Tänane kuupäev Neljapäev 25 Apr, 2024 7:09

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 07 Juun, 2006 1:13 
Eemal
Klubi juhatus
Klubi juhatus
Kasutaja avatar
2001 Chrysler Sebring

Liitunud: Neljapäev 29 Dets, 2005 1:56
Postitusi: 4720
Asukoht: E-R Tartu, LP Rakvere
Mobiil: 5211502
sst kirjutas:
Kui kellelgi on juhuslikult originaalraadio - makk üle, võiks normaalse hinna eest minuga kaubale saada :-D


800 eekueest annan oma ära :)

_________________
Ei ole olemas õiget teed aga ka mitte valet teed. On raskeid teid ja on kergeid teid. Tähtis on see, et teelise siht on selge, samm on kindel ja king ei pigista. Kõik muu selle ümber on tühi pläma :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev 07 Juun, 2006 8:28 
Mul on seal augu ees plaat, mille sees omakorda tavalise maki "auk". Isopistikud ka olemas - siit ka küsimus, et ka see Voyageri originaalraadio ühendatakse isopistikutega või on tal omaette otsad? Ja teine küsimus see, et kas sinna cd boxi saab taha panna? Kui mõlemat teha ei saa, siis krt peab vist ikka mingi tavalise otsima :P


Tagasi üles
  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev 12 Juun, 2006 8:32 
Mõtlesin, et paar kommentaari nende metsikute lugude kohta, mis ma igalt poolt Voyageri kohta leidnud olen...

2,4 mootor on täitsa erk ja jõuab seda keret vedada vabalt. Kui mööda sõita ja korralikult vajutada, et 2 käiku alla vahetab, siis jõudu küll ja veel, isegi 5 inimesega.

Kütusekulu: pool linnas, pool maanteel, 5 inimest, kont sees, maanteel ca 100 ga, mitu kilomeetrit teeremonti ning päris mitu hea kiirendusega möödasõitu. Panin paagi silmini täis, sõitsin hunniku maad maha ning uuesti paak täis - 9,6 liitrit sajale :-D - minu arvates sellise massiga auto kohta igati bro 8)

Ülevaatuselt läks mu pill ilma ühegi veata läbi, ainukene viga mille ise leidsin, et ühe pooltelje simmeri otsast natukene niiske - seega see vahetusse. Kast ja mootor alt täiesti kuivad :-D

Keegi ütles, et sellel 2,4 mootoril on rihm ja kett - rihm alt ülesse ja kett veab üleval nukkasid... Aru ma ei saa, minu arust seal üks ilus hammasrihm, mis nagu eile vahetatud... OK, tegelikult on vahetatud 55000 km tagasi, seega vahetan selle ka ära. Mootori ja kasti õlid on puhtad ja korralikud, kui enda rahu mõttes vahetan ära ka need.

Seega täitsa bro auto ja hea mugav sõita ikka kuradiga küll :-D Sai kõvasti sisse ka õnnistatud :P , seega ega tal muud üle ei jää. kui pikalt teenida 8)


Tagasi üles
  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 18 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 48 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia