Tänane kuupäev Laupäev 27 Apr, 2024 11:09

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Reede 29 Juul, 2011 23:57 
Eemal
Kasutaja
1998 Dodge Grand Caravan

Liitunud: Pühapäev 23 Aug, 2009 1:34
Postitusi: 30
Kast siis istub avarii reziimis ja spidokas ka ei tööta, check engine põleb, veakoode lasin kompuutriga vaadata, sealt tuli välja et vehicle speed sensor ei tööta, TCM e siis kasti aju läbi ja mõned asjad veel millest mehhaanik aru ei saanud... mina ka ei saa aru kuidas järsku tühja koha pealt selline jama tuli........ oskab keegi ehk aidata ? ostsin selle kiiruse sensori ka siis ära aga ei oska kuskile panna seda hetkel, kakkusin kapotialuse laiali ja roomasin auto all aga kas olen mina loll või pime või lihtsalt käib see kuskile mujale :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 30 Juul, 2011 10:40 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
1994 Dodge Caravan

Liitunud: Kolmapäev 08 Juul, 2009 22:49
Postitusi: 345
Asukoht: järvamaa
Mobiil: 56370336
kasti küljes om 3 andurit, ju see üks neist on. kui see andur ei toimi siis kasti aju ei oska vahetada käike vist.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 30 Juul, 2011 15:46 
Eemal
Kasutaja
1998 Dodge Grand Caravan

Liitunud: Pühapäev 23 Aug, 2009 1:34
Postitusi: 30
ei olegi loll, poest oli mulle vale andur müüdud kalli raha eest, viisin selle tagasi aga auto ikka samas seisus, spidomeeter hakkas tööle, töötas natuke aega ja nüüd jälle ei tööta.. armatuuris olevad tuled mis peaks näitama mis käik sees on põlevad ka kõik.. nagu oleks kõik käigud korraga sees... uurisin usa foorumeid ka ja veakoodi järgi on siin osadel sama jama olnud ja on vahetanud ära aju ja isegi kasti aga ei midagi ma nüüd ei teagi mis ma tegema pean siis... auto lammutusele ära andma vist :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 22 Nov, 2011 14:42 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 22 Nov, 2011 14:30
Postitusi: 5
Mul 2000 Voyager, spidomeeter lakkas töötamast ja kast avariiseisus. Ainuke vahe, et ühtegi vekoodi ei anna ja ükski ohutuli ei põle. Käivitamisel korra vilksatavad, st lambid pole läbi. Kahtlustan peale hunniku foorumeid läbilugenult samuti seda kiiruse anduri probleemi. Mis see umbkaudu Eesti poodides maksab?


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 25 Nov, 2011 12:05 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 22 Nov, 2011 14:30
Postitusi: 5
Ise küsin, ise vastan: andur see oligi. Imelik, et viga ei näidanud. Takistust mõõtes oli näit segane (hüplik), võimalik, et mingigi signaali saamisel viga ei näitagi.
Lihtsalt infoks kaaskannatajatele.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 19 Dets, 2011 11:00 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Teisipäev 22 Nov, 2011 14:30
Postitusi: 5
Et siis peale anduri vahetust toimis kõik kenasti, käigud vahetas sujuvalt. C.a 200 km sõitu ja nüüd uued jamad. Käiku sisse pannes auto vappub. Otseselt kolksu justkui pole aga jõuga surub drive sisse. Sõites vahetab sujuvalt kuni kolmandani, siis hakkab puterdama üles-alla. Kuna asun Tallinnast 60 km, siis ei tahaks sellise kastiga eriti kuhugi kulgema hakata, keegi kohal ei käi arvutiga vms?


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 11 Dets, 2014 20:23 
Eemal
Kasutaja
1996 Chrysler Town&Country

Liitunud: Teisipäev 05 Apr, 2011 4:24
Postitusi: 1267
aga mis andur--?


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 48 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia