Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 14:17

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 32 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 15 Aug, 2007 18:44 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Hetkel kasutan ainult Lõunakeskuse STATOILI aut.pesulat. Alati päris puhtaks ei saa, aga kuskil aut.pesulas ei saagi. Kõike õigem on ikka käsipesu.

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 16 Aug, 2007 22:11 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 09 Juun, 2006 12:58
Postitusi: 49
Asukoht: Nõme Tallinn
Statoil kriipse ei ratsi peale või? Mul paar kurba kogemust :doh:

_________________
Ei ole minult mõtet raha küsida. Oman kahte vana autot ja tunnen noori naisi;)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 17 Aug, 2007 9:23 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Ford Expedition

Liitunud: Laupäev 14 Jaan, 2006 15:14
Postitusi: 944
Asukoht: Pärnu / Tallinn
Statoili harja pesu vähemalt veab suvel mõnusad pigi randid servade peale.

_________________
Normaalsus on ülehinnatud


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 17 Aug, 2007 12:47 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 10 Apr, 2007 20:45
Postitusi: 397
Asukoht: Tallinn
Kes tahab ilusat läiget säiltada, ärgu harjapesu kasutagu. Pesumasin tuleb toore kontrollimatu jõuga peale ja vahest teeb ka mõne joone juurde. Ise olen suurest laiskusest kasutanud Endla tn pesutänava teenust, aga plaanis on käsipesu peale üle minna. Sikupilli Prisma maa-aluses parklas olevas käsipesulas lasin eelmisel aastal kõva vaha peale panna, kvaliteediga jäin täitsa rahule. Haapsalu Statoilis oli ABCS 2007 ajal kogemus, et harjad ei töötanud ja kogu pesu toimus ainult veesurvega. Võibolla oli rikkis, võibolla on Statoilides üle Eesti tehniliselt erinevad pesulad.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 17 Aug, 2007 13:49 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Ford Expedition

Liitunud: Laupäev 14 Jaan, 2006 15:14
Postitusi: 944
Asukoht: Pärnu / Tallinn
osades on on ilma harjadeta pesu jah.

_________________
Normaalsus on ülehinnatud


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 17 Aug, 2007 14:59 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Riggs kirjutas:
Statoil kriipse ei ratsi peale või? Mul paar kurba kogemust :doh:


Lõunakeskuses survepesu, harjasi poele, kesklinnas on harjapesu.

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 18 Aug, 2007 9:31 
Eemal
Kasutaja
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Neljapäev 14 Juun, 2007 18:24
Postitusi: 119
Asukoht: pärnumaa sindi linn
pärnus papiniidu statoili tanklas ka surve pesu aga sinna rohkem ei lähe.vana autoga kogemus käes.kakkus stangede pealt värvi maha.eks siin võib põhjuseks olla et millalgi ammu on värvijatel mingi õnnetus juhtunud.ise kasutan praegu pärnu bussipargi teenuseid seal käsipesu ja täielik iseteenendus."ise tehtud hästi tehtud".tundub et praegune auto on vist ka külastanud statoili harjapesu kani tihti,kriime päris palju peal


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 18 Aug, 2007 12:42 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 09 Juun, 2006 12:58
Postitusi: 49
Asukoht: Nõme Tallinn
Logish, et survepesu vana auto värvi minema lööb. Mu vanal kadettil oli sama asi, juppe lendas kereküljest pühapäeva pesu ajal. See eest aga oli lihtsam keretöid alustada :D

Ma elan tartus linnas paneelikas ja mina pesen oma autot nii - ostsin ühe nendest krdi aiapritsidest. Ma ei oska öelda mitu liitrit peast. šampooniks mingi lisandeid mitte sisaldav toode (Liqui Moly näiteks). Pärast pesu kõik kuivaks mikrokiud lapiga ja siis vahatamisprotseduur (samuti Liqui Moli või Eeagle One'i NanoWaxi). Vajadusel enne shampooni ka leotuspesuvahend. Kellel auto pigine, siis on vaja ka kõva silikonpesu. Tartusse ostan ka spetsiaalse autotolmuimeja, üks kodus olemas, töötab vägagi hästi. Maksimaalse tulemuse jaoks on aga vaja ka vesilihviga värv üle käia ja uuesti poleerida (kui ei ole tehtud). Eriti annab see tunda musta lakialuse värvi puhul, laki struktuur on siiski korobeline. Pärast vesilihvi/poleerimist jääb pind nagu klaas. :)

_________________
Ei ole minult mõtet raha küsida. Oman kahte vana autot ja tunnen noori naisi;)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 24 Jaan, 2008 10:34 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 04 Jaan, 2008 1:25
Postitusi: 21
Ise kasutanud nüüd juba pikemat aega puhtalt mugavusest (kui vaja aega parajaks teha, saab ilma bronnita kohe peale) Statoili survepesulaid ja uue pesu olen küsinud vaid 1 kord kui aparaadi fotosilmad mustad olid ja auto alumine osa mustaks jäi :)
Seal muidugi ka paar miinust - ei saa aega bronnida, ukseääred, matid jne. jäävad enda teha ja kõige suurem miinus on see, et masin ei suuda autot normaalselt ära kuivatada ja pärast on auto kuivanud vee plekke täis + talvel siis tuleb ise tihendid ja uksevahed külmumise vältimiseks ka ära kuivatada


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 24 Jaan, 2008 11:14 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Teisipäev 09 Mär, 1971 8:00
Postitusi: 2510
Praegu kasutan mugavat pesulat Tallinnas Sikupilli keskuse maa aluses parklas. Hoolimata õues valitsevast külmast on seal alati +17°
Ajad tuleb broneerida, aga ma viin auto hommikul sinna ja õhtul on mugav soojalt minema sõita.

Auto pesu üldiselt on eestis raha minemaloopimine. Välja arvatud juhul, kui nädal aega järjest krõbe külm on.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autopesulad
PostitusPostitatud: Esmaspäev 15 Juun, 2009 17:30 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 15 Juun, 2009 17:26
Postitusi: 1
Mina olen käinud mitmeid kordi OÜ värviliste autopesulas ja kui täpne olla siis see asub peterburi tee 44 ja ma jäin teeninduse ja hinnaga väga rahule. Sinna on võimalik helistada iga päev. Mina käin seal kindlalt ka edaspidi.. Soovitan kõigile!
tel. 5081 785


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re:
PostitusPostitatud: Teisipäev 16 Juun, 2009 7:17 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 08 Nov, 2008 10:38
Postitusi: 145
Asukoht: Viljandi
Mobiil: 5013106
Riggs kirjutas:
Logish, et survepesu vana auto värvi minema lööb. Mu vanal kadettil oli sama asi, juppe lendas kereküljest pühapäeva pesu ajal. See eest aga oli lihtsam keretöid alustada :D

Ma elan tartus linnas paneelikas ja mina pesen oma autot nii - ostsin ühe nendest krdi aiapritsidest. Ma ei oska öelda mitu liitrit peast. šampooniks mingi lisandeid mitte sisaldav toode (Liqui Moly näiteks). Pärast pesu kõik kuivaks mikrokiud lapiga ja siis vahatamisprotseduur (samuti Liqui Moli või Eeagle One'i NanoWaxi). Vajadusel enne shampooni ka leotuspesuvahend. Kellel auto pigine, siis on vaja ka kõva silikonpesu. Tartusse ostan ka spetsiaalse autotolmuimeja, üks kodus olemas, töötab vägagi hästi. Maksimaalse tulemuse jaoks on aga vaja ka vesilihviga värv üle käia ja uuesti poleerida (kui ei ole tehtud). Eriti annab see tunda musta lakialuse värvi puhul, laki struktuur on siiski korobeline. Pärast vesilihvi/poleerimist jääb pind nagu klaas. :)


Siis oled küll maru julge kui vesilihviga enne poleerimist teed, oleneb muidugi värvi ja laki tugevusest mis peal on. Selleks on kas jämedam poleerpadi kas poroloonist või villaga või jämedam pasta mis koostöös teevad ka päris jõhkra lõikamise.

_________________
elukutseline puidumees


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autopesulad
PostitusPostitatud: Neljapäev 27 Mai, 2010 18:22 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 27 Mai, 2010 18:20
Postitusi: 1
Ma julgen soovitada aurupesu. Hetkel tean, et seda pakub www.aurupesu.ee


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autopesulad
PostitusPostitatud: Neljapäev 20 Okt, 2011 16:17 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 20 Okt, 2011 16:15
Postitusi: 1
Tallinnas Autoplus, mis asub Järve Keskus all olevas parklas.
Teenindus hea ja aja saab ka kiiresti.
+ saan teha samal ajal sisseoste ega pea niisama aega raisku laskma.

www.autoplus.ee


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Autopesulad
PostitusPostitatud: Neljapäev 11 Okt, 2012 3:13 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 01 Juun, 2012 16:37
Postitusi: 79
Asukoht: Enamasti Tallinn, vahel ka Põlva
Kuna viimane info on küllalt vana, siis oleks hea teada, kus teha salongi keemilist pesu.
Otsinguga saab 100 ja 1 kohta aga mind ei huvita tundmatus kohas vette hüppamine.
Seega oleks hea teada mõnest korralikust tegijast, kes ei pea just turu madalaima hinnaga olema.
Pigem võiks olla väiksem tegija, kus ka omanik vahel lapi kätte võtab ja ei käi päeva lõpus lihtsalt kassat kokku korjamas.
Orjapidamisele orienteeritud pesulas pole töötajad piisavalt motiveeritud, et pidada oma tööga üleval omanikku ja kogu tema peret. Toimub pidev kaadrivahetus jne. Ah mis ma ikka tuututan, saate niigi aru mis seltkonnale ma oma raha ei vii.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 32 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 37 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia