Tänane kuupäev Esmaspäev 24 Juun, 2024 16:51

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: CheckEngine / GasCap
PostitusPostitatud: Esmaspäev 22 Dets, 2008 8:39 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2006 Chrysler PT Cruiser

Liitunud: Reede 24 Okt, 2008 9:21
Postitusi: 51
Asukoht: Kalamaja / Nõmme / Nõva
Mobiil: 56486777
Ehk siis mure järgmine:

PT'l põleb Check Engine tuluke ja lisaks öeldakse "gascap" .. proovisin seda va võtme keeramise trikki ja see ütles, et "gascap --- done".

ahjaa .. bensukulu on ka kuidagi suur linnas 18,5l/100km .. maanteel on ok - 9l/100km ..

manual ütleb, et bensupaagi kork on lahti või viga on seal kusagil mootori ja bensupaagi korgi vahel .. kork on kinni, mujalt ma vaadata ei oska, läksin siis suksuga arsti juure...

AmeerikaAuto ütles mulle, et ma olla tankinud autut töötava mootoriga. (loe: ma olla idioot) .. Panid oma diagnoosiaparaadi külge ja kustutasid tule ära. Aga tuli hakkas umbes poole päeva pärast jälle põlema. Viisin suksu talli tagasi ja nad vaatasid mulle silma ja ütlesid, et miks ma autot töötava mootoriga tangin ... :tige:

hing ütleb "lamda" .. aga mõistus ütleb "teenindus" ..

Ühesõnaga .. mure on... Tahan, et keegi ütleks selge sõna ja rahuliku pilguga, et vot selline asi on tuksis, maksab nii palju ja tule neljapäeval ja vahetame ära ..

Kas sellist teenust Eestist saab? .. Kas esimeseks minna American Bauty'sse või Silberisse või on veel mõni tore koht? Ei tahaks kaks korda jälle käia, kui võimalik ...

Kõik see siis Tallinnas ..

(muidu pole mul AA vastu midagi, korralised hooldustööd on ilusti ära teinud ja logari vahetasid ka ära ilma suurema kärata)

p.s. andestust, kui postitasin selle küsimuse vale teema alla .. ma siin uus ja pikka aega haige ja noh, teate isegi .. püüan olla hoolikam edaspidi

_________________
parem ilus omavärav kui mõttetu viik


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 22 Dets, 2008 11:14 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1989 Jeep Wrangler

Liitunud: Kolmapäev 08 Veebr, 2006 0:03
Postitusi: 734
Asukoht: Eesti
Tere,

Ei postitanud teemat valesse kohta, täitsa õigesse alafoorumisse.
Silberit soovitan võimaluse korral vältida, ei ole nende suhtumine asja alati mitte kõige parem. On olemas veel ka sellised kohad nagu Top Parts ja American Beauty.

Tegelikult tegeleb siin foorumis kasutajanimega anjolle ka autode diagnostimisega. Võid temaga ühendust võtta, ehk jõuate koos lahenduseni. :)

_________________
Jeep Wrangler 2,5l 1989 Müüdud - BMW 530d


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 114 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia