Tänane kuupäev Reede 19 Apr, 2024 1:36

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: kõrvalistuja airbag
PostitusPostitatud: Esmaspäev 04 Juun, 2007 14:14 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 23 Apr, 2007 12:00
Postitusi: 15
Tere chrysleri-pere!

kasutasin otsingut, kuid põhjalikku vastust oma küsimusele ei leidnud.

Lühidalt: Kas on keegi kokkupuutunud 2001&up voyageri kõrvalistuja airbagi lahtiühendamisega?

Põhjalikult: kuna pere laienes, otsustasime naisele suurema auto soetada.
Mahtuniversaalidest meeldis naisele GV enim. Otsisin siis sobivat versiooni mõnda aega. Leidus lõpuks GV ltd AWD '01.
Pilt
Silberist sai uuritud, et plaan selline auto soetada, et kas sellisel masinal saab kõrvalistuja 'bagi lahtiühendada. Väikse uurimise peale vastati, et saab küll, tuleb ainult miskine lisajubin tellida u. eek800.-
Suur oli meie rõõm. Ostsime masina kiiremaskorras ära.
Ühel kenal päeval astusin silberisse, et tellin nüüd selle jubina, aga oh õudust-õnnetust ja kõiki kurje sõnu: Tunnise kataloogide tuhnimise peale tõdeti, et sellist juppi pole olemas. :tige:

Suurema kauplemise peale lubati sooritada miskine illegaalne lahtiühendamine.. kuid ka sellest lubadusest taganeti hiljem, soovitati otsida mingi teine koht, kes oleks nõus vastava asjaga tegelema.

Nüüd me siis olemegi õnnetult selle toreda masina otsas, ära ka ei taha müüa, sest meeldib jubedalt.

Niisiis küsimus, et kes teab kas ja kus sellist protseduri läbi viiakse.
Oleme valmis ka selle riski võtma, et kõik padjad välja lülitakse.


Tänud ette asjalike nõuannete eest,

Pent

_________________
Ameeriklased söövad kah riisi ...


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 04 Juun, 2007 15:19 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 15:58
Postitusi: 528
Asukoht: Linna lähedal maal
Kaitset välja võtta ei saa või? Või pole ikka veel sellele autole väljalõlitamisvõimalust ette nähtud? Imelik, imelik, imelik?

_________________
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 04 Juun, 2007 16:56 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
sai sellest siin kunagi arutatud...
http://www.chryslerclub.ee/foorum/viewt ... turvapadja

aga üks asi jäi tiba meelt kribama, et kui enesekontroll avastab, et ühte padrunit ühendatud pole ei tööta ükski padi.... ning uuesti aktiveerminie läbi DRBIII tooli.... kas ikka on nii?

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 04 Juun, 2007 17:24 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 23 Apr, 2007 12:00
Postitusi: 15
Tsiteeri:
sai sellest siin kunagi arutatud...
http://www.chryslerclub.ee/foo.....turvapadja


lugesin ka seda teemat, aga sealt ei selgu, kas keegi on oma probleemile ka lahenduse saanud, või midagi katsetanud
...

_________________
Ameeriklased söövad kah riisi ...


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 06 Juun, 2007 12:23 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 23 Apr, 2007 12:00
Postitusi: 15
Kas klubilistest leidub äkki mõni autoelektrik, kes oskab asja kommenteerida? Või saaks asjaga ehk aidata?

tänud abilistele,
pent

_________________
Ameeriklased söövad kah riisi ...


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 06 Juun, 2007 12:38 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Kuskandis Sa elad, liigud?

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 06 Juun, 2007 15:36 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 23 Apr, 2007 12:00
Postitusi: 15
Tallinna kodanik, vastasin PMi ka.

Ise olen nyyd niipalju välja uurinud, et airbagi "aju" kontrollib kõik 'bagid
igakord kui süüde sisse lüliatakse. Kui 1 'bagidest ei toimi või ei "vasta", siis lülitatakse kõik 'bagid välja.
Et seda ei juhtuks tuleks 'bagi sütiku asemele ahelasse ühendada takisti, mis hämab aju ära. Ei tea kas see ka 100% toimib, kuid kõlab peaaegu loogiliselt. On aga vaja teada, millise takistusega on airbagi sütik.
Siiamaani olen leidnud väga vastakaid andmeid vahemikus 2-50 oomi.

Kas kellelgi pole silberis või mujal "käppa", et saaks abi ehk? :roll:

läheb huvitavaks, aga jonni ei jäta ma ;)
Pent

_________________
Ameeriklased söövad kah riisi ...


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: ise
PostitusPostitatud: Neljapäev 07 Juun, 2007 11:22 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 23 Apr, 2007 12:00
Postitusi: 15
Ise kysin ise vastan:

uurisin asja http://www.airbagonoff.com/'st
tundub asjalik koht, vastus tuli ruttu, pilt saadeti ka

Neilt saab tellida 'bagi simulaatori USD60 + shipping
Või selle lüliti usd160 + shipping. pidi olema kohe Chrysleri pistikuga, nii et
suskad külge ja kõik.
Ise lähen vist lüliti peale, on hiljem mugavam. Eks postitan toimivuse kohta, kui kätte saan.

Panen saadud vastused ka siia üles, et keegi ei arvaks, et ma jama ajan.
esimene vastus:
Tsiteeri:
Hi Pent: We sell airbag switches that fit your van for $160 US plus shipping, and we also have installers in Denver. With a switch, you can turn the airbag on or off using a key.
We also offer Airbag Simulators that plug into the Chrysler airbag harness and simulate an airbag. These cost $60 US each (you would need only one for the passenger airbag). With the Simulator, you can't turn it on and off - the airbag stays disconnected.
The switch will work on most European vehicles as well. If you can tell me which vehicle, I can tell you if it will fit.
Bob Brown, Sensible Solutions LLC

teine vastus
Tsiteeri:
Hi Pent: here's a photo of the Chrysler simulator. The airbag system is the same on most Chrysler vans starting in 2001. We have found that the airbag connectors and electronics for European models are the same as in the states.
You just need to unplug the airbag wiring harness and plug in the simulator. As far as the van is concerned, it thinks it still has an airbag and so the airbag system behaves normally (like it does now).
We could send it to your friend in Denver to bring along, if you like. In the states the shipping is $8.00 by UPS. (I'm not sure about sending it to Estonia; sometimes they have VAT or similar import taxes to bring it into the country).
You can order with a credit card by phone or send a check. Sometimes we've had overseas customers who prefer to send their credit card number via email in two parts
Bob Brown


Kui kedagi veel asi huvitab, siis võtke ühendust PMi, saab koos tellida. Lasen kuu lõpus jubinad ära tuua. Ei pea euroopasse saatmist/tolli maksma.

tänud kaasamõtlejatele,
Pent
pilt simulaatorist ka lisatud.


Manused:
chrysler simulator.jpg
chrysler simulator.jpg [ 184.71 KB | Vaadatud 5720 korda ]

_________________
Ameeriklased söövad kah riisi ...
Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 10 Juun, 2007 1:45 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Uuhh, oskavad ikka küsida raha.
Kui sinna air bagi läheb ainult 2 juhet siis on ilmselt tegu ainult takistiga mille hind ei tohiks ületada $0.5, tõenäolisemalt $0.05. Noh, see kena kollane plastmassijunn võib $1 maksta ka.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 10 Juun, 2007 13:44 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2002 Dodge Ram

Liitunud: Laupäev 12 Mai, 2007 22:36
Postitusi: 159
Asukoht: PÕLTSAMAA-TALLINN
Mul ka sama tunne,et selle musta termokahaneva all on üks takisti ja ongi kogu simulaator.Vaja oleks teada saada selle takisti väärtus,siis võiks neid ise soodsamalt,näiteks 45 taalaga müüa. Mr Green

_________________
Tore kui mitu inimest autosse ära mahuvad ja sealjuures rahul(rahulikud) on.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 10 Juun, 2007 23:05 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 31 Jaan, 2007 22:22
Postitusi: 891
Asukoht: L-VIRUMAA
jasponiek kirjutas:
Mul ka sama tunne,et selle musta termokahaneva all on üks takisti ja ongi kogu simulaator.Vaja oleks teada saada selle takisti väärtus,siis võiks neid ise soodsamalt,näiteks 45 taalaga müüa. Mr Green
Nojah eks ole hea äri idee Mr Green tundub et transport siin vist ainult maksabki :)

_________________
Ei ole halba ilma heata! Raha paneb rattad käima!!!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 10 Juun, 2007 23:13 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
jasponiek kirjutas:
Vaja oleks teada saada selle takisti väärtus,siis võiks neid ise soodsamalt,näiteks 45 taalaga müüa. Mr Green
Ma arvan, et selle takistuse saab sealt samast air bagi küljest testriga mõõta.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 11 Juun, 2007 0:43 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2002 Dodge Ram

Liitunud: Laupäev 12 Mai, 2007 22:36
Postitusi: 159
Asukoht: PÕLTSAMAA-TALLINN
Peaasi,et selle mõõtmise käigus sinna airbagi liigapalju voolu ei satuks,sellega pidi päris rõve vastu nägemist saada olema.Sinikad ja puha nagu oleks kolakat saand. :doh: :dirol:

_________________
Tore kui mitu inimest autosse ära mahuvad ja sealjuures rahul(rahulikud) on.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 17 Jaan, 2008 18:35 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Üldiselt oli see teema siin unarusse vajunud, kuid otsustasin vana supi üles soendada - kuna puutusin just antud probleemiga kokku. Nimelt on minu Inva Voyal võimalus eraldada kaassõitja iste (koos osa põrandaga) mis on iseenesest huvitav ja kerge protsess. Koos AWD95 katsetasime siis eile..kuna mul homme vaja 3 ratastooli peale laadida ja esiistme asemel tekibki siis see kolmanda tooli koht. Tekkis aga üks tõrge - nimelt hakkas põlema Airbagi tuli, mis tegelikult loogiline, sest tal ju küljepadjad kah. Hakkasin alul sellele mõtlemata otsima siit lahendust - ja sattusin selle temaatika peale.
Istusin siis eile õhtul rõõmsalt õllega meie lõbusas õllekas-jutukas (õlletoas) ja lappasin seda teemat - nähes pilti sellest imevidinast (mis hulka raha maksis), tuli mulle ette, et kuskil olen seda juba näinud. Hommikul tormasin bussi ja oligi..selle Entervani poolt paigaldatud ploki juures taga oli kilekotike KAHE sellise pistikuga! Torkasin ühe kohe sinna pesasse, mis peale istme eemaldamist airbagi lolliks ajas - ja asi töötab ilusti... Mr Green Kuna nüüd mul üks pistik üle - siis võin seda huvilistele näidata või ka miskit businessi korraldada - nats suur on selle asja hind, et vaevalt kõik raatsiksid seda osta.
Minul igatahes üks selline kollane vidin siis üle - vaevalt ma kavatsen enda istme kah välja visata, et seda vaja võiks minna :) Kel huvi, andku teada!

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 28 Jaan, 2008 0:08 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 22 Juul, 2006 5:27
Postitusi: 28
Asukoht: Tartu
Mobiil: 57842931
yksjalg kirjutas:
Üldiselt oli see teema siin unarusse vajunud, kuid otsustasin vana supi üles soendada - kuna puutusin just antud probleemiga kokku. Nimelt on minu Inva Voyal võimalus eraldada kaassõitja iste (koos osa põrandaga) mis on iseenesest huvitav ja kerge protsess. Koos AWD95 katsetasime siis eile..kuna mul homme vaja 3 ratastooli peale laadida ja esiistme asemel tekibki siis see kolmanda tooli koht. Tekkis aga üks tõrge - nimelt hakkas põlema Airbagi tuli, mis tegelikult loogiline, sest tal ju küljepadjad kah. Hakkasin alul sellele mõtlemata otsima siit lahendust - ja sattusin selle temaatika peale.
Istusin siis eile õhtul rõõmsalt õllega meie lõbusas õllekas-jutukas (õlletoas) ja lappasin seda teemat - nähes pilti sellest imevidinast (mis hulka raha maksis), tuli mulle ette, et kuskil olen seda juba näinud. Hommikul tormasin bussi ja oligi..selle Entervani poolt paigaldatud ploki juures taga oli kilekotike KAHE sellise pistikuga! Torkasin ühe kohe sinna pesasse, mis peale istme eemaldamist airbagi lolliks ajas - ja asi töötab ilusti... Mr Green Kuna nüüd mul üks pistik üle - siis võin seda huvilistele näidata või ka miskit businessi korraldada - nats suur on selle asja hind, et vaevalt kõik raatsiksid seda osta.
Minul igatahes üks selline kollane vidin siis üle - vaevalt ma kavatsen enda istme kah välja visata, et seda vaja võiks minna :) Kel huvi, andku teada!


Äkki on sul võimalus selle IMEVIDINA takistus ära mõõta ja see siia kirja panna. Sellest oleks palju abi kuna padrunilt otse seda mõõta on tunduvalt ohtlikum.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia