Tänane kuupäev Neljapäev 25 Apr, 2024 12:36

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev 03 Aug, 2008 14:11 
Eemal
Kasutaja
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Pühapäev 03 Aug, 2008 13:30
Postitusi: 44
Asukoht: Tallinn
Mul on esitule korpus katki, väliselt on kõik korras, aga tuli näitab puusse.
Ei saa reguleerida, kuigi regulaatori osa toimib. Tahtsin uut esituld- parempoolset. Pakkuge kui kellelgi on!
Uurisin ise hindasid- silberist saaks ~5800 (nende pakkumine), samas leidsin firma kes toob ameerika voya tuled 3800 paar. Samas lugesin siit kusagilt, et ameerika versioonil kehvad tuled? Või käib see jutt vanemate kitsamate tulede koht? Kas keegi on omale pannud ameerika tuled ja oskab kommenteerida? Millised pirnid ameerika omal käivad? Kas on keegi paigaldanud voyale lähitulede automaatset lülitust? :(

_________________
AUTO- GV 2,4 (2001)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 04 Aug, 2008 0:07 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Pühapäev 26 Mär, 2006 23:30
Postitusi: 219
Asukoht: tln, hki ja muud kaunid linnad
kas tõesti on tule reguleerimise osa katki või on keegi taibu pirni vahetades lihtsalt uue pirni liiga kõvasti sisse surunud ja reguleerimise mehhanismi ära vägistanud? seal sees on plastikust tiguülekanne, lahti võttes saab sellest veel asja, kui hambaid puruks pole surutud.
kunagi olin ise see taibu ja kirusin, sest see töö võttis ikka omajagu aega, aga ikka parem kui minna Silberist uut tuld ostma. Mr Green


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 04 Aug, 2008 7:14 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Town&Country

Liitunud: Kolmapäev 18 Apr, 2007 19:03
Postitusi: 336
Asukoht: Elva linn
Mobiil: 5071505
essa kirjutas:
Mul on esitule korpus katki, väliselt on kõik korras, aga tuli näitab puusse.
Ei saa reguleerida, kuigi regulaatori osa toimib. Tahtsin uut esituld- parempoolset. Pakkuge kui kellelgi on!
Uurisin ise hindasid- silberist saaks ~5800 (nende pakkumine), samas leidsin firma kes toob ameerika voya tuled 3800 paar. Samas lugesin siit kusagilt, et ameerika versioonil kehvad tuled? Või käib see jutt vanemate kitsamate tulede koht? Kas keegi on omale pannud ameerika tuled ja oskab kommenteerida? Millised pirnid ameerika omal käivad? Kas on keegi paigaldanud voyale lähitulede automaatset lülitust? :(

Ameeriklase tule ehitus on hoopis teistsugune.Sees on suunatuli ja euro H4 analoog 9007.Kui vahetad. vaheta ära mõlemad esituled. Euroka tuled on aga palju paremad.See jutt käis just 2001-2003.a. mudelite kohta.

_________________
Kõigi maade Chryslerimehed ja -naised, ühinege !


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: esituled
PostitusPostitatud: Esmaspäev 04 Aug, 2008 11:36 
Eemal
Kasutaja
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Esmaspäev 16 Juun, 2008 19:12
Postitusi: 42
Asukoht: soome
Ise soetasin need Tartu Top-partsist ja maksid 2300.- eeku tükk. Uurisin ka lammutusest aga seal küsiti kasutatud tulede eest 3000 eeku. niiet minuarust küll 2300 mõistlik hind. :)

_________________
lootus on lollide lohutus


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 05 Aug, 2008 11:29 
Eemal
Kasutaja
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Pühapäev 03 Aug, 2008 13:30
Postitusi: 44
Asukoht: Tallinn
tänan vastuste eest-
to wicked- korpus on katki, see liigutamistigu on kõik terve ja töötab aga kogu see krempel ei kinnitu altpoolt enam korralikult korpuse külge.
to sillukas- millal ja kus pakuti esituld 3000 ma võtaks parem ühe parema euro esitule siis. Kui panid ameerika omad- kas tulede lülitust ei pea ümber tegema? Või mingeid pistikuid releesid panema?
to unch- kuna euroopa omal on kaug ja lähi eraldi võib tõesti olla tuli parem aga kui palju on siis kehvemad ameeriklased? Lugesin kusagilt, et ameerika onadel põlevad kaugtule sisselülitamisel ka lähituled? Või oli see vastupidi?
Selline üldine küsimus, et kas päevatulede automaatikat on raske paigaldada?
Tallinnas on suur Sõjamäel firma (Alvigo vist), kust sai ameerika omasid 1800 tk + pirnid.

_________________
AUTO- GV 2,4 (2001)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev 05 Aug, 2008 15:54 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Town&Country

Liitunud: Kolmapäev 18 Apr, 2007 19:03
Postitusi: 336
Asukoht: Elva linn
Mobiil: 5071505
justnimelt vastupidi.Ameeriklasel on tulede ümberlüliti,eurokal kaugtulede sisse-välja lüliti(lähituli põleb kogu aeg):Mul endal on ameeriklane ja tuled võrreldes eurokatega on ikka mäekõrguselt viletsamad..

_________________
Kõigi maade Chryslerimehed ja -naised, ühinege !


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 06 Aug, 2008 0:23 
Eemal
Kasutaja
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Esmaspäev 16 Juun, 2008 19:12
Postitusi: 42
Asukoht: soome
Kasutatud tulesid pakuti Viljandi Chrysleri lammutuses. Aga uued siis täitsa euro omad Top-partsist ja mingeid pistikud küll ümber ei pidanud tegema. Pakkus küll mullegi üks firma sigaodavalt esitulesid, oli vist 1600 eeku tükk, aga need ameerika omad , ei istunud pistikud ja tuledki teistsugused.

_________________
lootus on lollide lohutus


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 06 Aug, 2008 17:28 
Eemal
Kasutaja
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Pühapäev 03 Aug, 2008 13:30
Postitusi: 44
Asukoht: Tallinn
sillukas, kas need tuled olid sul kitsad- vanemat tüüpi?
mulle nagu käratati Tallinna toppartsist üks hind ja Tartust teine aga ikka oluliselt kõrgem samas oluliselt madalam kui Silberis (ja väidetavalt on originaaltuli).

_________________
AUTO- GV 2,4 (2001)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 07 Aug, 2008 12:52 
Eemal
Kasutaja
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Esmaspäev 16 Juun, 2008 19:12
Postitusi: 42
Asukoht: soome
Ei mul uuemat tüüpi ja laiemad. Auto 2001 aga uue kerega juba. Aga palju siis hinnaks öeldi?

_________________
lootus on lollide lohutus


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 08 Aug, 2008 10:31 
Eemal
Kasutaja
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Pühapäev 03 Aug, 2008 13:30
Postitusi: 44
Asukoht: Tallinn
hinnaks 3k trt ja 4k tln. Tellisin trt ära, ja nüüd on tunne, et olen tüssu saanud. :(

_________________
AUTO- GV 2,4 (2001)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 08 Aug, 2008 18:45 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Town&Country

Liitunud: Kolmapäev 18 Apr, 2007 19:03
Postitusi: 336
Asukoht: Elva linn
Mobiil: 5071505
essa kirjutas:
hinnaks 3k trt ja 4k tln. Tellisin trt ära, ja nüüd on tunne, et olen tüssu saanud. :(

Ma arvan ka,et see on tünga koht. Top parts võiski sulle ameerika tulede hinda pakkuda. Käisin mõni aeg tagasi Silberis,kus ühe originaaltule hind on üle kuue tuhande. Sama hinnaga pakkus ka Tartus Morgen.Odavamad on ameeriklased. Uskuge mind!Vaadake tule sisse ja te näete erinevust.
Ameeriklane :http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Chrysler-Town-and-Country-Headlight-Left-2001-2006-NEW_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ33710QQihZ018QQitemZ280103195607QQrdZ1QQsspagenameZWD1V

_________________
Kõigi maade Chryslerimehed ja -naised, ühinege !


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 08 Aug, 2008 22:00 
Eemal
Kasutaja
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Esmaspäev 16 Juun, 2008 19:12
Postitusi: 42
Asukoht: soome
Mina igaljuhul päris kindlasti sellist tuld ei saanud Top-partsist nagu ebay lehel. Seega on mul päris kindlasti euro tuli. Ja voyageri varuosi olen taga ajanud päris kaua (peale seda kui autoga väike õnnetus juhtus) ja tean kust ühtteist saada ja mida pakutakse. Selle euro ja mitte euroga olen ka päris palju kokku puutunud isegi esiklaasi ostes.

_________________
lootus on lollide lohutus


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 10 Aug, 2008 16:19 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Town&Country

Liitunud: Kolmapäev 18 Apr, 2007 19:03
Postitusi: 336
Asukoht: Elva linn
Mobiil: 5071505
sillukas kirjutas:
Mina igaljuhul päris kindlasti sellist tuld ei saanud Top-partsist nagu ebay lehel. Seega on mul päris kindlasti euro tuli. Ja voyageri varuosi olen taga ajanud päris kaua (peale seda kui autoga väike õnnetus juhtus) ja tean kust ühtteist saada ja mida pakutakse. Selle euro ja mitte euroga olen ka päris palju kokku puutunud isegi esiklaasi ostes.

Respect!

_________________
Kõigi maade Chryslerimehed ja -naised, ühinege !


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia