Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 23:39

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 11 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: T&C kollased suunad
PostitusPostitatud: Laupäev 06 Jaan, 2007 22:51 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 28 Dets, 2005 20:47
Postitusi: 23
Sai siis firmale soetatud 2006 T&C LX (see siis see pika kerega variant).
Enne kui auto Eestisse jõuab, tahaks mõned asjad paika saada.
1. Kas keegi on teinud (ja kus) oma Ameerika maalt toodud masinale selle ümberehituse värgi, et saaks üksiktüüpkinnituse?
2. Kus pagana kohast saan ma kollased suunad, kas tõesti tuleb hakata (kui kalli raha eest?) EU-s tehtud tagatulesid ostma? Kas nad üldse sobivad? Orgunnisin sealt kollased pirnid ka, aga kardan natuke, et need ei jää "merevaigu kollased" (nagu siin ühe teema all mainiti)... :(
Uurisin ka tuuning tulesid, aga need kas punase kattega suunakale ikkagi või pole lihtsalt veel tootma hakatud...
3. Kuidas on lood külgmiste kollaste suunakatega? Kas piisab kui panna peeglitele külge need lisadena müüdavad mingid "tuuning" suunakad? Või peab ikkagi kuhugi kerre augud tegema (esimeste poritiibade?) ja eraldi pisikesed kollased tulekesed ostma?
4. Tagumine udukas?
5. Kes teeb ja palju keskmiselt seda raha ära anda tuleb?
6. Lisaks uuriks, et kuskohast saaks normaalse hinnaga neid "Running Board"-e, küsisin USAst ka, seal nad maksavad mingi 400 USD + siis töö raha (mis väidetavalt ei ole raske ega keeruline), mis arvate, kas siin mingis kohalikus tuuning firmas tehtaks odavamalt?
7. Mis selle üksiktüüpkinnituse ära tegemiseks veel peab tegema peale tulede?
Ma ei tahaks ise selle asjaga hakata tegelema, aga tahan asjad selgeks saada, et mida vaja kas saab odavamalt kui üldiselt räägitakse (mingist 30-35 tuhandest).
Hetkel nagu kõik, et ootaks siis teadjatelt, et mis ja kuidas.
Tänud.


Viimati muutis erkki2001, Laupäev 06 Jaan, 2007 23:50, muudetud 1 kord kokku.

Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 06 Jaan, 2007 23:13 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Reede 17 Nov, 2006 8:32
Postitusi: 704
Asukoht: Saue
Mobiil: 5162495
Kõige targem oleks küsida Võru vendade käest.
http://www.cars.ee/
Nemad toovad eksklusiive.Aga jutt 35000 eegust on õige küll.Ja minu teada teevad seda vennasvabariigis Soomes.JA kuulda on ,et ega nemad ka just väga meelsasti seda ei tee.Targem oleks võibolla üldse Leetu arvele võtta.
Aga igatahes hella Võrru ja saad rohkem vastuseid.

_________________
Life is a bitch and then you die.....


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Kas selline?
PostitusPostitatud: Laupäev 06 Jaan, 2007 23:20 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler 300M

Liitunud: Teisipäev 21 Nov, 2006 12:48
Postitusi: 2246
Asukoht: Tallinn
http://images.google.com/imgres?imgurl= ... D%26sa%3DG


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 06 Jaan, 2007 23:21 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Tehakse seda soomes ainult ja selleks vist ei pea autoga kohalegi minema ( oleneb tutvustest vist ) Mul ühe sõbra äi tegi ja siis ühe peo ajal sai sellest räägitud aga kahjuks prsegu unustanud. Aga ma katsun seda järgmine nädal uurida seda lähemalt
kuid arvan sama et seal olid võru kutid tegevuses

Need euro tagatuled ei maksa vist mittevähe. pakuks et poole kallimad kui usa omad


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 06 Jaan, 2007 23:46 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 28 Dets, 2005 20:47
Postitusi: 23
111 TOM Postitatud: Laupäev 06 Jan, 2007 22:20 Teema: Kas selline?

http://images.google.com/imgre.....D%26sa%3DG

Jep. TÄPSELT selline. :D :D Isegi ilukilbid on samad.

Kui aga rääkida sellest üksiktüüpkinnitusest, siis minul on mingi telefoni number, kust kaudu asju ajades saab nii, et annad VIN koodi, see edastatakse Saksa, kus siis vaadatakse, kas sellele mootorile on tehtud juba eelnevalt kinnitus või ei, siis kui see pool ok, siis tulede ümberehitus ja muu (kas ongi ainult see? Seda just uuringi) ning kui see ka ok, siis kui piisavalt autosid koos (öeldi, et hetkel umbes kord kuus) lendab mehike Saksast kohale, vaatab autod üle, annab "diplomi" ja kogu moos ja selle asja (koos ümberehitusega) hinnaks peaks siis minema 30-35 tuhat eeku.
Leedus regamise võimalusest tean ja Võru meestega olen ka juba rääkinud.
Leedu variant antud juhul ei sobi. T&C peab saama erinevatel põhjustel Eestisse regatud, nii et.... Jätkame.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev 06 Jaan, 2007 23:58 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Soome poole siis ei vaata ???
Ma isiklikult arvan et saksa onu ei tohiks kottida need punased suunad see seadus on ainult idiootlikus eestis


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 07 Jaan, 2007 0:07 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 28 Dets, 2005 20:47
Postitusi: 23
Tegelikult on mul poogen, kas Saksa v Soome. Olen lihtsalt kuulnud, et Soome kaudu tuleks asi isegi kallim (et ainult ÜTK maksab selle 30-35 ja rohkemgi tuhat ja siis sellele lisandub veel ümberehitus), kui seal saaks sama rahaga või äkki odavamalt kui see Saksa variant, siis sobib see ka.
See punaste suunade asi (ma arvan, et suunad saaks isegi oranzhikateks, aga meie ARK-is see ilmselt läbi ei lähe), see on sama imelik nagu natsa aega tagasi oli jutt, et kui klaasidel DOT peal, siis arvele ei saa, nagu seal Ameerikas oleks füüsika seadused klaasi purunemisel kuidagi teised või nii :)
USAs need originaal taga tuled mingid 1000 eeku paar + postitus, meil vist ühe tagatule hind sinna 2000-2500 kanti....
Nüüd siis nuputangi, et kuidas ja mis.
Loomulikult on info ka selle Soome variandi kohta teretulnud ja kui midagi täpsemat teada saad ülaltoodud küsimuste kohta, siis üli luks.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 07 Jaan, 2007 1:44 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2003 Ford Expedition

Liitunud: Laupäev 14 Jaan, 2006 15:14
Postitusi: 944
Asukoht: Pärnu / Tallinn
Ameerika auto peaks ka tegelema selle tüübikinnituse teemaga - ilmselt läbi soome. Aga eks nad oskavad juba detailsemalt rääkida mida vaja jne.

_________________
Normaalsus on ülehinnatud


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev 07 Jaan, 2007 23:31 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Esmaspäev 13 Veebr, 2006 1:07
Postitusi: 211
Asukoht: Saaremaa
http://www.ameerikaauto.ee/?op=body&id=59


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 08 Jaan, 2007 1:00 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 28 Dets, 2005 20:47
Postitusi: 23
Tänud selle lingi eest, aga kahjuks see mind eriti ei aita.
See selline ümmargune jutt, kus pole isegi viidet, et kui palju umbes asi võiks maksma minna.
Pealegi just mõni päev tagasi pettusin natuke Ameerika Autos, nii et selle variandi jätaks viimaseks.
Mul ikkagi vaja natuke täpsemalt teada neid asju.
Saan aru, et inimesed ja firmad teevad selle asjaga raha, aga äkki keegi leidub, kes natuke asja valgustaks...


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 08 Jaan, 2007 9:52 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 15:58
Postitusi: 528
Asukoht: Linna lähedal maal
Kohalikud automüüjad ei saagi Ameerikast autode toomisesse heatahtlikult suhtuda. Näit Ameerikas võib maksta auto näit. 19 000.-dollarit, meil aga sama mudel, tehtud küll juba Euroopas, 400 000.- tuhat, seega ca 170 000.-krooni kallim. Ülevedu maksab ca 14 000.- + muud kulud. Aga võitu oleks nii või teisiti üle 100 000.- krooni. Kellegile võib see olla küll taskuraha, aga valdavale enamusele meist siiski suur raha. Ameerika ja Euroopa püüavad ka kogu aeg kaubanduses teineteisele taha keerata. Sellest ka jõledad hinnavahed. Ja tihti on Ameerikas ``äravisatud`` auto meie mõistes siiski ``heas korras`` auto. Kui oleksite autokaupmehed, kas teiel meeldiks, kui tekiks konkurent Ameerikast autodetooja näol?

_________________
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 11 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 49 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia