata.

Sooja suve!

_________________
Ass, gas or grass, nobody rides for free :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 29 Mai, 2010 19:14 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 04 Mär, 2010 0:53
Postitusi: 320
Asukoht: Viljandi/kuopio
Mobiil: 37256755630
Viljandis tean härrat , kes suudab selle toru kinni keevitada. Tema tööd on testidu(keevitatud torusi survestatud ja on kõik pidanud)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 29 Mai, 2010 23:01 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 15 Juun, 2009 20:33
Postitusi: 29
Uurin asja ehk saan abiks olla kas siis uue toruga või keevitusega.annan teada nädala algul

_________________
300M 185kw. 2001a.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 31 Mai, 2010 21:30 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler 300M

Liitunud: Neljapäev 10 Dets, 2009 12:57
Postitusi: 32
Asukoht: Pärnu
Kõigepealt tänud kes huvi ja muret tundsid. Aga nüüd peaks selle asjaga korras olema. Tuttav, kes natukse kliimadega tegeleb soovitas auto viia ameerika autosse. Mõeldud - tehtud. 750 raha eest toru maha, peale ja keevitatud ja kuna keevituses käis spetside juures - usun, et töötab ka. Täitmine läheb ka juurde, aga ikkagi oluliselt ilusam hind kui Beauty 3-3,5 kilo. Eks siis lähitulevikus ole näha kuda on.

_________________
Ass, gas or grass, nobody rides for free :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 02 Juun, 2010 15:55 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 18 Juun, 2009 8:17
Postitusi: 54
küsiks selle esimese kolksu/nõksu kohta kas said ka targemaks!? sest endal ka selline jama juures ja arvatavasti roolilalatt või eksin!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 02 Juun, 2010 19:11 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler 300M

Liitunud: Neljapäev 10 Dets, 2009 12:57
Postitusi: 32
Asukoht: Pärnu
volts kirjutas:
küsiks selle esimese kolksu/nõksu kohta kas said ka targemaks!? sest endal ka selline jama juures ja arvatavasti roolilalatt või eksin!


Ei ole selle koha pealt targemaks saanud .. Mõtsin, et kui jälle hoolduse aeg siis lasen seda uuesti vaadata, või varem kui peaks hullemaks minema .. Eks ma siis annan siin teada kui asi selge on.

_________________
Ass, gas or grass, nobody rides for free :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 30 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 57 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia