Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 20:42

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 16 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Neljapäev 22 Aug, 2013 19:25 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1989 Jeep Wrangler

Liitunud: Kolmapäev 08 Veebr, 2006 0:03
Postitusi: 734
Asukoht: Eesti
Olen peamiselt siiani Tallinna Toppartsi teeninduse ja hooldusega rahule jäänud, sest ka mu endine Jeep Wrangler sattus sinna ikka omajagu, ent see oli nüüdseks juba 4 aastat tagasi. Aga nüüd oli vaja ühel autol vaja tavapärane hammasrihma vahetus ette võtta ja jupid sai tellitud tuttava käest, kes tegeleb varuosade müügiga. Tuttava käest sai varuosad teatavasti kordades odavamalt kätte kui Topparts pakkus. Seega sai nendelt lihtsalt töö tellitud, et hammasrihm vahetatud saaks. Auto sai neile viidud ja võtmed üle antud koos vajalike varuosadega. Siis aga mingi aja pärast helises telefon et kohe mitte ükski varuosa ei istu, aga nendel laos on kõik vajalikud jupid olemas. Kuna tõepoolest võisid jupid olla teistsugused, siis sai nõusolek antud nende endi varuosade vahetamiseks. Hiljem autole järele minnes sai ka arve võetud ja hiljem võrreldud neid varuosakoode omavahel tuttava juures kes varuosad müüs. Välja tuli see, et ainult üks rullik ei sobinud, teine rullik, hammasrihm ja veepump olid omavahel täpselt samad! Topparts muidugi enda viga ei taha tunnistada ja ei ole nõus ka kallimalt müüdud varuosade hinna vahet kompenseerima. Seega suruti lihtsalt tuimalt kliendile peale nende endi varuosade müüki. Teema mõte on lihtsalt hoiatada inimesi, et keegi sellise "pettuse" ohvriks ei langeks.

_________________
Jeep Wrangler 2,5l 1989 Müüdud - BMW 530d


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 23 Aug, 2013 17:46 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar
2000 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 30 Nov, 2011 20:42
Postitusi: 956
kui niisama ei tunnistata oma vigu, siis milleks meil kohtusüsteemid on? Ähvardad kohtuga/meediaga ja näed ise, kuidas nagu võluväel summad kompenseeritakse. :tige:


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 19 Mär, 2014 2:37 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 01 Juun, 2012 16:37
Postitusi: 79
Asukoht: Enamasti Tallinn, vahel ka Põlva
Eelmisel suvel käisin seal õlivahetust tegemas. Neil on seal mingi istumise koht olemas. Võtsin arvuti kaasa. Lubati siis märku anda, kui asi valmis. Mingil ajal vaatasin, et kahtlaselt pikalt läheb neil. Läksin asja uurima. Selgus, et töö tehtud aga mulle unustati öelda.
Kuna palusin ka järgmiste tööde nimekirja, siis selle ka sain. Eelnevalt teadsin, et kusagilt käigukasti juurest on märg. Tuli diagnoos, et käigukasti luuk mäda ja tilgub. Vanal Voyal oli ka ja jooksis korralikult. Panin tookord kohe uue luugi. Sestap seekord rohkem ei uurinud ja lasin kaane hinna saata. Oli vist 38.- EUR. Ostsin selle ära. Paar kuud hiljem läksin tuttava juurde vahetama. See siis irvitas, et mida need mehed sul seal vaatasid. Luuk OK aga kusagilt ülevalt hoopis natuke märg. Nüüd siis on mul kilepakendis luuk üleliigne. Minu jaoks kahest kogemusest piisab. Ei kisu nagu sinna tagasi.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 19 Mär, 2014 18:27 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar
2000 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 30 Nov, 2011 20:42
Postitusi: 956
Aga nende seisukohta küsisid? Las ostavad selle luugi tagasi.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 19 Mär, 2014 21:46 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Pühapäev 20 Okt, 2013 18:55
Postitusi: 696
Ise ka enam sinna autot viia ei taha:

Tehti ilus pakkumine, lõpuks kui auto valmis, oli vahetatud ka asju mida polnud räägitudki.

Nemad probleemi muidugi ei näinud, enne kui ma kisa tõstsin ja neile natuke asja loogikat seletasin :krt:


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 19 Mär, 2014 23:07 
Eemal
Kasutaja
1999 Chrysler 300M

Liitunud: Reede 08 Veebr, 2013 17:56
Postitusi: 714
zilliver kirjutas:
Ise ka enam sinna autot viia ei taha:

Tehti ilus pakkumine, lõpuks kui auto valmis, oli vahetatud ka asju mida polnud räägitudki.

Nemad probleemi muidugi ei näinud, enne kui ma kisa tõstsin ja neile natuke asja loogikat seletasin :krt:



Nõustun sinuga 100%. Vahetavad jupe oma suva järgi ega anna teada ja pärast arve utoopiliselt suur.Ja minu meelest aegadest ka kinni ei peeta eriti.

Muidu käin uspartsis aga valdo juurde aega saada raske,korralikud järtsid vahest 2nädalat


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 25 Mär, 2014 1:48 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 01 Juun, 2012 16:37
Postitusi: 79
Asukoht: Enamasti Tallinn, vahel ka Põlva
KRANTS kirjutas:
Aga nende seisukohta küsisid? Las ostavad selle luugi tagasi.


Oli jah selline mõte aga aega pole leidnud. Luugi ostsin kevadel aga enne septembrit sõbra juurde vahetama ei jõudnudki. Nüüd juba uus kevad kätte jõudnud. Tundub juba tiba imelik pakkuma minna.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 27 Nov, 2014 15:13 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 05 Nov, 2014 8:27
Postitusi: 28
Käisin oma Voyageriga seal diagnostikas, minu esimene ülevaatus selle autoga ja soovisin, et auto on korras enne ülevaatust. Aega oli varutud 1 tund ning palusin kõigele lisaks ka elektroonika üle vaadata. Väga kiiresti sain diagnoosi (vast 15min), et katalüsaator on läbi ja mitte midagi muud viga (ometi EI OLE elektroonikaga kõik korras aga see selleks)! Lahenduseks pakuti kohe +/-300eurost b varuosa + töö või 1000eurost a varuosa + töö. Igaksjuhuks ei otsustanud ma kohe ning soovisin teist arvamust. Sõitsin otse diagnostikast ülevaatusele ning sain läbi puhaste paberitega ning hiljem kontrolliti katalüsaator, lambda andur jne ning kõik oli korras. Kirjutasin neile, et kahtlen nende antud diagnoosis, sest ülevaatusel olid heitgaasid korras ja ka füüsiliselt kontrollides oli kõik korras. Nende vastus oli, et nende diagnoos on ÕIGE ning küll see katalüsaator veel katki läheb.

Sellest jäi kuidagi halb maik, vastuseid ma ei saanud ning usaldusväärsus kogu diagnostika suhtes on suht nullilähedane.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 27 Nov, 2014 22:20 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
1994 Dodge Caravan

Liitunud: Kolmapäev 08 Juul, 2009 22:49
Postitusi: 345
Asukoht: järvamaa
Mobiil: 56370336
Kes sul seal nendest diagnostikat tegi?


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 28 Nov, 2014 7:39 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar
2000 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 30 Nov, 2011 20:42
Postitusi: 956
merikris kirjutas:
küll see katalüsaator veel katki läheb. Sellest jäi kuidagi halb maik, vastuseid ma ei saanud ning usaldusväärsus kogu diagnostika suhtes on suht nullilähedane.

No ükskord see juhtub kindlasti :D Iseasi, kas lähima paari aasta jooksul :pai:


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 28 Nov, 2014 8:55 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 05 Nov, 2014 8:27
Postitusi: 28
Asju ajasin isikuga Jüri / Juri, kuid diagnostikat tegi tundmatu mees.

Põhimõtteliselt ei saa ma aru milleks seda diagnostikat vaja, kui pannakse nõnda puusse.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 28 Nov, 2014 18:14 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar
2000 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 30 Nov, 2011 20:42
Postitusi: 956
See ju ndnde teenistus. Kui midagi viga pole, maksad ainult diagnosti eest. Kui viga juurde kirjutatakse, siis maksad ka selle eest. Kui palju on neid, kes lähevad teise kohta veel kontrolli ja maksavad selle eest lisaks? Sina oled üks miljonist, kes kohe ülevaatusele läheb ja selgub, et kõik ok on.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 28 Nov, 2014 20:06 
Eemal
CHR Club
CHR Club
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 16 Dets, 2009 12:33
Postitusi: 985
Asukoht: Raplamaa
Ise olen teinud paar korda nii, et aegsasti enne ülevaatuse aega käin ülevaatuspunktis nö. kontrollis. Lasen kõik üle vaadata ja vead üles lugeda. Kas kuskilt loksub või lekib, või miskit muud, mis silma jääb. Samuti olen palunud luba ise kanalisse ronida ja oma auto altpoolt üle vaadata. Mõnel korral on kõik olnud korras ja lüüakse kohe tempel ka tehnilisse passi. Ja kui leitaksegi miskit, mis pole korras, siis teen korda ja lähen samasse kohta ülevaatust tegema. Sel juhul olen lasknud vormistada lihtsalt auto kontrolli. Oluliselt odavam, kui kuskil diagnostikas käia ja lasta olematuid vigu välja mõelda. Muidugi ei näita selline viis kõike, mida asjalik spetsialist võib leida, kuid enne ülevaatust auto üldisest seisukorrast annab ettekujutuse küll.
Sellise käitumise puhul suhtutakse reeglina sinusse hästi ja vahel isegi pigistatakse silm kinni aegunud kustuti puhul või puuduva tõkiskinga kohta.

_________________
2011 Dodge RAM Longhorn
2020 Passat Executive


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 28 Nov, 2014 21:09 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
1994 Dodge Caravan

Liitunud: Kolmapäev 08 Juul, 2009 22:49
Postitusi: 345
Asukoht: järvamaa
Mobiil: 56370336
merikris kirjutas:
Asju ajasin isikuga Jüri / Juri, kuid diagnostikat tegi tundmatu mees.

Põhimõtteliselt ei saa ma aru milleks seda diagnostikat vaja, kui pannakse nõnda puusse.


Juri on tööde vastuvõtja ja diagnosti tegi siis arvatavasti elektrik, kes ei oska / taha korralikku diagnoosi panna.
Mina lasen seal ainult Imrel ( töökoja juhataja) diagnosti teha, saab korraliku ja täpse vastuse.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 29 Nov, 2014 10:03 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar
2000 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 30 Nov, 2011 20:42
Postitusi: 956
rivo kirjutas:
Sellise käitumise puhul suhtutakse reeglina sinusse hästi ja vahel isegi pigistatakse silm kinni aegunud kustuti puhul või puuduva tõkiskinga kohta.

Ma võin eksida, aga ma arvan, et ma pole ülevaatustel kokku puutunud kunagi sellise teemaga, et keegi tõkiskinga või tulekustutit kontrolliks :shock:
Ja ma käin praktiliselt igal aastal, paari autoga ÜV-l...


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 16 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 42 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia