Tänane kuupäev Pühapäev 07 Juul, 2024 3:36

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: K.KAST,DIFFER,RATTALAAGER?
PostitusPostitatud: Neljapäev 16 Aug, 2012 11:27 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 18 Jaan, 2011 21:20
Postitusi: 76
Sümptomid siis sellised-imeõrna kerget kõrinat ja justkui kummimustri undamist oli tükk aega.Nüüd lambist läks asi valjuks.Ühtlasel veol hääl nagu oleks kuulid kandilised,kergel vasakule pööramisel tundus nagu valjeneks aga see oli meelepete, jäi umbes samaks.tugevamal kurvi võtmisel jääb vait,vahet pole kummale poole pöörad.Hääl ise justkui kostuks paremalt poolt.Undamine kõrin tugevneb gaasi maha lastes ja kaob kui vajutan pidurit,gaasi lisades kaob ära.Lasin kohe pärast sõitu k.kotist õli välja, mingeid sädelust ega tükke õlis ei täheldanud.Veovõllide laagrid olulise lõtkuga ei olnud.Paremast rattast ringi ajades justkui oleks liikumis kahin suurem aga see võib olla ka ettekujutluse vili.Tulistage :doh:


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 16 Aug, 2012 12:33 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Mina panustaks rattalaagrile.
Eks ta võib üsna raske olla tuvastada kui piduriklotsid vastu ketast käivad ja veovõll ka küljes. Ega käega tuntavat loksu ei pruugi mõnda aega veel tekkida.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 16 Aug, 2012 19:23 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 11 Juun, 2006 12:37
Postitusi: 501
Asukoht: Harjumaa
Ma hääletaks ka rattalaagri poolt.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 17 Aug, 2012 0:13 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 18 Jaan, 2011 21:20
Postitusi: 76
Üritate meeldida või,et kõige odavama variandi poolt hääletate Mr Green Tegelikult mul nii kummalist käitumist ratta laagritega enne pole olnud.Teised autod on kuidagi konkreetsemad olnud oma väljendustes.Kuidagi kummaline masin on,kere mingil moel nagu võimendaks kõiki helisi.Äkki keski teab kust ma Rakvere kandis laagri leida või tellida võiks,peale kohaliku Silberi muidugi?


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 17 Aug, 2012 0:31 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kasutajad Hmm ja Oberst on minuteada Rakverest. Usun, et nad oskavad häid poode soovitada. Võid neile PS saata kui nad seda teemat lugema ei juhtu.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 17 Aug, 2012 9:22 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Reede 27 Juul, 2012 16:39
Postitusi: 7
Võib rattalaager olla küll. Oleks hea, kui saaksid sõita kahveltõstuki vahele, auto pisut maast lahti tõsta, mootor tööle, käik sisse ja kuula, kas hääl on või ei ole, seejärel võiksid seda probleemse poole ratast mingi pikema toruga pidurdada ja uuesti kuulata, kas hääl on või ei ole.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 17 Aug, 2012 14:27 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 18 Jaan, 2011 21:20
Postitusi: 76
Nii nüüd on aeg endale tuhka pähe raputada.Väga palju muuseas ei raputa :pai:sest ma kangutasin paremat edu ratast nagu jaksasin,vaatasin kas pole poltide ümber liikumis ja muid kahtlasi jälgi,ei olnud.Aga lõpuks maailma kõigi kolksude ema-ratas lahti,keerasin jõuvõtmega kinni ja ptüi,ptüi,ptüi kolks ja muud raginad ja sahinad kadunud.Tänud kaasa mõtlemast ja arvamusi avaldamast.Järgmise korrani nüüd algab :pidu: :synna2: :pidu2:


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 17 Aug, 2012 15:33 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kuidas need poldid siis lahti said? Käisid kummiremondis?

Kui sa oleks oma lugu alustanud näiteks nii: "Käisin üleeile kummiremondis, nüüd on hakanud justkui ratta juurest häält tegema", küll siis oleks ka rohkem polte pakutud.

Ja nagu ma enne ütlesin: ega käega tuntavat loksu ei pruugi mõnda aega veel tekkida Mr Green


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 17 Aug, 2012 18:10 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 18 Jaan, 2011 21:20
Postitusi: 76
No vot võta nüüd kinni,ega ma ei mälet millal viimati neid krutitud sai.Äkist peaks linnas oleva momentvõtmega kajakaid loopima.Kui ma ratast püssiga lahti lasin siis imestasin et mingit õiget tärinat ei kostnud,vaatasin veel,et mis astme peal püss on.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 17 Aug, 2012 22:34 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
VTR kirjutas:
Äkist peaks linnas oleva momentvõtmega kajakaid loopima
Kui Tallinnas liigud ja kui tahad teise võtmega jõude võrrelda siis võid mõni õhtu või nädalavahetus minu poolt läbi astuda.

Kui suure jõuga muidu pingutad tavaliselt?


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 21 Aug, 2012 10:23 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 18 Jaan, 2011 21:20
Postitusi: 76
Ma neid originaal nn.kroomvelgi pingutasin 120Nm aga need veljed on vist mingi muu rüüsleri omad 16" on nadküll aga pool " kitsamad.Võimalik,et mutrite koonused ei ole päris 1/1 ostsin need kasutatult.Nüüd pingutasin manuaali järgi-135Nm.Vaatame mis juhtub.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 23 Aug, 2012 22:04 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 13 Juun, 2007 0:13
Postitusi: 1102
Asukoht: viljandi vöi siis lohja
Mobiil: 56684864
kui kummipostis ei käinud ja ise ka midagi eiteinud siis rattad lahti ei tule,äkki kratid kalllal......miski segas neid ja nii jäid sulle rattad alles.....

_________________
kahte head asja pole olemas.....


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 10 Sept, 2012 23:17 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 18 Jaan, 2011 21:20
Postitusi: 76
Vähe hiline vastus aga muid kratte peale kährikute mu selleaegses asupaigas polnud.Pigem ikkagi mutrid,poldid veljed ,võtmed nelinurk.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia