Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 23:18

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 27 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Kolmapäev 21 Okt, 2009 7:51 
Eemal
Kasutaja
2003 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Pühapäev 30 Aug, 2009 20:44
Postitusi: 66
Mina käisin eelmine nädal kaks korda Viljandi Silberis ja rahule jäin, jupid on odavad ja teenuse üle väga kurta ei saa. Üks päev läks autoga liiga kaua aega, kuid vähemalt oli auto ära pestud:)
Näiteks geneka ostsin 3200eek kuigi mujal küsiti 6000eek Mr Green . Siiani on Silber mind hindadega üllatanud. Loodan, et need hinnad jäävadki selliseks :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 21 Okt, 2009 8:15 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Pühapäev 05 Veebr, 2006 16:58
Postitusi: 619
Asukoht: Tallinn
ambassador kirjutas:
Rehvirõhkude kontroll ja korrigeerimine /bar/ - EV 2.2 EP 2.2 TV 2.2 TP 2.2

kas natuke palju pole? (eeldan, et tegemist on Sebringuga).
tehas soovitab jah 2.2, aga kuna tagumine ots on Sebringul ikka väga kerge, siis piisab täitsa 1.8st, kui pidevalt pagasnikus 400 kg kola pole.
nii väitis mulle üks ülevaataja. 2.2ga sai tehtud amorditesti ja tulemus oli kehv. rehvirõhu alandamisel oli tulemus parem.
sisuliselt tekib põrkepalli efekt. veermikule ka parem, kui rehvid kivikõvad pole.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 21 Okt, 2009 21:28 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 04 Mai, 2009 12:14
Postitusi: 84
Asukoht: Tallinn
Mobiil: 5188035
Ja kus kohas konkreetselt te - ambassador ja Tiit281 käisite? Tallinn, Järve, Ülemiste??

Lohe :)

_________________
Tuul mu kõrvu paitab :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 23 Okt, 2009 18:23 
Eemal
Kasutaja
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 05 Apr, 2006 14:25
Postitusi: 309
Asukoht: elva
Mobiil: 5092861
Käisin ka tartus ,lasin siis kontrollida oma suksut.
Tuled olid nii kehvad et polnud võimalik kontrollida.
Sarniiril leiti lõtk.
Amordi laagrid mingid hakkavad läbi minema .
ja nipet näpet veel.
ja mis oli kõige parem siis genekas oli ok ja aku väga hea. AGA koju sõites lõi aku tule põlema. Ja hommikul ei läinud auto käima kuna oli aku tühi sain siis täku pealt käima ja panin tartu poole. Vahepeal helistasin ka Silberautosse ja rääkisin oma loo ära. Leppisime siis kokku et viin auto nende juurde. Muidugi poolel teel sai vool nii otsa et kõik näidukid olid nullis ja auto hakkas nagu vahele jätma jätsin korra seisma ja oligi kogu moos. Kutsusin siis tuttava järgi ja panime korra särtsu akule ja sain jälle käima siis kimasin nii kus torust tuli Silberisse ja täpselt Viljandi ringi juures ütles auto jälle üles mootor seiskus ja kõik muu. Vaba hooga siis rooli kangutades veeresin täpselt garaazi ukseni. Oligi see ,et genekas oli oma töölepingu üles öelnud ja tublid mehed Silberautos võtsid auto kohe ette ja õhtuks oli genekas remonditud ja korras .Kuna ma käisin eelmine päev sellel sügis kampaanial siis maksin ainult geneka remondi eest 700.- +km.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 25 Okt, 2009 22:15 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2006 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 17 Aug, 2006 13:57
Postitusi: 322
Asukoht: Tallinn-Haapsalu
Ambassador käis oma Sebring'ut näitamas Ülemiste Silberis ja suhtumise ning teenindusega jäin küll rahule. Oleks masinal rohkem muresid, siis vaevalt väga rahul oleks. Aga Guido'l küll ei vedanud... :(

_________________
FORTES FORTUNA ADIUVAT


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 11 Dets, 2009 11:21 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler Neon

Liitunud: Teisipäev 16 Okt, 2007 10:17
Postitusi: 453
Asukoht: Rohuneeme - Tallinn(Sikupilli) - Liigvalla
Mobiil: 56806824
Täna sai siis käidud antud asutuses Ülemiste esinduses voya lintkaablit vahetamas. Eelnevalt sai suheldud Tauno Strus`iga kes ajas kõik asjad joonde ja mina jäin teenusega igati rahule. Kogu teenus võttis aega 38 minutit millest vist enamus aega läks paberite vormistamisele :). Tunti isegi huvi, et kas ma tean miks mul SES tuli põleb. Igatahes 5+ selle hetke teeninduse eest.

_________________
Vahel lihtsalt jookseb kuul kokku...
Kõik metallitööd meilt! Obadus OÜ


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 20 Apr, 2010 20:37 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 22 Juun, 2009 20:58
Postitusi: 27
minul küll silberi kohta midagi positiivset rääkida pole, vähemalt tallinna oma kohta. või noh, olgem ausad- hooldemeeste jm tagatoa kohta midagi rääkida ei oskagi, kuna juba teenindus jättis seal kõvasti soovida, siis pöörasin otsa ringi ja otsustasin, et sinna oma autot ei vii :bee: lihtsalt hämmastav, milline suhtumine on potensiaalsetesse klientidesse- ei suudeta krt otsagi vaadata, kui nende poole oma murega pöörduda, lisaks igavene mulli ajamine ja naeruväärsete põhjenduste otsimine, miks mingit asja pole võimalik teha. :angry: ühesõnaga- ei mingit austust ega elementaarset viisakustki...ei aitäh, olgu seal kasvõi väga head tehnikamehed, aga kui uksel juba selline ülbitsemine toimub, siis hoian parem eemale ja käin oma autoga edasi kohtades, kus hoolitakse minust kui kliendist ja samuti minu autost ega võeta seda kui mingit suvalist liinitööd. juttude põhjal saan sedasi ka oluliselt odavamalt ja muretumalt läbi ka :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 20 Apr, 2010 23:46 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
enamvähem samal põhjusel pole minagi sinna paar aastat jalga tõstnud.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 10 Okt, 2011 11:11 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Tundub et Silberauto tahab oma mainet muuta. Kutsub vanemaid kui 5 aastat autosid hooldusesse -25% töötunnist ja -15 % varuosadelt hindadega.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 10 Okt, 2011 12:10 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Pühapäev 05 Veebr, 2006 16:58
Postitusi: 619
Asukoht: Tallinn
No kuna neil eriti midagi müüa enam pole, siis peavad kuidagi hooldustega raha teenima.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 13 Juul, 2014 20:19 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 01 Juul, 2012 16:01
Postitusi: 66
Asukoht: Harjumaa
Käisin siis esimest korda Rakvere silberis,kuna Tallinna ülemiste silberis polnud vabu aegu enne 1,5nädalat.Rakvere Silberisse sain kohe aja.Miks ma silberi poole pöördusin,oli see,et generaator ei laadinud enam ja palusin naabrimehel genekas maha võtta kuna ise pidin tööl olema ning mõtlesin,et nii saan kiiremini masina korda.Naabrimees aga oli natuke liiga aktiivne ja keeras kliimapumba poldi,geneka poldi asemel lahti.Külmaine muidugi jooksis välja.Enne töötas kliima laitmatult.Mõtlesin,et margiesinduses kõige kindlam seda tööd lasta teha.Sai siis Rakvere Silberis Hr. Raido Leenpalule lugu ära räägitud ja ütlesin veel,et kui masin ei taha külmainet sisse võtta,siis viga ilmselt kliimapumba o rõngas tihendis mis on ilmselt haiget saanud lahtivõtmisega.printisin veel pildi mis polt ja kus kohas see täpselt on ja palusin mehaanikule info ja pilt edasi anda,lubati seda teha.ootasin 40min siis tuli Raido Leenpalu tagasi ja teatas,et kliima ei võta külmainet sisse.Küsisin,et kas vaatasite seda poldialust tihendit vastuseks podises midagi,et pandi võti peale.Leke pidi hästi suur olema,mõtlesin siis,et äkki lõhkus järsk rõhu väljalaskmine midagi muud ära kliimasüsteemis ja uurisin kas saaks kohe lasta värvaine sisse ja konkreetne leke tuvastada.Vastus ei saa polevat aega!Paneme homse aja.
Kliente ega autosi polnud 40min jooksul maja ümber ega sees !!ühtegi!!.Nõustusin homse ajaga.
Äraminnes mõtlesin ,et on ikka s.tt lugu ei tea mis veel nüüd läbi läinud on.
Siis tuli meelde K kummid täidavad ka kliimasi ,helistasin rääkisin loo ära ja sain ka kohe aja.
Keerati polt lahti ja tuvastati katkine tihend,sai tihend vahetatud ja kliima jälle korras.Minu järeldus Vähemalt kliimade kohapealt ei valda Silberauto Rakveres teemat, raha küsiti 19.90 mitte millegi eest,kandsin selle raha enda elukooli arvele ning seda butiiki enam ei külasta,pildi pealt ei osatud ka kui näpuga võimalik viga ette sai näidatud viga eemaldada.Äärmiselt nõrk ikka mis tegelased seal!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 14 Juul, 2014 21:51 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Ma sõidan rakvere silberist ainult mööda - korra olen sees käinud midagi küsimas ka - mõtetud tarkpead, nüüd vaja korra teise autoga käia - kohe kuidagi ei kisu sinna sisse keerama

Huvitav Tallinna silberis on Raido ja Rakvere silberis ka Raido tööl ?? :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 27 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia