Tänane kuupäev Reede 29 Mär, 2024 1:31

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Tagavedrude erinevustest
PostitusPostitatud: Kolmapäev 18 Veebr, 2015 21:04 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 06 Jaan, 2011 20:39
Postitusi: 228
Panen siis siia arvestamiseks-hoiatamiseks natuke infi kah.
Kui kellelgi tuleb mõte tagumisi lehtvedrusi terve pakiga välja vahetada, siis veenduge, et asi oleks samale kerele mõeldud vedrudega.
Kuna enda omal ei olnud puksid enam head, siis oli plaanis vedrudel kõik nad välja vahetada. Samas vedelesid mul doonori omad ka veel kuurinurgas. Tellisin kõik puksid ja vahetasin need siis doonori omadel ka ära. Noh, hea kohe võtta ja täiskomplektis alla visata.
Kui kõik sai lõpuks kokku pandud ja enda omal vanad alt kistud, selgus tõsiasi, et doonori omad on 10 cm lühemad!
Doonor nimelt lühikese kerega aga mul pikk Grand kere.
Pärast erinevates variatsioonides "matte" ja muid toredaid vandesõnu, koukisin hellalt uued puksid taas välja ja istutasin nad siis juba õigetele vedrudele.
Nii siis, et tagumistel lehtvedrudel on vastavalt kerele erinevad pikkused!
Tegu siis 93-95 aasta diisel VOYAGA.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 18 Veebr, 2015 21:06 
Eemal
Kasutaja
1996 Chrysler Town&Country

Liitunud: Teisipäev 05 Apr, 2011 4:24
Postitusi: 1267
Ilmselgelt on lyhike ja pikk kere erinev isegi teljevahe on erinev


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 23 Mär, 2015 20:15 
Eemal
Kasutaja
1995 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Reede 17 Apr, 2009 23:29
Postitusi: 17
Kriimsilm mis puhvetist uued puksid said?Ei leia vedrudele neid tagumisi peenemaid pukse või pakutase neid koos selle vahetükiga :think:


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 24 Mär, 2015 23:21 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 06 Jaan, 2011 20:39
Postitusi: 228
Nende otsimine oli jah paras peavalu. Küll mulle väideti, et need on esinduse kaup või siis et nii vanale masinale neid ei toodetagi. Rakvere servas on üks pisike pood, kus majandab üks naisterahvas. Sealt olen mitmed korrad abi saanud. http://www.varuosakeskus.ee/?filiaal=424&mis=vaata
Tädi selline vastutulelik ja ehk saad ka saatmise osas kaubale.
Muidu tootjafirma kodulehelt saaks ka vist tellida. http://febest.eu/REAR_SPRING_BUSHING/CRSB-009
Seal näitab küll, et need on 3 põlvkonna omad, kuid karbil kirjas, et 2 põlvkonna omad. Võta siis kinni. Kood: CRSB-009 on nii lehel kui pakendil sama. Selle koodiga võid muidugi veel netist otsida, ehk leiad kuskilt parema pakkumise. Febest lehel on nende hind ulmeline 14 euri ühe tüki eest!!!! Ja neid tükke läheb sul vaja 8! Tegu siis nimelt poolega ühest tükist. Lükkad kaks poolt kokku saadki ühe puksi.
Minul jäi hind komplekti eest kuskil 40 euri kanti, kui nüüd õigesti mäletan, kuid võin ka eksida, kuna sai mitmed asjad korraga tellitud. Rohkem ei maksnud nad kindlast.
Kui helistad sellele tädile, siis anna talle see tootekood CRSB-009, oma masina mark ja võid mainida, et talvel alles üks käis neid temalt tellimas.
Anna siis teada, kuidas läks. Kui muidu ei saa, siis võin need ise sealt ära tellida ja sulle saata, kuid ma ei saa lubada, kunas ma jõuan, kuna tööpäevad praegu sigapikad ja pood on lahti ainult kella viieni.
Vedrude esimesed puksid olid päris krõbeda hinnaga ja kui nad enam-vähem ok siis ei tasu neid vahetama hakata.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 26 Mär, 2015 0:28 
Eemal
Kasutaja
1995 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Reede 17 Apr, 2009 23:29
Postitusi: 17
Tänud kriimsilm, eks need hinnad kuskil nii on jah,sain toppartsist pakkumise 11euri tk. siis kokku 44 ja esimene 16 euri.Pole hullu tuleb ära vahetada ja kõik on õnnelikud.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 20 Apr, 2019 9:22 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 20 Apr, 2019 9:18
Postitusi: 1
Siin on head hinnad https://autoteileshops.de/shop :oops:


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 30 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia