Tänane kuupäev Pühapäev 16 Juun, 2024 6:32

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Tartus vekoodide lugemine.
PostitusPostitatud: Reede 09 Mai, 2014 23:24 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 22 Sept, 2013 18:58
Postitusi: 230
Asukoht: Tartumaa, Nõo
Mobiil: 53364298
Oleks vaja teada saada, mis vaevab minu autot, ehk vaja airbagi koodide lugemist/ kustutamist.
Kui keegi teab kes teeks või kust saab, oleks väga tänulik. Muidu poleks ehk hullu, aga tsuti kiire sellega,lähipäevadel võiks hakkama saada.
Tänud juba ette.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 10 Mai, 2014 18:14 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
baxxter kirjutas:
Oleks vaja teada saada, mis vaevab minu autot, ehk vaja airbagi koodide lugemist/ kustutamist.
Kui keegi teab kes teeks või kust saab, oleks väga tänulik. Muidu poleks ehk hullu, aga tsuti kiire sellega,lähipäevadel võiks hakkama saada.
Tänud juba ette.


Kas juhi airbag i tuli põleb (vahel kustub siis süttib ) selle viga peaks olema see lintjuhe airbag i all
Enda autol ka vahel süttib ja siis kustub ise


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 10 Mai, 2014 22:01 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 22 Sept, 2013 18:58
Postitusi: 230
Asukoht: Tartumaa, Nõo
Mobiil: 53364298
No mul enam ei kustu, ja kuna naine pani lapsekäru ka vahepeal kõrvalistuja istme taha, siis võibolla ka istme juhe vigastatud. Rooli pealmuud lollused töötavad. Kas silberis (on ju chrysleri esindus ikka?) lintkaabli vahetus eluaegse garantii töö või maksab see roppu raha, kes teab, võiks teada anda.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 10 Mai, 2014 22:56 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Oli siin üks teema, mis juhatas lehele, kus sai kontrollida, kas sul on õigus tasuta veaparandusele
viewtopic.php?f=31&t=810


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 11 Mai, 2014 12:10 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 22 Sept, 2013 18:58
Postitusi: 230
Asukoht: Tartumaa, Nõo
Mobiil: 53364298
Tasuta õigust nagu tegelt pole, küll aga oli keegi kirjutanud, et helistas silberisse ja rääkis mure ära koos recall jutuga, ja vin koodi ei küsitudki, telliti jupp ära ja läks... Samas jah, kui ta ikkagi on tehase bläkk, (tüüpviga) siis nende mure ju, safety ennekõike... Kui ta üldse on lintkaabli mure, endiselt roolil muud asjad töötavad.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 12 Mai, 2014 0:50 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Eks koodid tasuks ikka välja lugeda enne kui midagi vahetama hakata. Tartus peaks Dia autodiagnostika vast hakkama saama sellega. Või kui nemad ei saa siis SilberAuto peaks ikka saama.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 13 Mai, 2014 0:31 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2013 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Reede 28 Veebr, 2014 16:55
Postitusi: 19
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Anjolle kirjutas:
Eks koodid tasuks ikka välja lugeda enne kui midagi vahetama hakata. Tartus peaks Dia autodiagnostika vast hakkama saama sellega. Või kui nemad ei saa siis SilberAuto peaks ikka saama.

Pigem ikka Dialab? http://www.dialab.ee/ Viga võib peituda ka istme sensormatis.

_________________
Jeep GC 3,0 CRD Overland 09/2013a.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 13 Mai, 2014 20:01 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
TiitR kirjutas:
Anjolle kirjutas:
Eks koodid tasuks ikka välja lugeda enne kui midagi vahetama hakata. Tartus peaks Dia autodiagnostika vast hakkama saama sellega. Või kui nemad ei saa siis SilberAuto peaks ikka saama.

Pigem ikka Dialab? http://www.dialab.ee/ Viga võib peituda ka istme sensormatis.


Täna mulle pakuti ka seda istme pistikute varianti et korra lahti teha ja uuesti kokku panna


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 13 Mai, 2014 22:01 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 22 Sept, 2013 18:58
Postitusi: 230
Asukoht: Tartumaa, Nõo
Mobiil: 53364298
Pistikute lahti kakkumine ja kokkupanek igatahes mulle ei mõjunud. Ikka põleb ja endiselt roolil kõik töötab...


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 13 Mai, 2014 22:17 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2013 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Reede 28 Veebr, 2014 16:55
Postitusi: 19
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
baxxter kirjutas:
Pistikute lahti kakkumine ja kokkupanek igatahes mulle ei mõjunud. Ikka põleb ja endiselt roolil kõik töötab...

Ma rääkisin küll istme sensormatist, mis reageerib istmele langevale survele (olenevalt mudelitest/markidest alates 10kg, jne..). Matt ise paikneb istme padja sees ja põhiliselt rikutakse see sellega, et ronitakse põlvedega/küünarnukkidega istmele. Jutt siis kõrvalistmest. Ja ka kõrvalistme viga kuvatakse airbagi tulena armatuurile.

_________________
Jeep GC 3,0 CRD Overland 09/2013a.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 13 Mai, 2014 22:21 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 22 Sept, 2013 18:58
Postitusi: 230
Asukoht: Tartumaa, Nõo
Mobiil: 53364298
Usun, et minu autol seda pole :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 14 Mai, 2014 6:41 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
TiitR kirjutas:
baxxter kirjutas:
Pistikute lahti kakkumine ja kokkupanek igatahes mulle ei mõjunud. Ikka põleb ja endiselt roolil kõik töötab...

Ma rääkisin küll istme sensormatist, mis reageerib istmele langevale survele (olenevalt mudelitest/markidest alates 10kg, jne..). Matt ise paikneb istme padja sees ja põhiliselt rikutakse see sellega, et ronitakse põlvedega/küünarnukkidega istmele. Jutt siis kõrvalistmest. Ja ka kõrvalistme viga kuvatakse airbagi tulena armatuurile.


Kõrvalistuja airbagi tuli on keskel konsoolis, kui istub seal laps ca 15-20 kg siis see tuli põleb st aibag ei tööta


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 14 Mai, 2014 16:31 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2013 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Reede 28 Veebr, 2014 16:55
Postitusi: 19
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Oberst kirjutas:
TiitR kirjutas:
baxxter kirjutas:
Pistikute lahti kakkumine ja kokkupanek igatahes mulle ei mõjunud. Ikka põleb ja endiselt roolil kõik töötab...

Ma rääkisin küll istme sensormatist, mis reageerib istmele langevale survele (olenevalt mudelitest/markidest alates 10kg, jne..). Matt ise paikneb istme padja sees ja põhiliselt rikutakse see sellega, et ronitakse põlvedega/küünarnukkidega istmele. Jutt siis kõrvalistmest. Ja ka kõrvalistme viga kuvatakse airbagi tulena armatuurile.


Kõrvalistuja airbagi tuli on keskel konsoolis, kui istub seal laps ca 15-20 kg siis see tuli põleb st aibag ei tööta

Sel juhul on Jeep jpm. margid vs. Chrysler erinevad ;)

_________________
Jeep GC 3,0 CRD Overland 09/2013a.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 68 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia