Tänane kuupäev Laupäev 27 Apr, 2024 11:27

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Esmaspäev 03 Juul, 2023 20:17 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 10 Aug, 2013 21:46
Postitusi: 210
Hei.
Täna juhtus nii, et ühel hetkel hakkas salongi vett tilkuma. Aidake natuke mälu värskendada, kunagi olen vist midagi analoogset lugenud ning võimalik, et tookord oli põhjuseks lihtsalt suvine soe ilm, niiske õhk ja sellest tulenev kondetsvesi. Igaljuhul minu masina ventilatsioonikanal oli seest täiesti kuiv ja ühtlaselt tolmune, kuid pildil olev nö ruuduline põhjaosa oli millegipärast veega kaetud.
Pilt
Teine häda oli selles, et selle katte alla käib pisike mootor mis avab/sulgeb klappi mille kaudu pääseb salongiventika õhk jalgade juurde ning ma ei suutnud meenutada kas klapp oli lammutamise alustamisel avatud või suletud.
Klapp käib siis siiapoole:
Pilt
Samuti ei leidnud nagu armatuurist nuppu mis oleks seda mootorit tööle pannud, et vaadata kummas asendis mootor parajasti on. Seetõttu jäi täna jalgeesine natuke kitsaks kuna ei hakanud ennem selguse saamist kõike kokku tagasi sättima. Autol on täisautomaatne kliimaseade. Juhi ja kõrvalistuja pool on eraldi reguleeritavad ning ka tagaistujatel on eraldi soojenduse juhtimine.
Häguselt mäletan, et keegi kunagi puuris sinna ruudulisele alusele iga ruudu sisse eraldi augu, et kondetsvesi välja pääseks, kuid kas asi ka tegelikult nii oli või mäletan valest? Seda oskab ehk keegi suuremate kogemustega inimene öelda.

_________________
Torutööd Tartus 56 932 898


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 13 Juul, 2023 12:46 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev 02 Jaan, 2006 21:22
Postitusi: 356
Asukoht: Pärnu
Mobiil: 5123835
http://www.chryslerclub.ee/foorum/viewt ... 84&t=17006

_________________
CHRYSLER GV Executive LX 3.3L - 2005
HONDA CR-V Hybrid - 2019
----------------------------------------
www.oritra.ee - ventilaatorid,filtrid


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 23 Juul, 2023 18:25 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Laupäev 10 Aug, 2013 21:46
Postitusi: 210
Ei ole asi selles. Need torud kõik avatud ning põhja alla jõuab vesi ladinal välja. Klapi sain vahetatud ja vist ka uuesti tööle, kui hoidsin paar sekundit juhtpaneelil all Power nuppu ja seda nuppu, mis siseõhu ringlema paneb ehk siis midagi analoogset. https://youtu.be/KmS2lAkLB18
Mul on täiskliima aga siin videos näpitakse mingit lahjemat versiooni. Klapisulgur oli vett saanud ning seepärast ei mõjunud ka ükski nupp sellele. Rohkem pole siiani vett salongi tulnud.

_________________
Torutööd Tartus 56 932 898


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 98 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia