Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 23:51

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 37 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Esmaspäev 16 Veebr, 2009 18:47 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
Nagu te osad teate oli mul suur avarii 19.dets.2008a...Siiani oleme oma varuosad tellinud kõik Tartu TopPartsist...jah asjad oleme kätte saanud kuu või kaks hiljem...Nüüdseks on nii ,et esimene tellimus anti sisse 06. jaanuar 2009a. ja täna ütles TopPartsi omanik, et juhataja oli talle seletanud viivitust järgmiselt.
TemaTp juhataja, tuli meile vastu, kui endine naaber ja üritas aidata meid asjade muretsemisel..pole antud mingit tellimust mitte kunagi ja meie lihtsalt pressime TP välja..üritades asju saada ilma rahata...AGa see ,et me oleme 6 nädalat on varuosi oodanud, ei loe mitte kellegile..see et me elame väga raskelt..kogu meie elu on kokku kukkumas..ei loe mitte midagi, sest me ei ole mitte kuidagi seotud.
Kas te nüüd kujutate ette..ma olen lootnud TP peale ..terve see aeg..ei ole kusagilt mujalt tellinud..sest olen ustav klient..et mitte firmale asjata jama kaela tuua..kuna varuosadest pole nii lihtne jagu saada
Juhataja saadeti puhkusele , jalust ära. Täna vastas sekretär Tartu TP ja ütles ,et nemad naabrimehe kokkulepetega ei tegele...VABANDAGE VÄGA...naabrimehe kokku lepetega, miks ei tehtud kohe kirjalikku paberit..kas nii lollitatakse kliente..vabandan oma kõrge tooni pärast, kuid nutumaik on suus jba mitmendat nädalat..kogu elu on kokku varisemise ääre peal...autot kätte ei saa..kas nii on siis ilus...kas nii tehakse?
Ja meile öeldi ,et me lõpetaksime helistamise ja nõudmise..sest Indrek on puhkusel ja neil meiega mingit sidet ei ole!!!!!! :(


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 16 Veebr, 2009 19:14 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 11 Jaan, 2007 22:43
Postitusi: 218
Asukoht: peaaegu Tartu
tahad ma lohutan sind. minu masin ootas terve suvi juppe seal. kui kokku saame, ma räägin oma saaga, sest kui siin hakkaksin pajatama, siis toksiksin terve õhtu seda juttu ja kindlasti jääks pool kirjutamata. ja see süüdimatu sell on seal marguse nimeline. ja soovitan ka sinul pöörduda toppartsi omaniku poole tallinna oma murega.
Priit Piiriste
juhataja
5049174

_________________
keegi meist ei ole täiuslik...


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 16 Veebr, 2009 19:17 
Eemal
Kasutaja
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 05 Apr, 2006 14:25
Postitusi: 309
Asukoht: elva
Mobiil: 5092861
Tuleb tuttav ette, isegi tellisin sealt kuu aega tagasi ühe vidina, lubas 2 nädalat, kui kaks nädalat möödas helistasin, öeldi peaks homme jõudma ja nii mitu korda, kui kaup kohal, oli ikka vale jubin, tellis siis uue, ütles homme saad kätte ja oligi homme kohal aga mis tuli, oli ikka vale jubin. Ma siis loobusin sellest jamast üldse.
Ega sealt pole vist tõesti mõtet tellida ainult osta olemasolev kaup!
Kuu aega ootamist ja ei mingit tolku !


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: KAUA VÕIB ?!
PostitusPostitatud: Esmaspäev 16 Veebr, 2009 19:21 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
piiristega see suhtlemine käibki praegu....lubati homme hommikuks....lubati


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 16 Veebr, 2009 19:52 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 16 Dets, 2008 1:11
Postitusi: 127
:)


Viimati muutis TGE, Reede 16 Okt, 2009 10:02, muudetud 1 kord kokku.

Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 16 Veebr, 2009 20:30 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Jaah...
Saan aru eeskõnelejate murest...
Kogend seda kõike ja võtan asja juba huumoriga, paraku on nii, et mehed suudavad väga head hinda teha ja on ka omade vigade eet teinekord hinda alla võtnud, mingigi kompromiss...

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 16 Veebr, 2009 20:43 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
jah aga kui enda ebakompendentsi vabandatakse juba sellega ,et polegi tellinud???? et me oleme väljapressijad?????..
omanik tahtis tellimislehte..kust ma võtan..pole kunagi antud... ja pealegi tuli välja ,et see tarnija, keda indrek kasutas, oli oma töö lõpetanud 2 tellimise vahepeal..omanik ütles ,et see tarnija on ebausaldatav..jah..indrek tahtis head..saan aru..sellepärast ma ei ole ka selle 1,5 kuu jooksul kordagi suud lahti teinud..aga täna öeldi, et me polegi tellinud üldse...ja indrek saadeti puhkusele ära....saan aru...aga mis juhataja see on kes keerab oma jama kliendi kaela?????
..siis kui me esimest korda läksime oma asju välja ostma.. ootasime 2,5 tundi ukse taga....indrek läks ära ja olles pool tundi ära olnud, sõitis ta majast mööda ja kontrollis kas me oleme veel kohal..ja telefonile enam ei vastanud ja ise ka ei tulnud..kas see on klienditeenindus?????


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 16 Veebr, 2009 22:33 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Esmaspäev 13 Veebr, 2006 1:07
Postitusi: 211
Asukoht: Saaremaa
Niipalju kui ma neti teel Top Partsits tellind olen omale jubinaid pole mul kordagi probleeme olnud. Kuid netitellimused vist lähvad kõik Tallinna esindusse.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 16 Veebr, 2009 23:00 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 16 Dets, 2008 1:11
Postitusi: 127
neti teel tiba teine teema :roll: ja pole tartuga pistmist


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 16 Veebr, 2009 23:17 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1989 Jeep Wrangler

Liitunud: Kolmapäev 08 Veebr, 2006 0:03
Postitusi: 734
Asukoht: Eesti
Mina andsin kuskil detsembri alguses 2008.aasta sisse tellimuse, turvavöö vastusele, kuid ootan juppi siiani. Andsin ettemaksu ka 200kr. Olen käinud paaril korral uuesti küsimas, et kaugel jupp on, öeldi, et ehk jaanuari lõpuks, kuid juppi ma ikka kätte pole saanud. Homme lähen tüütan neid uuesti. :angry:

_________________
Jeep Wrangler 2,5l 1989 Müüdud - BMW 530d


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 17 Veebr, 2009 1:29 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Town&Country

Liitunud: Kolmapäev 18 Apr, 2007 19:03
Postitusi: 336
Asukoht: Elva linn
Mobiil: 5071505
Hoiatasin juba kaks aastat tagasi siinse foorumi rahvast,aga kõiki postitusi ju ei jõuagi läbi kahlata.
http://chryslerclub.ee/foorum/viewtopic ... highlight=

_________________
Kõigi maade Chryslerimehed ja -naised, ühinege !


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 17 Veebr, 2009 10:41 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 15:58
Postitusi: 528
Asukoht: Linna lähedal maal
Tallinnaga pole mingeid probleeme, no EI ole! Aga kui keski "naabrimees" lubas, siis pole miskit teha. See ju kuis poliitikute trikk, muudkui lubame kabinetis, aga järgmine päev väidetakse, et kus inimesed seda võtavad, nemad pole mitte kunagi midagi sarnast öelnud.
Juhin tähelepanu juudi kõnekäänule: "Et tagumik oleks puhas, läheb palju paberit."
Muidugi käivad tellimused mitte suusõnaliste kokkulepetega vaid kirjalikus vormis. Suulised kokkulepped toimivad väga heade tuttavate ja sõprade vahel. Ma tellin pille ja muid jubinaid alalõpmata nii, et "kuule lase see kohale tuua, aga ma ei maksa ei ettemaksu ega ka mitte enne järgmist kuud..." Antakse kätte kohe kui kohal. See kehtib muusikamaailmas selle hetkeni kui esimest korda petad, siis teavad sellest kõik kaupmehed ja ka pillimehed. Sõbrahinnad, osade kaupa maksmine ja muud hüved lähevad plaksust kaduvikku. Ka järelturus, kus kehtivad samad reeglidja kus on saadaval ERITI veetlevaid vidinaid poole hinnaga.
Kui "naabrimees" lubas, siis peale tema pole pretensioone küll kellelegi esitada.

_________________
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 17 Veebr, 2009 12:18 
Eemal
Kasutaja
2002 Chrysler Sebring

Liitunud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 17:35
Postitusi: 307
et siis peale meeletut raha..aja ja närvide kadu..täna hommikul saime kasutatud tule..kasutada..niikaua, kui uus tuleb. :)
ja selle naabrimehe kohapealt..mul mees jah tunneb seda indrekut....tegelikult tema isa...indrekut ta ei tundnud...ja see naabrimehe hind on meile kolm korda kallimaks läinud..ja me oleme alati kõik asjad sulas maksnud..ja ainult nende juurest tellinud..takso ju kulub kiiremini, kui tava pereauto..me olime head kliendid..aga eks ikka peab ise peksa saama ja teiste hoiatusi kuulama..kuigi mul käis süda kurgust läbi, kui mees ütles, et ta tellib toppartsist..nagu oleks teadnud..
jah tagant järgi tarkus..nüüd saame auto sõitma ja end jälle lolliks töötada, et kõik võlad tasa saada.

mul on nüüvaja utol lõõrid puhtaks köhida ..ja rattad liuma saada


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 17 Veebr, 2009 15:39 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1998 Chrysler Sebring

Liitunud: Laupäev 15 Sept, 2007 11:27
Postitusi: 35
Asukoht: Tartu
ma käinud tellimusi esitamas ja infot pärimas seal... kõik toimunud 1-3kuu pikkuse venimisega ja lõpuks ikka ei saanud mis tahtsin! lihtsam Morgenisse minna, seal saab kõik kola kähku kätte, kui laos ple siis tellitakse Tallinnast, halvemal juhul Soome laost ja pooleteise nädalaga sain oma ratta laagri kätte. Leti hind oli 150eek toppartsi pakkumisest suurem kuid kui küsida saab alati alla midagi... nii, et sain esimese rattalaagri 2600ga (2900 oli letis vist)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 17 Veebr, 2009 19:09 
Eemal
Kasutaja
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 05 Apr, 2006 14:25
Postitusi: 309
Asukoht: elva
Mobiil: 5092861
See ei lähe nüüd teemasse aga keegi siin foorumis müüb rattalaagreid poole odavamalt .


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 37 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia