Tänane kuupäev Laupäev 04 Mai, 2024 4:29

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 89 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Esmaspäev 10 Veebr, 2014 0:07 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 22 Sept, 2013 18:58
Postitusi: 230
Asukoht: Tartumaa, Nõo
Mobiil: 53364298
10 000km minu käes sõidetud, noh, on tore olnud, eelsüüde ikka ei tööta, aga webasto on välja aitand,lihtsalt enne, kui suure külmaga käivitama lähen vajutan puldist webasto käima, ja siis ok. See üks käsipiduri pool, mis ei töötand, sellel tuli nüüd tross tagant ratta juurest lahti kuskilt, õnneks sai tööriista kmpl ostetud, mis sisaldab ka nr7 kuuskanti ja paar nädalat puhkust käsil, üritan tegeleda. Vaatasin täna ka salongifiltri asukohta, kaas on olemas, aga lahti ei saanud, lukusti liikus aga lahti ei kukkunud, puhaste riietega ei viitsinud porimati peal püherdama ka hakata, eks tuleb üle vaadata. Siduri sain ka jälle libisema, mitte küll hullusti, aga soojalt annab järgi taas, loodan deklaratsiooni rahadest korda saada. Külmkäivitusel on jube hääl autol endiselt, korra öeldi, et äkki egr-i klapp või miski lahti jäänud, on kellegil juhiseid selle lappimiseks? Soojalt enamvähem ok, välismüra veidi palju minuarust tuleb sisse, aga noh, ega ta uus auto ple kah enam... :think:
Kindlasti oli miskit veel, mis kohe meelde ei tule, kahju, et garaages igast jama ees on, saaks inimlikes tingimustes miskit ilusat ette võtta, tuleb leppida vaid osalise sissemahtumisega hetkel... :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 17 Veebr, 2014 18:44 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 22 Sept, 2013 18:58
Postitusi: 230
Asukoht: Tartumaa, Nõo
Mobiil: 53364298
Hakkasin piduriketast maha võtma, nii kinni, nagu poldiga... Googeldasin, ja kellgi 300 teemast leidsin, et sellels kulus tal vaid 3 nädalat koputamist ja leotamist õliga, seda siis 3aastat vana auto puhul, mul ju 11aastane... Tagasi garaagesse nüüd, jätkan koputamist... :roll:


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 18 Veebr, 2014 11:31 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 22 Sept, 2013 18:58
Postitusi: 230
Asukoht: Tartumaa, Nõo
Mobiil: 53364298
Sain lahti ja toimima, paraku selgus ka tõsiasi, et suvel pean uuesti tegema, käsipiduriklotse polnud enam palju, aga hetkel asi toimib. Suvel siis mõlemad pooled käsile võtta.
Salongifiltri sain ka kätte, lukusti oli valepidi peale pandud, ei liikund niipalju kui vaja, et kätte saaks. Kakkusin maha ja pärast panin õieti tagasi, peaks olema ok.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 15 Mär, 2014 0:24 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 22 Sept, 2013 18:58
Postitusi: 230
Asukoht: Tartumaa, Nõo
Mobiil: 53364298
eero kirjutas:
See auto tundub nagu mingi karmavõlg.

Täiesti uskumatu, aga nii tundubki. Nädala algul toodi puid kastikaga, kallas garaage nurga juurde koorma maha, ja natuke läks eterniidi nurga vastu. Eterniidil pikuti mõra sees, ok, suvel vahetan ära... Said puud ära veetud ja oma auto asemele pargitud, tavaliselt seisab seal tööbuss... Täna töölt tulles, jäi juba eemalt silma, et eterniidi tükk on suure tuulega alla kukkund, jõudnud maja ette, oli eterniit täpselt auto kõrval ja autol jälle uued iluvead juures. Tagumise küljeklaasi kohal mõlk, kriimud ja liuguksel ja kartja uksel samuti. Krt, palju võib. Hakka või uskuma, et diisel auto on saatanast :D Vähemalt minu oma :doh:


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 15 Mär, 2014 17:18 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
baxxter kirjutas:
Hakka või uskuma, et diisel auto on saatanast :D Vähemalt minu oma :doh:


Seda ta on ilma uskumisetagi :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 24 Apr, 2014 13:33 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 29 Mär, 2014 9:35
Postitusi: 71
Asukoht: Haapsalu
Kaua vaikus olnud.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 24 Apr, 2014 20:14 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 22 Sept, 2013 18:58
Postitusi: 230
Asukoht: Tartumaa, Nõo
Mobiil: 53364298
Mis ta ikka, sai kõksu, sai kasutatud varuosad toodud, värv selga ja tagasi teedele... :roll:
http://s24.photobucket.com/user/baxxter ... t=3&page=1
Peale värvimist pilte pole, ja praegu auto nii must,et ei vääri pildistamist.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 24 Apr, 2014 21:18 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 29 Mär, 2014 9:35
Postitusi: 71
Asukoht: Haapsalu
Kuidas muidu vastu pidanud on.
Mul endal sama aasta ja mootoriga masin.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 25 Apr, 2014 7:23 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 22 Sept, 2013 18:58
Postitusi: 230
Asukoht: Tartumaa, Nõo
Mobiil: 53364298
Nooh, ütleme, et suuri jamasid pole olnud. Kui ostsin, sai käidud üv-punktis kontrollis, sel hetkel oleks läbi saanud, aga kuna aeg polnud veel õige, jäigi lihtsalt kontrolliks. Samas, kui oled lugenud teema algust, siis katkine väljalaske kollektor, veepump ja hammasrihm... remondimehele see ei meeldinud :D
Muidugi, mingi uus kolks ka just lähipäevil tekkinud, eks näis, katsun kondid läbi ja siis vaatab, mis muu võib seda teha. Käsipiduri üks pool oli ka kinni, sain lahti, kuid veidi nõrgemalt on peale keeratud praegu, peab vist uuesti lahti kakkuma, sest normaalset reguleerimis võimalust ma käsipidurile ei leidnud.
Külmkäivitus ka kehva, vahetasin küll eelsüüte küünlad, aga ei muhvigi. Juhtmenu.s jälle kuskil.
Laias laastus on soovitus, proovi ideaalselt korras hoida, pigem tekita paanikat varem ja ära lase jamasid koguneda. Üks asi viib teiseni, ja nii ta käest lähebki :tige: Tean, omal veel mitu asja vaja toimima saada, aga kannatab sõita küll, kui tahad miskit täpsemalt teada, anna aga julgesti teada :hei:


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 25 Apr, 2014 21:40 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 29 Mär, 2014 9:35
Postitusi: 71
Asukoht: Haapsalu
Mul on ainult sidurianomaalia.
Võtab täiesti põhjast, sidurikompl on vahetatud 2008 ja enne seda oli sama asi.
Ning esisillas ka mingi asi kõmpsub, arvatavasti amordipatjades viga kuna need originaalid :)
Sellel masinal tundub manuaal kasti eemaldus suht kerge olevat.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 25 Apr, 2014 22:14 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 22 Sept, 2013 18:58
Postitusi: 230
Asukoht: Tartumaa, Nõo
Mobiil: 53364298
Mul sidur võtab suht ok kõrguselt, aga käivitamise jaoks peab küll pea, et läbi põhja suruma.
Ja vaikselt libiseb läbi, kui pikemalt linnas sõita ja siis proovida kiirendada põhjagaasiga :D Rahulikult sõites on ok. Mul õliga sidur. Peab kunagi vahetuse tegema, kuna suvelsõidan vähe, siis ehk sügisel.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 03 Mai, 2014 0:07 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 22 Sept, 2013 18:58
Postitusi: 230
Asukoht: Tartumaa, Nõo
Mobiil: 53364298
Nonii, heitgaasid korras, aga üks pütt vähe lekib tagaosas, vaja korda teha, kõik tagumised klotsid homme vahetusse siis lõpuks ja ka turbo õline, näis, kas homme jõuan miskit vaadata. Esituli ka vaja iffivo käes kätte saada veel, siis võib üv katsele minna. Ja esisilla kolks taaskord kondist, krt. Muidugi ka amordi padi/laager veidi krõpsub, kui keerata rooli ühest äärest teise, näis kaua mul selle lappimiseks aega kulub :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 04 Mai, 2014 0:10 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 22 Sept, 2013 18:58
Postitusi: 230
Asukoht: Tartumaa, Nõo
Mobiil: 53364298
Njah, klotside vahetusega kaasnes ka ketaste vahetus. Maha võttes tuli kettal kiht maha koputades ja ei raatsind enam taastama hakata. Kehvasti ühesõnaga, nüüd küll all uued kettad ja klotsid, aga üks tagumine silinder veidi kinni poos ennast, kui täitsa sisse sai lükatud, proovisin käima ajada, näis, kas sai parem. Ka turbo pesin puhtaks ja lasin autol töötada kohapeal + väike sõit, homme kanali peale korra ja vaatan, kas on näha uut õli. Uskumatu igatahes, üüratu aeg ja närvikulu. Ahjaa, käsipiduri klotsidele võtsin ka uue paigalduskomplekti, vanad vedrud olid kergelt öeldes oma aja ära elanud, paraku, klotsid kinnituvad ju pleki külge, ja uus vedru tõmbas selle kinnituspulga sealt läbi, sai jälle jebida :) ... Ja kässari pingutamine, nii et klotsid paigas ka ketas peal on ikka ka omaette ooper, praegu läks jahedaks juba, eks ma homme proovin uuesti, kui ei õnnestu, tuleb ketas maha kakkuda jälle.
Paras pimesi kalatapmine see tegevus on igatahes. :kala:


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 04 Mai, 2014 0:28 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 29 Mär, 2014 9:35
Postitusi: 71
Asukoht: Haapsalu
Sul ikka ei vea selle autoga kohe üldse. :)
Õnneks mu omal pidurid eelmise omaniku poolt vahetatud.
Sai proovitud teist siduri töösilindrit, aga selles viga pole.
Nüüd saadetakse siduri peasilinder, arvatavasti sellel mansetid läbi.
Õnnestus sebida ka mootori esimene padi eraldi, tuleb palju odavam.
Kas sa tead nende võtme süsteemiga veakoodide lugemisest ka miskit?
Ühekorra sai proovitud, näitas ainult neljakohalist numbrit.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 04 Mai, 2014 0:36 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 22 Sept, 2013 18:58
Postitusi: 230
Asukoht: Tartumaa, Nõo
Mobiil: 53364298
Jah, võtmega olen saanud veakoode, aga need mingid üldisemad, ühe koodi all peitus mingi 5 viga (koodi ei mäleta, aga vist oli P058 või miskit) ja googel aitas tuvastada tähenduse. Ahjaa, survekaga kapoti all hullates, ja pärast autot käima pannes üllatus, turvapadja tuli põleb, aga võtmega mingit koodi ei saanud, peale 1 tunnist sõitu kadus ja tuli korra järgmise päeva hommikul, mootor soe ja kapotialune tuuldund sõiduga, kadund taas. Kas keegi teab, kus võiks olla srs pistikud kapoti all, ehk peaks üle vaatama. Algul kahtlustasin lintkaablit, aga kõik muu roolil töötab...


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 89 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia