Tänane kuupäev Pühapäev 16 Juun, 2024 8:55

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: urin
PostitusPostitatud: Neljapäev 17 Apr, 2014 16:26 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Esmaspäev 11 Mär, 2013 0:45
Postitusi: 33
Asukoht: Tartu
Tere rahvas,

mul ei ole üldiselt halli aimugi, mis tänapäeva autode kapoti all toimub, seda enam veel diiselmootoritel. Aga probleem on selles, et viimasel ajal auto uriseb kole kõvasti, väga madala häälega, ja tegelikult on ka vibra üsna suur. Rool vibreerib kaasa, seda varem ei olnud. Kas see on mingi pihustite teema?

Peale selle talve külma sutsakat, mil ta vahepeal umbes nädala jooksul ei käivitunud, nüüd ta ka väga hästi enam ei käivitu. Enne talve läks laksust käima, nüüd pooltel juhtudel läheb alles teisest laksust. Eelsüüteküünlad? Naljakas oli veel see, et -20 kraadiga käivitus veel ilusti, aga kui temperatuur tõusis -15 peale ja ilm läks natuke niiskemaks, siis enam ei käivitunud.

Eks ma viin ta kuhugi diagnosti, aga kui keegi oskab või viitsib seda kommenteerida siis olen tänulik vihjete eest.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: urin
PostitusPostitatud: Neljapäev 17 Apr, 2014 17:50 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 22 Sept, 2013 18:58
Postitusi: 230
Asukoht: Tartumaa, Nõo
Mobiil: 53364298
Keera süüdet sisse-välja-sisse-välja-sisse ja vaata kas näitab veakoodi...


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: urin
PostitusPostitatud: Neljapäev 17 Apr, 2014 19:21 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
siin iffivol oli ka jama võtmest ei midagi aga "mäest " alla laksust - tema võitles pihustitega! Kunagi aastaid tagasi üks ütles et pihustitel on oma eluiga ja need peaks vahetama mingi 60- 80 tuhande tagant.

Kui nendest iffivo pihustites veel rääkida siis see pihusti lihtsalt kulub ära ja kulumist näeb ainult mikroskoobiga (näidati mullegi ). Kui õieti mäletan siis surve läks nagu tagasi voolu mitte sinna kuhu ta minema pidi

Soovitatakse segada kahetakti õli diislisse


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: urin
PostitusPostitatud: Esmaspäev 21 Apr, 2014 14:56 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Esmaspäev 11 Mär, 2013 0:45
Postitusi: 33
Asukoht: Tartu
Baxxter: mul on selline isend mis ei näita veakoode. Vähemalt mina ei ole neid ette saanud, ükskõik kui palju ja mis asendisse ma ka võtit ei keera.

Aga muidu - proovisin mingit pihustite puhastajat/kütuselisandit, ja ca 15 kHz ehk madal urin kadus suht kiiresti ära küll! Vibra jäi ka nagu palju vähemaks, ja käivitub ka justnagu paremini. Kusjuures ma ei raatsinud tervet paaki täis võtta selle nalja nimel, valasin umbropsu pool pudelit veerandile paagile peale, lõin risti ette ja tankisin teise veerandi sinna otsa, ja tundub et asi funkas väga hästi. Pudeli peale on kirjutatud et kasutada iga 1600 km järel või siis igal tankimiskorral.

Ma ei saanud ainult aru kas see on libesti või puhasti, või mõlemat korraga.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: urin
PostitusPostitatud: Esmaspäev 21 Apr, 2014 15:23 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Pühapäev 19 Veebr, 2006 16:02
Postitusi: 1602
Asukoht: Tallinn, Nõmme
shakti kirjutas:
proovisin mingit pihustite puhastajat/kütuselisandit, ja ca 15 kHz ehk madal urin kadus suht kiiresti ära küll!

OT aga siiski ei saa täpsuse huvides jätta mainimata, et
15kHz nüüd küll mingi madal urin pole. Pigem on see ülikõrge sagedusega pinin, mida üle 40-aastased tõenäoliselt isegi ei kuule.
https://www.youtube.com/watch?v=DSozmeBpRMw

Üks ilus näide veel kogu maksimaalsest inimkõrvale kuuldavast sagedusvahemikust 20Hz - 20kHz https://www.youtube.com/watch?v=qNf9nzvnd1k


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: urin
PostitusPostitatud: Esmaspäev 21 Apr, 2014 22:40 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 22 Sept, 2013 18:58
Postitusi: 230
Asukoht: Tartumaa, Nõo
Mobiil: 53364298
Nädala sees tööl, peale 17t võiks kunagi võrrelda, mulle tundub, et mu kärakas kah üsna häälekas, teeks väikse võrdluse... Kuspool Tartu mees oled?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: urin
PostitusPostitatud: Esmaspäev 21 Apr, 2014 23:40 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Esmaspäev 11 Mär, 2013 0:45
Postitusi: 33
Asukoht: Tartu
Ma Supilinnas, Lepiku tn. Talvel teeb ta üldiselt ikka kõvemat häält, suvel on kuidagi vaiksem, ja pikema sõidu ajal jääb ka nagu vaiksemaks, või vähemalt tundub nii. Võib ka olla et kõrv harjub ära. Madalate käikudega urrab ta ikka, alles viienda käiguga kulgedes rahuneb maha, aga küllap see on kõikidel nii. See vahepealne eriti madal vibra kadus siiski minu arust ära. Ehk siis, vaikse masinaga just tegu pole, bensukaga ei anna ikka võrrelda.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 70 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia