Tänane kuupäev Kolmapäev 08 Mai, 2024 3:34

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 67 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Neljapäev 10 Mai, 2012 10:21 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 31 Mär, 2011 14:20
Postitusi: 220
hmm kirjutas:
Ega see alguses paistabki, et on lihtne, kuid on olnud teisi kogemusi..
vt seda:
viewtopic.php?f=58&t=1757&hilit=infinity

Samas on sul vaja ergutust releele, mis võimu tööle lükkab...

Ma need kõik makiga seonduvad teemad läbi lapanud, sellepärast sellega kursis olengi, et neljale kõlarile tuleb kusagilt vool peale suunata.

Minu loogika ütleb seda, et kui orginaal makk suudab anda kusagilt kuidagi impulssi releele, et nüüd tuleb võimud järele lülitada, siis saab seda teha ka iga teise makiga.
( Minu loogika ütleb, et ei tohiks olla väga suurt erinevust tavalise võimendi ühendamisega )

Iso pistikud teevad elu tunduvalt lihtsamaks, kuna loogiliselt võttes on seal olemas kõik vajalikud juhtmed. ( vähemalt audi ja bmw puhul hakkasid orginaal võimud peale ühe massi juurde vedamist ilusasti tööle. )
Mis ergutus releest sa räägid.. see jääb minu jaoks praegu selgusetuks igaljuhul..


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 10 Mai, 2012 13:13 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 27 Veebr, 2006 13:54
Postitusi: 631
USA infinity on ikka natuke midagi muud, kõlarites oomid teised jne.Aga eks anna teada kuidas õnnestub.Mina käisin kunagi küsimas Alpine esinduses, sealt igal juhul öeldi et kogemused näitavad, et viska vana süsteem välja ja pane uus, pidi palju lihtsam ja soodsam tulema, ning ka helikvaliteet pidi parem olema.Õnneks tol hetkel chrylser concordel ( mis on 300M kloon) polnudki seda infinity süsteemi, ning poisid plaksutasid ja viskasid Alpine maki sisse. :doh:

_________________
Raseerijad ja terad soodsate hindadega
www.raz-war.ee
wecare@raz-war.ee


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 10 Mai, 2012 13:15 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 31 Mär, 2011 14:20
Postitusi: 220
Kapsu kirjutas:
USA infinity on ikka natuke midagi muud, kõlarites oomid teised jne.Aga eks anna teada kuidas õnnestub.Mina käisin kunagi küsimas Alpine esinduses, sealt igal juhul öeldi et kogemused näitavad, et viska vana süsteem välja ja pane uus, pidi palju lihtsam ja soodsam tulema, ning ka helikvaliteet pidi parem olema.Õnneks tol hetkel chrylser concordel ( mis on 300M kloon) polnudki seda infinity süsteemi, ning poisid plaksutasid ja viskasid Alpine maki sisse. :doh:

No kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab, ma olen harjunud oma tahtmist saama, saan ka seekord :D.
Kui muudmoodi ei saa, siis lendab kogu see infiniti kraam autost välja ja panen kõik uued kõlarid koos filtritega. :D.
Aga maki peaks homme peale tööd kätte saama. ( Türi linna luksus, oota nagu lollakas, kui midagi osta tahad. :D. )


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 10 Mai, 2012 22:13 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 31 Mär, 2011 14:20
Postitusi: 220
Saaga jätkub, omadega ikka korralikult läbi.
Tulin töölt koju, mõtlesin et auto võiks natukenegi rohkem läikida, egas midagi Auto kaupadest läbi, väike Poleer vaha.
Koju Auto korralikult puhtaks pestud (no niivõrd kui võrd, üks korralik leotus pesu tuleks teha tegelt. )

Sai siis veidi nühitud ja imestatud ( pilt pole küll nii hea ), et see poleer vaha andis ikka silmaga märgatava vahe sisse.
Pilt

Ja lõpptulemus :
Pilt
Pilt
Pilt

Ja seest sai ka küüritud, nii lapi kui tolmuimejaga, kuigi peaks seda armatuuri töötlus vahendit ostma, seda pihustiga.
Üldiselt olen tulemusega rahul ja homme saan maki kätte siis :D.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 11 Mai, 2012 9:01 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 31 Mär, 2011 14:20
Postitusi: 220
Uskumatu, kas tõesti maksab antud masinale kasutatud Laepolster 100€..

Unistagu edasi, et selise raha eest ostan asja, mis varsti on samasugune nagu minu oma..


Seega, on keegi mingit uut vahvat riiet sinna polstrile peale liiminud?
Tuleb vist lagi maha võtta, sealt alt see poroloon maha kraapida ja uus riie otse papi külge liimida?

Millist liimi keegi soovitada oskab? :).


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 11 Mai, 2012 9:14 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 27 Veebr, 2006 13:54
Postitusi: 631
Poroloon võiks ikka olla, sellel ikka väheke mürasummutuseesmärk ka, aga eks Sa ise tead paremini mis oma tõllaga teed :evil:

_________________
Raseerijad ja terad soodsate hindadega
www.raz-war.ee
wecare@raz-war.ee


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 11 Mai, 2012 9:18 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 31 Mär, 2011 14:20
Postitusi: 220
Kapsu kirjutas:
Poroloon võiks ikka olla, sellel ikka väheke mürasummutuseesmärk ka, aga eks Sa ise tead paremini mis oma tõllaga teed :evil:

Siis tuleks uus poroloon ka liimida vist, sest see vana on juba nii rabe, et pudeneb ja sellepärast ta liimist lahti tulebki.
kaks korda olen proovinud vana riiet kinni tagasi liimida, aga nagu ilm veidi niiskemaks läheb, kukub see lagi kolks pähe tagasi. -.-

E: Samas poroloni lihtsalt liimida on vist keeruline, pigem tuleks ta liimida ja kuidagi veel ära vikseerida. ala kinni õmmelda vms.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 11 Mai, 2012 13:36 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 11 Juun, 2006 12:37
Postitusi: 501
Asukoht: Harjumaa
Porolooni jaoks tuleb "Noorest Tehnikust" võtta aerosooliga liim. Seda kulub lae peale vast kaks purki.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 11 Mai, 2012 13:40 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 31 Mär, 2011 14:20
Postitusi: 220
eero kirjutas:
Porolooni jaoks tuleb "Noorest Tehnikust" võtta aerosooliga liim. Seda kulub lae peale vast kaks purki.

Kuna ma ise olen kesk eests, siis noore tehniku juurde on pikk maa kimada,
leiab siit kohapealt ka midaig, Ala Moment nt. Riide liimimiseks poroloonile on lugu aga teine, sest mitte iga liim ei taha seal küljes püsida.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 11 Mai, 2012 14:38 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 11 Juun, 2006 12:37
Postitusi: 501
Asukoht: Harjumaa
Ma soovitan ikkagi soojalt omale noore tehniku aerosooli hankida. Isegi kui selle hankimiseks paar nädalat (või kuud?) aega läheb. Sellega on tõsiselt hea suuri pehmeid pindasid ehk nii porolooni kui riiet liimida.

Neilt saab netist tellida ka asju http://www.noortehnik.ee/grupid/action/ ... t_id/3431/


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 11 Mai, 2012 14:45 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 31 Mär, 2011 14:20
Postitusi: 220
Tegelt ma ei mõelnud korralikult läbi kamh,
mul on Türil üks auto kauplus läbi mille saan noortehniku asju tellida, maki tellisin ju samast kanalist.

Aga ma tänan lingi eest, ja kui tegemiseks läheb siis võtan selle käiku. :).


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 11 Mai, 2012 23:07 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 27 Veebr, 2006 13:54
Postitusi: 631
porku kirjutas:
Tegelt ma ei mõelnud korralikult läbi kamh,
mul on Türil üks auto kauplus läbi mille saan noortehniku asju tellida, maki tellisin ju samast kanalist.

Aga ma tänan lingi eest, ja kui tegemiseks läheb siis võtan selle käiku. :).


Mõistlik mees, vähemalt kuulad kogemustega mehi.Kui teed siis ju endale, müügi jaoks pane sinna lakke kasvõi kipsplaat :evil:

_________________
Raseerijad ja terad soodsate hindadega
www.raz-war.ee
wecare@raz-war.ee


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 12 Mai, 2012 0:46 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 31 Mär, 2011 14:20
Postitusi: 220
Oi jobano pljät. :D.
Makk sees, pilt on heli netu. Keerulisem teema ikka kui arvasin, oleks pidanud taaskord kuulama.
Aga pmst, kui orginaal maki korraks järgi ühendan ja vahepeal süüdet välja ei keera siis saan oma Alpinet kasutada ja mürtsub ikka kõvasti paremini kui orginaal.

Aga pmst jah.
Hall rohelise triibuga läheb massi,
Valge lilla triibuga, on siis see millest aju saab signaali, et tuleb relee tööse lülitada.

Siin maki vahetus teemas räägiti nalja, et tuleb automaadile siduripedaal leida, mul kõik täiesti tükkideks lammutatud rooli alt, siduri leitsin korduvalt, aga mida ei leidnud, oli "Radio Choke" Relee :D.
Igaljuhul, pildid mulle meeldivad.

Orginaal Seis :
Pilt

Uus makk, mis mürtsub ülihästi. ( sain korra hääle kätte, aga peale süüte keeramist läksid võimud järeld ja kogu lugu, ei kõrgeid ei basse )
Pilt

1 Din raam ja laiali kistud konsool
Pilt

Ja vahepeal oli mõistus nii koos, et ma ei sanaud enam aru, kus kuradi kohas sellel voyageril salongis kaitsmed on, ja ma ei tea seda siiani..
Seega vahepeal helistasin hmm-le,
Ja pilt on siis siin sellest huumorist :
Pilt

Ja kus kuradi kohta see remote juhe vedada ma ei tea.. vaikselt juba mõtlesin, et peaks igale kõlarile eraldi vedama hakkama seda..

Praeguseks olen loobunud, laupäeval värske peaga üritan uuesti süveneda..


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 12 Mai, 2012 12:42 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 31 Mär, 2011 14:20
Postitusi: 220
Nii kõik makk koos, ja kõik töötab nagu peab.

Kõik ühendatud Iso pistikuga,
orginaal võimendi saab oma märguande kätte maki tagant punasest + juhtmest,
selle vedasin kapoti alla kaitsmekarpi NBS relee jala (87) külge ja pidu algas.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 12 Mai, 2012 14:52 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 31 Mär, 2011 14:20
Postitusi: 220
Et siis väike võrdlus asjale.
Orginaal konditsioon :
Pilt

Ja nüüd "Aftermarket" stereoga.
Pilt

Ja lihtsalt üks pilt :
Pilt


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 67 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia