Tänane kuupäev Reede 19 Apr, 2024 15:43

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Kaitsmeplokk
PostitusPostitatud: Teisipäev 08 Sept, 2015 17:19 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Esmaspäev 11 Mär, 2013 0:45
Postitusi: 33
Asukoht: Tartu
Kellade plokk on BCM või armatuur? Olen plaaninud küll BCMi välja kiskuda, aga pole siiani mahti saanud. Kas auto ikka sõidab kui ma ta üldse eemaldan? Teoorias peaks sõitma, kui ta ilma IOD katsmeta sõidab, väga kindel selles siiski pole.

Update auto koha pealt siis: vahepeal sõitis päris ilusti, viimasel ajal on hakanud jälle peetima. Olen olnud olukorras kus IOD kaitsme eemaldamine ei aita (auto ei käivitu), isegi peale mõningast aku maas hoidmist, ükskord käivitus auto just siis kui ma IOD kaitsme lisasin (olin eelnevalt sõitnud ilma selleta). Kokkuvõtvalt on ta ülimalt tundlik aku laetuse osas, nii kui see natukenegi langeb siis hakkab kohe tulesid vilgutama ja tõenäoliselt ei käivitu peale seismajäämist. Olen mõelnud osta isegi solar trickle chargeri, aga meie kliimas see vist külmal ja pimedal ajal nagunii eriliselt ei toimi, ja just siis on seda suuremat elektritarbimist vaja.

Natuke muret teeb et siiani pidasin peasüüdlaseks BCMi, aga nüüd ei ole selles enam väga kindel. Laadimisvool on justnagu korralik, seisu ajal mõõtes oli tarbimine normis, aga kui viimati aku laadima panin siis näitas nagu ta oleks suht tühjemapoolne. Uus aku, mõni kuu tagasi ostetud, aga isegi suveajal pean teda aegajalt toas laadima, et auto sõidaks.

Mis Å¡ansid on Eestis normaalse hinna eest lasta BCMile remanufacture teha?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kaitsmeplokk
PostitusPostitatud: Teisipäev 08 Sept, 2015 23:08 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
BCM on Body Control Module. Ei ole kellade plokk. Kumbki neist ei ole seotud laadimisega.
IOD kaitsme kaudu käib vool ainult siis kui süüde on väljas (Ignition OFF Draw). Kui süüde on sees siis toidetakse samu mooduleid teisi teid pidi.
Soovitan auto korraliku elektriku juurde viia.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kaitsmeplokk
PostitusPostitatud: Laupäev 13 Veebr, 2016 22:08 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Esmaspäev 11 Mär, 2013 0:45
Postitusi: 33
Asukoht: Tartu
Vana teema jätkuks - kes Tartus vahetaks Body Control Module'i koos programmeerimisega, kui BCM on endal olemas? Kas peale Texase, Silberi ja Toppartsi on veel variante?

Olen vahepeal sõitnud ilma IOD kaitsmeta, ja probleeme on olnud 0. Ühel hetkel panin kaitsme tagasi, ja paar nädalat hiljem läks BCM jälle lolliks. Ilma selle kaitsmeta saab ilusti sõita, aga tahaks neid mugavusi siiski ka.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia