Tänane kuupäev Laupäev 27 Apr, 2024 10:11

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Neljapäev 30 Juul, 2009 0:58 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 18 Nov, 2007 20:31
Postitusi: 5
tere.

Täna siis sain sellise kurva diagnoosi oma masinale et roolilatt läbi, täpsemalt siis...
mehaanik kiskus rattapoolt mingi tihendi või asja ära ja see läikiv toru oli nagu roosteplekke täis ja omajagu õli voolas põrandale... iseenesest on mul seal kapoti all juba umbes aasta olnud kõik õline ja kuskil öeldi et mingi surve all värk ja siis kui miski otsa saab siis näed mis viga... aga viimase paari nädalaga olen juba pudeli õli sisse kallanud, muidu hakkab hirmsat häält tegema kui rooli palju keerata, nt. kohapeal.

See mehaanik algul lootis et kui on asi tihendites siis saab kergelt korda 1800 vist tihendid maksid aga võta näpust ei olnud tihendid.

Et kas Eestis ongi kolm kohta (nagu ma siit foorumist olen välja lugenud) kus saab roolilatte, kui silber välja jätta ja mitte omada soovi osta uus sest see on ikka vägaväga kallis minu jaoks - Morges, TopParts ja Topserv.

Kas nende käest saaks siis juba taastatud, või peaksin oma katkise lati neile viima ja siis annavad mulle korras lati tagasi... või on kellelgi mõni latt müügiks pakkuda.
Autoks GV 2002 Diisel 2.5 105kw


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 30 Juul, 2009 21:51 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Mul on olemas kasutatud roolilatt 2001a 2,5 CRD.

Iseenesest asi toimis suurepäraselt. Panin endale uue, kuna rooli keeramisel oli igasugu imelikke raginaid kuulda, diagnoosi keegi panna ei osanud nagu alati. Kui uus peal, siis selgus, et ragin alles. Läbi olid hoopis amordi ülemised padjad.

Kas sellel latil lõtku ka on, ma arvan, et on, aga ta on töökorras ja õli välja ei aja. Kuna latt on maas, siis saad sellele ka mingi tihendite vahetuse teha, kui tahad. Lõtku peaks ka saama keerata väiksemaks, kui seda üldse on, ei mäleta lihtsalt.

Latt ise on Tartumaal, saab tööpäeviti kompunnida Tartusse.
Helista, kui huvi on 51 30 363

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 01 Aug, 2009 15:38 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 23 Mär, 2009 22:12
Postitusi: 118
vaata ka sealt
http://www.remmon.ee/index.php?page=2


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 31 Mai, 2010 16:06 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 31 Mai, 2010 15:49
Postitusi: 9
Kuna pealkiri minu murega sobib, ei hakanud uut teemat tegema.
Roolilatil lõtk sees ja mitte väike. Ebatasasel teel koliseb koledasti ja juhitavus võiks parem olla. Puksides ja liigendites kõik korras. Vaja asi korda saada. Lihtsaim ja kindlaim võimalus tundub uus latt. Hetkel Silber küsib 12K, Morgenist saaks 5,5K-ga kuid see Morgeni oma on mõeldud bensiinimootoriga masinale. Teadaolevalt on seda pandud ka diiselmootoriga autole, kuid sel juhul olevat vaja mingeid vaheseibe/tükke vms, kuna ilma nendeta jääb pisut "pooma". Kas on kellelgi kogemusi sedasorti sobitustöödega? Kasulikud nõuanded on teretulnud.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 01 Juun, 2010 7:35 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev 08 Nov, 2008 10:38
Postitusi: 145
Asukoht: Viljandi
Mobiil: 5013106
pizza kirjutas:
Kuna pealkiri minu murega sobib, ei hakanud uut teemat tegema.
Roolilatil lõtk sees ja mitte väike. Ebatasasel teel koliseb koledasti ja juhitavus võiks parem olla. Puksides ja liigendites kõik korras. Vaja asi korda saada. Lihtsaim ja kindlaim võimalus tundub uus latt. Hetkel Silber küsib 12K, Morgenist saaks 5,5K-ga kuid see Morgeni oma on mõeldud bensiinimootoriga masinale. Teadaolevalt on seda pandud ka diiselmootoriga autole, kuid sel juhul olevat vaja mingeid vaheseibe/tükke vms, kuna ilma nendeta jääb pisut "pooma". Kas on kellelgi kogemusi sedasorti sobitustöödega? Kasulikud nõuanded on teretulnud.


Saab panna küll, tuleb vaid õlitorusi natuke painutada kuna need natuke teises asendis-suunas. Pooma hakkab salongi pool olev pori-tolmu kaitse mis on seal roolisamba-lati ühenduskohas, selle asendit tuleb keerata-muuta selliseks et ei käiks vastu.
Kui remondi peale mõtled siis võin anda teise kõrvale millel lõtku ja tihendite probleeme polnud aga mingi muu kala küljes, võibolla annab kahest ühe kokku lasta teha.
tel 5013106

_________________
elukutseline puidumees


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 01 Juun, 2010 11:42 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 31 Mai, 2010 15:49
Postitusi: 9
Tänud hea nõu ja lahke pakkumise eest. Kuna endal pole aega ega kohta lati vahetuseks, siis vaja töö kellelgi teha lasta. Kindlam ilmselt uus võtta. Liiga tihti on juhtunud, et algul tahaks teha odavalt, aga hiljem tuleb ikkagi teha korralikult.
Lisaks veel, et vahepeal sain Top Partsist originaalosa pakkumise hinnaga veidi alla 9k. Hetkel kaldub siiski Morgeni poole.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 108 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia