Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 16:36

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 12 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev 14 Juul, 2013 19:35 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 23 Jaan, 2012 23:06
Postitusi: 8
Mure järgmine: kohalt ära minnes pöörates käib taga kole kolks ja aeglasel kiirusel krigiseb nagu vana välivoodi. Paranduses öeldi, et vahetada on vaja tagumised ristvardad 4tk?? Tüki hind olevat ~170 euri. Kas keegi teadjam oskab öelda, et kas kuskil kuidagi teisiti ja odavamalt pole võimalik probleemi lahendada? Asukoht Tartu.
Tänud ette.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 14 Juul, 2013 20:39 
Eemal
Kasutaja
1996 Chrysler Town&Country

Liitunud: Teisipäev 05 Apr, 2011 4:24
Postitusi: 1267
tõsta ennem auto yle tõstukiga ja las yks mees vajutab gaasi ja yks vaatab all mis see täpselt on... kohapealt minnes kui kolks siis peaks see olema mingi tagasilla buks sest minu teada neon ikka esisilla veoline või läks mul valesti


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 14 Juul, 2013 21:19 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 23 Jaan, 2012 23:06
Postitusi: 8
Tagumised puksid said vahetatud (vähemalt arvel on nii kirjas ja selle eest sai ka makstud)... on esivedu tõepoolest.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 14 Juul, 2013 21:24 
Eemal
Kasutaja
1996 Chrysler Town&Country

Liitunud: Teisipäev 05 Apr, 2011 4:24
Postitusi: 1267
tõsta auto yle ja logista kõik kangiga läbi ja vaata mis loksub kuskohast see kolin tuleb... ja igaksjuhuks vaata kas on ikka buksid vahetatud või mitte.. endalgi olnud sama juhus kus arve esitati aga asjad polnud vahetatud...


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 14 Juul, 2013 21:41 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 23 Jaan, 2012 23:06
Postitusi: 8
Aitäh vastamast, aga kuna ma olen üsna õbluke nõrgema sugupoole esindaja, siis läheb auto kergitamine mul natuke keeruliseks :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 14 Juul, 2013 22:14 
Eemal
Kasutaja
1996 Chrysler Town&Country

Liitunud: Teisipäev 05 Apr, 2011 4:24
Postitusi: 1267
kellegil tuttaval ikka mõni tõstuk olemas. oleks tartu inimene saaks pilgu peale visata aga kõige parem mine ylevaatus punkti või mõne tuttava juurde töökotta. olen kuulnud palju et õrnema sugupoole esindajaid lastakse otses mõttes palju yle... võibolla pole paljudes nii aga on olnud kyll paljugi insidente, oleks auto tallinnas saaks pilgu peale visata. aga tartu inimesed vaadake siis neiu masin yle :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 15 Juul, 2013 1:51 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Ei oska ka muud soovitada kui, et käi veel mõnes teeninduses ja lase asi üle vaadata. Kolks tagasillas paigalt minekul ei tundu kuigi tõenäoline. Samas, isegi summuti võib paigalt minnes vastu kere käia...


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 05 Aug, 2013 22:07 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 23 Jaan, 2012 23:06
Postitusi: 8
Käisin veermiku kontrollis.
Lõtk sees tagumistes rist- ja pikivarrastes.
Öeldi, et ei leidu eraldi pukse ega B varuosana vardaid :shock: .
Kas keegi on siin nende varrastega kokku puutunud ning oskaks öelda, mis oleks soodsaim lahendus? :viil:


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 28 Aug, 2013 23:30 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler Neon

Liitunud: Teisipäev 16 Okt, 2007 10:17
Postitusi: 453
Asukoht: Rohuneeme - Tallinn(Sikupilli) - Liigvalla
Mobiil: 56806824
Jah, Neon on suht haige tagasillla ehitusega. Pole neid B osi kuskilt võtta ja kõik maksab miljon eriti kui tahad uut ja seda pappi nagu polegi. Ise olen oma Neonil kõik risti vardad vahetanud ja tegin nii nagu soovitas üks inglaste sait: "otsi jupid mis sobivad ja tee ise".Nii ka sai tehtud. Praegu ma mõtlen selle kolksu peale ja mul on lausa kiusatus/sportlik huvi seda näha sest minu autol oli neist puksidest kukkunud isegi kumm välja ja auto sõitis nii vaikselt kui uus. Ainus asi millest aru sain, et kuskil on jama kui sõitsin ükskord teise autoga Neoni taga ja siis oli näha, et vasak ratas vaatas kõvasti sisse eest poolt ja teine parem oli väljas ehk siis jooksis õrnalt koera.
Kohalt võttes võib kolksuda küll pikki varda osad sest seal on kaks suurt kummipuksi mis peaks olema tihedalt kinni pressitud kuid siis peaks neist järgi olema ainult raamid, et seibid vastu assi kinnitust taovad või siis otsa puks mis on kahe poldiga kere külge kinni tõmmatud, on nii läbi, et klopib vastu kere.

Siin ei oska kohe midagi soovitada. Sootsat lahendust peale ise tegemise ja otsimise pole leidnud.
Ainus abi millega aidata saab on kooste joonis panna, et teistel aitajatel parem oleks aru saada.

_________________
Vahel lihtsalt jookseb kuul kokku...
Kõik metallitööd meilt! Obadus OÜ


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 29 Aug, 2013 21:38 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 23 Jaan, 2012 23:06
Postitusi: 8
Tänan vastuse eest.
Äkki saad jagada seda Inglise õpetust ja joonistest oleks vast abi ka.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 16 Sept, 2013 17:37 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 23 Jaan, 2012 23:06
Postitusi: 8
Müsteerium lahendatud!
Oktoobris enne ülevaatust lasin vahetada tagumise parema amordi (Tartus on selline koht nagu "Autofix" ja umbes sellest ajast tuli ka kolks. Viisin sinna, vahetati igasugu muud asjad ära, aga kolks jäi. Talverehvid vahetasin sellises kohas nagu "Autode hooldekodu". Nemad tahtsid terve tagasilla välja vahetada, sest "auto olevat nii ribadeks".....
Edasi läksin CarStopi. Nemad tulid oma ristvarraste jutuga. Läksin uuesti Autofixi - need ei osanud muud arvata kui ka et ju siis peab mingites varrastes viga olema. Motohoovis taheti üldse jumalteab mida vahetada... Õnneks ei investeerinud sadasid eurosid asja, mis on täielikult korras. TArtu Carstopi kõrval on romula, kus on üks tore onu, kes vaatas niisama auto alla ja pärast natukest loksutamist ütles ta, et kõik muu on tip-top, ainult AMORT ON LAHTI!!
Peaaegu terve aasta mõttetut närvi-, raha- ja ajakulu, sest inimesed kas ei oska või ei taha oma tööd korralikult teha ja lihtsalt oletavad, mis võiks viga olla. Kutsekooli poisid keerasid amordi 10€ eest kinni ja auto on vaikne nagu loom.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 20 Sept, 2013 22:29 
Eemal
Kasutaja
1996 Chrysler Town&Country

Liitunud: Teisipäev 05 Apr, 2011 4:24
Postitusi: 1267
muideks loom ei ole vaikne :D magav loom on vaikne siis chrysler juba möirgab nagu loom :D hea et korda said :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 12 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia