Tänane kuupäev Reede 29 Mär, 2024 0:45

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Esmaspäev 28 Juun, 2021 17:49 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 28 Juun, 2021 17:22
Postitusi: 2
Asukoht: Tartu
Mobiil: 5288846
Mul Grand Voyager GS 96-00 bensukal sai VIN koodi järgi uued amordid ostetud ja tuli välja, et need ei sobi ja peab mingid eriti kallid ostma, et väiksematestki aukudest läbi sõites ilgeid kolkse ei käiks. Leht juba teisele poole viltu nendest kolksudest. Sai siis uuritud ja on mitmeid variante:

1. Leida mingi teine masin, millel jäigemad amordid. Aga kust ma leian, mis masinal on sama pikkusega ja poldi läbimõõduga jäigemad amordid?

2. Keegi soovitas, et võin selle odavama amordiga sõita küll aga lisa lehtvedru pannakse siis taha amordipakile juurde või teine vedru. Mis selle kohta arvate?

Või saab kuskilt soodsalt õigeid amorte ka?

Ette tänades,
Kaspar


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Esmaspäev 28 Juun, 2021 20:42 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 17 Dets, 2017 23:01
Postitusi: 322
Asukoht: Tartu-Elva-Jõgeva
Mobiil: 55608255
Grandi amort ongi jämedam ja kallim. LÜhikese kere amort on sigaodav aga Grandi ei kannata. Jah, pannakse jäikuse suurendamiseks lisalehti, aga see paneb tagaotsa tühjalt jubedalt põrkama. Väidetavalt on kuni 2010 tagasilla vedrustus sama, seega valik justkui lai aga hind on ikka sama kõigel.
CHrysleri soodsamat kraami saab Japanpartsist, või küsi ikkagi kuskilt usakate remondist, need ikka midagi teavad. Endal kogemus puudub, vaid niipalju, et olen sõitnud selle lisalehtedega vedrustusega. Pane 2 100-kilost kotti tahaotsa, siis saab selle põrkamise väiksemaks.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 29 Juun, 2021 6:18 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Voyager

Liitunud: Teisipäev 08 Jaan, 2013 21:45
Postitusi: 866
Asukoht: N 58°41'16" E 25°37'33"
Mobiil: 53639200
Mina kunagi panin lisa lehed juurde ja tasgumine osa tõusis nats ülespoole küll ja sai päris mitu head aastat maha sõidetud ja ei ütleks et hakkas palju vetruma
Nagu voyad ikka
Siin mitmedki nii teinud oma voyadega

_________________
Subaru forester 2.5
chevi van G20 5.7 smallblock
http://www.s-tuning.ee
http://www.rodzu-ranzo.ee
http://www.kardaan.ee
CB kanal 8am kutsung tiku-taku


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 30 Juun, 2021 12:33 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Esmaspäev 28 Juun, 2021 17:22
Postitusi: 2
Asukoht: Tartu
Mobiil: 5288846
tiku-taku kirjutas:
Mina kunagi panin lisa lehed juurde ja tasgumine osa tõusis nats ülespoole küll ja sai päris mitu head aastat maha sõidetud ja ei ütleks et hakkas palju vetruma
Nagu voyad ikka
Siin mitmedki nii teinud oma voyadega


Tänks, tundub et peab seda vist proovima kui paremat lahendust japsidelt ja usa'katelt ei saa. Sa telliks siis lammerist ühe tagumise lehtvedru ja siis sealt vahelt kummalegi poole üks lisaks lasta panna? See mingi hull k*** töö muidu seda lisa lehte sinna vahele saada?

magnum kirjutas:
CHrysleri soodsamat kraami saab Japanpartsist, või küsi ikkagi kuskilt usakate remondist, need ikka midagi teavad.


Tänud. Arvad, et Japsidelt ja USAkatelt võiks küsida mingi teise masina jäigemat amorti, millel sama mõõt või mida soovitaksid neilt küsida?

magnum kirjutas:
pane kaks 100kg taha


Mul taga 150L gaasi balloon, et see pilgeni täis, siis vist ka mõnus kaal iseenesest :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 02 Jaan, 2024 14:57 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 05 Jaan, 2014 14:30
Postitusi: 190
Teise voyageri leht lisaks, veidi puuimist ja uued poldid, mingi tund aega tööd, ristivarda pead ka lahti saama, kuna on kõrgem, siis läheb sild veidi paremale.


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 51 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia