Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 14:45

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 112 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Salongi ventilaator
PostitusPostitatud: Teisipäev 19 Mai, 2009 22:17 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 21 Dets, 2008 22:58
Postitusi: 30
Asukoht: Harjumaa
Tere.
Kulgen 99a. 2,5td Gr.Voyageriga, nüüd selline mure. Lakkas töötamast salongi ventilaator, kaitsmed kontrollisin - korras. Enne lepingu lõplikku lõpetamist ei tahtnud ültse seiskuda vaid pidin lüliti keerama peale mootori seiskamist "0" asendisse.
Kas keegi on kokku puutunud sellise probleemiga ja millisest kohast tasuks alustada otsinguid.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Salongi ventilaator
PostitusPostitatud: Kolmapäev 20 Mai, 2009 23:31 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Minul oli selle vendi seismajäämise põhjus...see blokk..mis oli otse kindalaeka taga..seal oli transistor jamas ja selle vahetamine(Oomipoes maksis 50 eeku) pani asja jälle tööle..

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Salongi ventilaator
PostitusPostitatud: Neljapäev 21 Mai, 2009 20:35 
Eemal
Kasutaja
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 05 Apr, 2006 14:25
Postitusi: 309
Asukoht: elva
Mobiil: 5092861
Mul olid näitajad sellised et jäi seisma siis mingi hetk jälle töötas aga vaevaliselt kui kõvemini lõid sinna alla siis hakkas tööle lõpus tüdinesin kolkimisest ja ostsin uue vanal oli miski kulunud lihtsalt .


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Salongi ventilaator
PostitusPostitatud: Pühapäev 24 Mai, 2009 8:36 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
Kindalaeka taga on üks asjandus (nime teavad targemad), nii kahe-kolm tikutopsi suurune, juhtmed lähevad külge. Selle võtad küljest ära, teed lahti ja näed kohe, kus viga, mingi traat ära kärsanud või on läbi takisti. Mina olen seda asjandust korduvalt parandanud, takisti asemele panin lihtsalt traadi kuigi võõrale seda ei soovita (mahapõlemisoht), aga autoelektrikud on seda viga elupäevad niimoodi ravinud.

Maha põles seepärast, et vendi mootor oli kinni, st, et käis raskelt ringi, Rõõba võttis mootori lahti ja määris ära, pärast seda asi ok.

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Salongi ventilaator
PostitusPostitatud: Pühapäev 24 Mai, 2009 17:47 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Ferdi kirjutas:
Kindalaeka taga on üks asjandus (nime teavad targemad), nii kahe-kolm tikutopsi suurune, juhtmed lähevad külge. Selle võtad küljest ära, teed lahti ja näed kohe, kus viga, mingi traat ära kärsanud või on läbi takisti. Mina olen seda asjandust korduvalt parandanud, takisti asemele panin lihtsalt traadi kuigi võõrale seda ei soovita (mahapõlemisoht), aga autoelektrikud on seda viga elupäevad niimoodi ravinud.

Maha põles seepärast, et vendi mootor oli kinni, st, et käis raskelt ringi, Rõõba võttis mootori lahti ja määris ära, pärast seda asi ok.

See asjandus :) siis siin


Manused:
Faili kommentaar: ja vidin ise...
.

P4120073 (Medium).JPG
P4120073 (Medium).JPG [ 55.48 KB | Vaadatud 11162 korda ]
Faili kommentaar: ja siin ta asub..
.

P4120074 (Medium).JPG
P4120074 (Medium).JPG [ 49.32 KB | Vaadatud 11164 korda ]

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil
Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Salongi ventilaator
PostitusPostitatud: Teisipäev 09 Juun, 2009 22:28 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 21 Dets, 2008 22:58
Postitusi: 30
Asukoht: Harjumaa
Minu kindalaeka tagune väheke teine ja sellist ribidega detaili seal ei ole. Vaid hoopis selline http://arks73.multiply.com/photos/album ... _Voyager#1 . Siia pilti lisada ei mõistnud.
Arvan, et ainuke võimalik viga võib olla keskkonsoolis asuvas plokkis, mis juhib " kõike " vendi kiirust, õhu suunda , kliimat, tagumist kojameest. Nüüd lähen otsima meest kes nendest väikestest vidinatest midagi taipab.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Salongi ventilaator
PostitusPostitatud: Teisipäev 09 Juun, 2009 22:41 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1995 Jeep Grand Cherokee

Liitunud: Pühapäev 23 Sept, 2007 11:39
Postitusi: 1472
Arks kirjutas:
Minu kindalaeka tagune väheke teine ja sellist ribidega detaili seal ei ole. Vaid hoopis selline http://arks73.multiply.com/photos/album ... _Voyager#1 . Siia pilti lisada ei mõistnud.
Arvan, et ainuke võimalik viga võib olla keskkonsoolis asuvas plokkis, mis juhib " kõike " vendi kiirust, õhu suunda , kliimat, tagumist kojameest. Nüüd lähen otsima meest kes nendest väikestest vidinatest midagi taipab.

Vihjeks otsingutes niipalju, et Chryslal juhib seda vendi kiirust jne massiahel..mitte vool..

_________________
EV põhiseadus: § 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Salongi ventilaator
PostitusPostitatud: Teisipäev 09 Juun, 2009 22:56 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
yksjalg kirjutas:
Ferdi kirjutas:
Kindalaeka taga on üks asjandus (nime teavad targemad), nii kahe-kolm tikutopsi suurune, juhtmed lähevad külge. Selle võtad küljest ära, teed lahti ja näed kohe, kus viga, mingi traat ära kärsanud või on läbi takisti. Mina olen seda asjandust korduvalt parandanud, takisti asemele panin lihtsalt traadi kuigi võõrale seda ei soovita (mahapõlemisoht), aga autoelektrikud on seda viga elupäevad niimoodi ravinud.

Maha põles seepärast, et vendi mootor oli kinni, st, et käis raskelt ringi, Rõõba võttis mootori lahti ja määris ära, pärast seda asi ok.

See asjandus :) siis siin



No minul see asi hoopis teine. Ma ei tea, kuidas teda nimetatakse. Kolme tikutopsi suurune neljakandiline, metallkorpusega asjandus, sees on neli traati ja mingi takisti. Esimesena põleb takisti maha.

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Salongi ventilaator
PostitusPostitatud: Teisipäev 09 Juun, 2009 23:02 
Eemal
Kasutaja
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Neljapäev 20 Sept, 2007 19:17
Postitusi: 292
Asukoht: Viljandi
Mobiil: 5282229
Arks kirjutas:
Minu kindalaeka tagune väheke teine ja sellist ribidega detaili seal ei ole. Vaid hoopis selline http://arks73.multiply.com/photos/album ... _Voyager#1 . Siia pilti lisada ei mõistnud.
Arvan, et ainuke võimalik viga võib olla keskkonsoolis asuvas plokkis, mis juhib " kõike " vendi kiirust, õhu suunda , kliimat, tagumist kojameest. Nüüd lähen otsima meest kes nendest väikestest vidinatest midagi taipab.

See mis yksjala piltidel, see uuematel kliima-automaat Voyadel. Sinul peaks olema tavaline traatidega "resistor blokk". Manuaal andis tema asukohaks kapotialuse, kuigi mõnedel asub ta kindalaeka taga. Võibolla siis asi ikkagi erinevates aastakäikudes. Lahatud seda teemat siin: http://www.chryslerclub.ee/foorum/viewtopic.php?f=27&t=2807&hilit=resistor&start=0
Tundub küll, et viga ikkagi selles "resistor" blokis.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Salongi ventilaator
PostitusPostitatud: Teisipäev 09 Juun, 2009 23:06 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Teisipäev 11 Apr, 2006 19:14
Postitusi: 1875
Asukoht: Lõuna kandis enamjaolt
TICU kirjutas:
See mis yksjala piltidel, see uuematel kliima-automaat Voyadel. Sinul peaks olema tavaline traatidega "resistor blokk".

Nii ongi, aitähh. Mul lihtsalt kont.

_________________
Sharan on taburet ja Galaxy on ford!


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Salongi ventilaator
PostitusPostitatud: Neljapäev 18 Juun, 2009 13:51 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 03 Juun, 2009 9:12
Postitusi: 51
Asukoht: Elva
Mobiil: 56623571
Siin on seda salongi ventika teemat küllalt põhjalikult lahatud. Aga seda uuemate mudelite puhul. Ise olen 94 aastast pärit isendi ,,veel,, õnnelik värske omanik. Salongi ventilas ei toiminud juba auto soetamise hetkel(sellest muidugi ka ostmisel tuntav hinnalangus) Kindalaeka taga ei paista mingit elektroonikat, reostaadi osakond asub kindalaeka rajoonis kapoti all. Seegi üle vaadatud. Armatuuris lülituse nupud samuti üle käidud ja hea väljanägemisega. Kaitse terve. Nüüd nagu mõistus otsas. Äkki mõni relee? Kui siis missugune? Mingit otse juhtmete vedamist, sildamist või muud sihukest varianti ei tahaks praktiseerida-Fordi mahapõlemine mingi elektri või pritsungi häda tõttu on veel selgelt meeles.
Ette tänades Jaanus.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Salongi ventilaator
PostitusPostitatud: Neljapäev 18 Juun, 2009 22:20 
Eemal
Kasutaja
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Neljapäev 20 Sept, 2007 19:17
Postitusi: 292
Asukoht: Viljandi
Mobiil: 5282229
Pole küll vanemate mudelitega kokku puutunud, aga manuaalis viidatakse ka (nagu juba mitmelgi muu Chrysleri elektrilise probleemi puhul) halvale massi ühendusele. Kui elektrit tunned, võta manuaal ette ja hakka otsima (skeemid seal olemas)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Salongi ventilaator
PostitusPostitatud: Neljapäev 25 Juun, 2009 13:31 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 21 Dets, 2008 22:58
Postitusi: 30
Asukoht: Harjumaa
Tõmbasin omale service manuali, aga seal pole elektriskeemidest mitte midagi olemas. Kas kellegil on saata skeem saaks edasi lahata. Lootuses , et kunagi saan tööle.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Salongi ventilaator
PostitusPostitatud: Neljapäev 25 Juun, 2009 17:51 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev 15 Nov, 2006 15:58
Postitusi: 528
Asukoht: Linna lähedal maal
Mine autoturule, Kadakasse, seal saad paarisaja krooniga terve raamatu koos el.skeemidega aastakäikude lõikes. Raamatus on ainult bensukad ja raamat on venekeelne, pildid on töövõtetest siiski rahvusvaheliselt loetavad.

_________________
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Salongi ventilaator
PostitusPostitatud: Neljapäev 25 Juun, 2009 18:54 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Reede 17 Nov, 2006 8:32
Postitusi: 704
Asukoht: Saue
Mobiil: 5162495
Mul isegi olemas see raamat.Ja peale selle on mul ka Jeep Grand Cherokee oma,mida mul küll endal vaja ei lähe.Seega loovutaks selle sümboolse asja eest .... :)

_________________
Life is a bitch and then you die.....


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 112 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 62 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia