Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 15:27

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 16 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Dodge Nitro
PostitusPostitatud: Kolmapäev 18 Juul, 2007 13:54 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 30 Apr, 2007 10:00
Postitusi: 102
Asukoht: Tallinn
Niisiis,

Käisime testimas uut Dodge Nitrot.
Masin on väga ülbe disainiga ja mulle väga meeldis. Aga se maitse asi. Ruumi on sees palju nii ees kui taga ja pagassis. Tagumist seljatuge saab sättida 3 asendisse. Asi mis häiris, et autol ei olnud kliimat, vaid tavaline kont. Salong oli plastiku ja naha segu. Kohati tundus, et on kasutatud liiga odavat plastikut ja see hakkab nagisema, kuid tegelikult see nii vist ei ole, ei nagisenud kuskilt. Asi on ise 2,8 diisel CRD ja automaat 4 käiguline ja lülitatav 4 vedu.
Auto liikus väga hästi nii asfaldil, kui ka maastikul. Hea kiirendus igalt sammult (arvestades auto suurust) ja diisel ei häirinudki väga oma jorinaga.
Väga üllatas selle maastiku läbivus. Käisime testimas seda männiku rajal ja läks muretult igast kohast läbi ja üles. Väahest arva sekkus ESP. Arvestades, et all olid siiski asfaldi kummid. Kõrgust ka piisavalt, et kuhugi põhi vastu ei käiks.
Juhitavus. Rool on väga kerge ja ei lähe ka raskemaks kiiruse tõusul, see oli alguses natuke võõras või isegi häiris. Et liiga ülevõimendatud. Samas aga linnas oli see hea, kuna pikirööpaid ei olnud üldse tunda.

Et üldiselt väga hea autoga tegu, ei olnud palju, mille üle saaks viriseda.

Soovitan osta.

_________________
Sõidan ja naudin iga päev :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 23 Aug, 2007 14:04 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 17 Apr, 2006 13:44
Postitusi: 935
Asukoht: Tallinn
Kas ikka oli 4 käiku?
Silberi koduleht kirjutab: ... autol on 2,8-liitrine CRD diiselmootor ja 5-käiguline automaatkäigukast.

_________________
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 23 Aug, 2007 14:33 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
andrus49 kirjutas:
Kas ikka oli 4 käiku?
Silberi koduleht kirjutab: ... autol on 2,8-liitrine CRD diiselmootor ja 5-käiguline automaatkäigukast.

On põhjust Silberi juttu mitte uskuda, alati ajavad häma, mõnikord lausa valetavad :angry:
Minesatea, võib-olla valetasidki viienda käigu juurde Mr Green

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 24 Aug, 2007 15:15 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 30 Apr, 2007 10:00
Postitusi: 102
Asukoht: Tallinn
noh oli jah 5 käiku, aga see 5 oli tagurpidi käik :)
Ikka 4 on, stepiga saab panna kuni 4-ni.

_________________
Sõidan ja naudin iga päev :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 26 Aug, 2007 0:06 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 17 Apr, 2006 13:44
Postitusi: 935
Asukoht: Tallinn
Käisin reedel ja proovisin kah ära selle Nitro, aga käikude arv jäi küll üle kontrollimata :( .
Üldiselt täitsa bro massin. Mootor sama nagu mu Voyageril, ainult suts võimsamaks tehtud, 20 kw on lisaks. See lisavõimsus oli täitsa omal kohal sest muidu ilmselt jääks natuke lahjaks, ikkagi kolm difrit jne vaja ringi ajada.
Negatiivse poole pealt see, et vedrustuse müra, kui mitte öelda kolin, oli minu meelest natuke liiga vali!
Kokkuvõtteks, sellise hinnaklassiga, piisavalt võimsa diiselmootoriga ning mis minu jaoks peamine, automaatkastiga maasturit (just nimelt koos diisliga) teist ei ole ühelgi tootjal pakkuda.

_________________
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 22 Nov, 2007 15:54 
nii nii

ikka 5-käiku on automaat.
võimalik,et kohapeal lubab käsitsi panna kuni 4-käiku,sest kuni 4-nda käiguga on võimeline kohalt liikuma.

eks proovige ise järgi....


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 22 Nov, 2007 19:03 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 16 Sept, 2007 19:47
Postitusi: 267
Asukoht: Harjumaa
Käisin ka seda edevat autot vaatamas, pettumuseks oli ka see, et kliima asemel tavaline kont ameeriklasel peal on, või on euroopastumine täielikult loojates võimust võtnud. Aga see võib saada ka tagasilöögiks turul, kus enamus ikka kliimat ihkavad juba.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 24 Nov, 2007 14:17 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 17 Apr, 2006 13:44
Postitusi: 935
Asukoht: Tallinn
Tiit281 kirjutas:
Käisin ka seda edevat autot vaatamas, pettumuseks oli ka see, et kliima asemel tavaline kont ameeriklasel peal on, või on euroopastumine täielikult loojates võimust võtnud. Aga see võib saada ka tagasilöögiks turul, kus enamus ikka kliimat ihkavad juba.

Mul oli ikka päris kindel plaan see NITRO omale soetada. Aga Silberautoga asja ajades suutsid nad mul s***a keema ajada. Kui küsisin hinnapakkumist siis helistati mulle mõni päev hiljem ja öeldi suusõnaliselt: "noh nats üle 500 tonni tuleb" Krt! nad ei tundnud isegi huvi mis lisavarustust, kumba kahest mudelist, jms tahan!! Ju siis müük läheb nii hästi, et ei ole vaja moosida. Eriti veel Chrysler Klubi liikmeid!
Ja siis sõitsin mööda juhuslikult KIA esindusest, tegin proovisõidu,sain korrektse pakkumise ning otsus sai tehtud.
Loodan, et mind nüüd klubi poolt ära ei lintšita! :( Minu vabanduseks on see, et Voyager on mul alles ja ilmselt ei müügi seda ära. Ja kui juhtubki, et pean Voyast loobuma, on mul valmis vaadatud üks New Yorker, et jääda Teie meeldivasse seltskonda.

_________________
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 24 Nov, 2007 21:37 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 16 Sept, 2007 19:47
Postitusi: 267
Asukoht: Harjumaa
Täitsa oleneb kelle otsa seal Silberis esimese matsuga satud, oma kogemused on väga kirevad, kuna olen seal voyageri ammu nillimas käinud.Seal on minu meelest asjalikke ja mitte asjaalikke inimesi, mul üks Nitro pakkumine sahtlis, kui kuuldi, et ma loobun, oldi väga paindlikud ja suht koostööaldid. Peaks ehk ka sealsete kodanike nimed kusagil ritta seadma, kes kliendisõbralikud ja all pool neid kes võtavad asja nii nagu vool kaasa kannab. See dikteeriks ehk teeninduse kvaliteeti, või mis!?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 24 Nov, 2007 23:55 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev 16 Okt, 2007 1:42
Postitusi: 41
Asukoht: Viimsi
suhtle seal selle Villuga, see on seal müügisaalis see nats vanem mees, istub kõige vasakul kui uksest sisse tulla, väga viisakas ja korrektne müügimees :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 25 Nov, 2007 11:24 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 16 Sept, 2007 19:47
Postitusi: 267
Asukoht: Harjumaa
LittleWaasa kirjutas:
suhtle seal selle Villuga, see on seal müügisaalis see nats vanem mees, istub kõige vasakul kui uksest sisse tulla, väga viisakas ja korrektne müügimees :)


Kas Guido Klammer neis kõige vanem pole, ja jääb paremale peauksest?
Krt, pole taiband passi neilt kunagi küsida :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 25 Nov, 2007 13:36 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev 16 Okt, 2007 1:42
Postitusi: 41
Asukoht: Viimsi
ei ma ei tia kes kõige vanem on vms :P ma mõtlen seal müügisaalis olevaid vendi lihtsalt, mitte need kes seal reas lauataga on


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 25 Nov, 2007 20:56 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
guido istub paremal pool, kui näoga müügisaali poole oled

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 19 Jaan, 2008 2:10 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Pühapäev 26 Mär, 2006 23:30
Postitusi: 219
Asukoht: tln, hki ja muud kaunid linnad
Guido guidoks. las ta olla, hea vähemalt et ükski asjalik mees.
Rääkige ikkagi veel oma Nitrost, et siis tegelik küttekulu ja mis peamine, kuidas ta ka kestab, nüüdseks ta juba tükk aega väljas olnud ju.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 16 Sept, 2008 23:33 
meil nitro olnud tänaseks 5 kuud... probleeme pole, a kuna on nii uus auto, sis vist niipea ei tulegi :niks: . kütusekulu näitab kompu 10,6, peamiselt sõidame linnas. all on 20" velg, seoses sellega ta veidi ujub, aga see ka vist normaalne.
super auto rasedale, soovitan! :D
otsime astmelaudu, kas keegi teab aidata (peale esinduse muidugi)


Tagasi üles
  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 16 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia