Tänane kuupäev Teisipäev 23 Apr, 2024 21:40

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 32 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 09 Aug, 2006 13:14 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Saksas on kiirteed lõunapool kus nagu teada ei ole kiiruspiranguid ja seal vahetatakse ka autosi tihedamini ainult sellepärats et mootor kulub. Enam ei mäleta mis saklane selleks suhteks ütles kas oli 1:2 . Seda ka veel räägiti et osa Hamburgi autoärikaid toovad lõunast autosi edasimüügiks (eksporti).
Seda muidugi ma ei tea kas esinduses seda määratakse et palju on "mootorit veel jäänud ". Ise kuulsin seda 90 aastal soomes


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 09 Aug, 2006 16:20 
jäin nipid/napid hiljaks. damn it.

keegi tuli ja napsas selle mul praktiliselt nina alt ära. ei jagu sõnu selle kirumiseks.


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 09 Aug, 2006 17:10 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
tean. olen sellise asja läbi elanud. Ühe autoga elasin üle sellise meeldiva asja et oli plaan osta 99a auto läbisõiduga kuni 150 tuhhi kuid mul meenus et saab ka spidoka näitu kontrollida ning sii selgus et pakutud 98 000 asemel oli 115 000 garantii lõpus (2002 dets)ning see oli siis 2004a nov kui ostma hakkasin. Ning siit saad ise mõtelda ja otsustada palju võis olla läbisõit tegelikult


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 09 Aug, 2006 17:49 
Kas tuleb siis arvestada, et kõik need '98 ja 99 ja 00 on kusagil 200 000 sõitnud ja see ei ole veel diislile midagi?? ja, et kui siin müüdavad on 190 000 või 210 000 siis tegelikult võib veel sada tuhhi otsa panna? nii või?

misse mootori padi maksta võiks ja remondi raha??


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 09 Aug, 2006 21:17 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
mul endal 97a masinal on 195000 ees arvatavasti on ~300000 kihutatud - mootori padjad on korras

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 09 Aug, 2006 21:47 
olen seda küsimust korra juba küsinud ka, sain aru oma rumalusest, nii, et klubi liikmeks astumise initsiatsioon käib läbi rahasaadetise klubi arvele....
mind huvitab selle taga hoopis see Chrysleri käsiraamat, mida on võimalik omandada kui klubi liikmeks olen astunud. kas ja kuidas ja kelle poole tuleks siis pöörduda? ja mida see käsiraamat sisaldab??

veel üks küsimus, et mis mootor sellel Chrysleril üldse peal on? ühed räägivad, et Fordi mootor, teised kogunisti Mercedese ja mida veel, et mis siis??


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 09 Aug, 2006 22:10 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
pastakas kirjutas:
olen seda küsimust korra juba küsinud ka, sain aru oma rumalusest, nii, et klubi liikmeks astumise initsiatsioon käib läbi rahasaadetise klubi arvele....
mind huvitab selle taga hoopis see Chrysleri käsiraamat, mida on võimalik omandada kui klubi liikmeks olen astunud. kas ja kuidas ja kelle poole tuleks siis pöörduda? ja mida see käsiraamat sisaldab??

veel üks küsimus, et mis mootor sellel Chrysleril üldse peal on? ühed räägivad, et Fordi mootor, teised kogunisti Mercedese ja mida veel, et mis siis??


Vastan veelkord, kuid foorumis on olemas ka otsing (ehk peaks mingi klubi KKK koha looma :? kus kõik polulaarsed küsimused oleks ilusti välja toodud)
1. vastus - klubiliikemeks astumiseks ei piisa ainult raha ülekandest, vaja saata ka kirjateel täidetud avalduse plankett
Täpsemalt selles teemas:
http://www.chryslerclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=100

2. nn käsiraamat on digitaalne PDF formaadis - küll siis näed, kui liikmeks saad - avaneb ainult liikmete jaoks mõeldud foorumi teema
Mis veel juhtub, kui liikmeks saad on kirjutatud selles teemas:
http://www.chryslerclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=78

3. Chrysleri Diiselmootoreid Voyageridele alates 92aastast kuni siiani toodab VM motors - on toodud täpsem kirjeldus ja seda on selles samas teemas arutatud 2 korda, kuigi see teema on juba langenud teisele lehele:
http://www.chryslerclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=310
300C sai endale täiustatud Mercedese 3,0L diisli, mis väga viis mootor

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 10 Aug, 2006 9:29 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 18 Jaan, 2006 16:40
Postitusi: 164
Asukoht: Jõelähtme
Oot, aga edasi minnes selle spidomeetri teemaga, mina küll TÄIESTI SIIRALT USUN, et mul on läbisõit 182 000, kui ostsin, siis seal läbi arvuti vaadates tõdeti, et spidokat pole kruditud ja näitab õiget numbrit. Nüüd mulle kuidagi tundub eelnenud jutust, et pole kindlat midagi siin ilmas???

_________________
V 2,4 R4 1996 manuaal


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 10 Aug, 2006 9:36 
mootori padi, see mis tavaliselt läbi läheb ehk siis alumine, maksab ~2500 eeki ja seal on neid kaks tükki tavaliselt, vähemalt -95 aasta masinl on, kui natuke ringi nuhkida võib leida sobivad puksid paarisaja krooniga selle õige mootoripadja puksi asemele, vahetusvõimaluse peab ise otsima lisaks ja korras see ongi


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev 10 Aug, 2006 20:56 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
JLM kirjutas:
Oot, aga edasi minnes selle spidomeetri teemaga, mina küll TÄIESTI SIIRALT USUN, et mul on läbisõit 182 000, kui ostsin, siis seal läbi arvuti vaadates tõdeti, et spidokat pole kruditud ja näitab õiget numbrit. Nüüd mulle kuidagi tundub eelnenud jutust, et pole kindlat midagi siin ilmas???


Kus kohas vaadati läbi arvuti? Kas müügimehed? või esinduses?


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 11 Aug, 2006 9:24 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Mul Voya 2001 a (esmane arvele võtmine) - km= 216 000. Arvan, et läbisõit enam-vähem.

Samas on mul ka BMW '88 a. Auto on selle aasta kohta megakorralik ja 100% originaal - roostet hakkab väga vähesel määral kerele ilmuma, istmed kulumata, salong täielikult terve, ilma ühegi kriimu ja auguta, käetoed ka kulumata, ostes olid sees isegi originaal riidest jalamatid, mis olid ka kulumata.
Ostsin selle turu pealt 1,5 aastat tagasi ja spido näit oli 150 000 km!?
Kas eelmine omanik oli megakorralik autopede või oli see auto tõesti "saksa pensionäri" auto, kes käis nädalas korra 2 km kaugusel poes piima toomas?
Äkki oli juba 1 150 000 km sõitnud (spidol ring peal?)?

Mida sellistest asjadest üldse arvata?

Automüüatel on õigus - eestlased ostavad spidomeetri näitu, mitte autot!

Garaazinaabrimehel on Peugeot 407 (vist oli selline nr, igatahes üks suurem) läbi sõitnud spidoka järgi
1 350 000 km, teine ring peal. Ei ostnud ta seda uuena ning ka siin võimalus, et juba ka tagasi oli keritud, kui ostis. Mingi hetk tagasi ostis ta endale uuema puukoti ning siis tekkis vahepeal väikevennal tahtmine too puukott ära osta. Miks?, sest auto on väga korralik, kuigi sõitnud 4-5 a Tartus taksot. Aga iva selles, et me teame auto ajalugu ja teame ka omanikku, kes on korralik autohooldaja ning ligisevaid logisevaid kohti ei kannata. Kui läbisõitu vaadata, siis peaks see auto olema ammu romulas. Sama aasta autosi müüakse turul läbisõiduga 100 - 200 000 km.

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 11 Aug, 2006 10:52 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 18 Jaan, 2006 16:40
Postitusi: 164
Asukoht: Jõelähtme
JLM-i Voyager käis ostes läbi esinduse kontrolli, ja seal öeldi, et spidokat pole keritud. Elan selle uhke teadmisega ja usun seda.

_________________
V 2,4 R4 1996 manuaal


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 11 Aug, 2006 12:03 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Arvan, et seda võib täitsa usaldada, ei ole kuulnud, et seda ka petta saaks.

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 11 Aug, 2006 13:05 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
See mis üteldakse võib ka vale olla eestis pidi olema kaks meest kes käivad spidokaid kerimas. Nende ameti saladusi ei tea :( . Kuulnud sellist juhtumit kui mees ostis auto vähe sõitnud ja puha aga akul sai oma aeg ümber ja pani siis uue aku peale ja siis olid silmad suured kui läbisõit mida ta oli enne näinud oli ikke tüüüüüüüki maad suurem. Põhjus miks nii oli - Keriti ainult odomeetri aju aga ei keritud auto ajus. ja see taastus siis kui uus aku peale tuli


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede 11 Aug, 2006 13:44 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 18 Jaan, 2006 16:40
Postitusi: 164
Asukoht: Jõelähtme
Issanda loomaaed on suur, siit ka õpetus kõigile, auto müü koos akuga! :)

_________________
V 2,4 R4 1996 manuaal


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 32 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia