Tänane kuupäev Neljapäev 28 Mär, 2024 16:46

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Teisipäev 10 Nov, 2015 12:06 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Neljapäev 08 Dets, 2011 23:34
Postitusi: 15
Küsiks teadjamatelt kas '97 aasta Grand Voyagerile pakuti omal ajal tagumisse ritta suure pingi asemel ka lihtsalt toole nagu 2's reas? Otse üks-ühele 2 rea toole tagumisse ritta paraku panna ei saa kuna külgsein tuleb ette ja ei mahu. Miks ma küsin... seoses pere suurenemisega oleks ühte tooli autosse juurde tarvis ja samas tahaks säilitada võimalust lapsevanker lihtsalt tagaluugist sisse lükata ilma, et midagi kokku lappima peaks - hetkel 3'nda rea suur pink välja tõstetud. Saaks teada, kas on üldse mõtet otsima hakata... Tänud juba ette.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 10 Nov, 2015 18:30 
Eemal
CHR Club
CHR Club
Kasutaja avatar
2002 Chrysler Voyager

Liitunud: Teisipäev 03 Jaan, 2006 11:06
Postitusi: 339
Asukoht: Pärnu
sqirrel kirjutas:
Küsiks teadjamatelt kas '97 aasta Grand Voyagerile pakuti omal ajal tagumisse ritta suure pingi asemel ka lihtsalt toole nagu 2's reas? Otse üks-ühele 2 rea toole tagumisse ritta paraku panna ei saa kuna külgsein tuleb ette ja ei mahu. Miks ma küsin... seoses pere suurenemisega oleks ühte tooli autosse juurde tarvis ja samas tahaks säilitada võimalust lapsevanker lihtsalt tagaluugist sisse lükata ilma, et midagi kokku lappima peaks - hetkel 3'nda rea suur pink välja tõstetud. Saaks teada, kas on üldse mõtet otsima hakata... Tänud juba ette.

Hei,
ma ei oska otseselt Sinu küsimusele vastata,
kuigi vist oli ka varaseatel aegadel/mudelitel, minu arust 3x2 istme valem saadaval.
Siinid põrandal ju põhimõteelislt võimaldavad seda, eks?
Ise kasutasin vahel 5 inimese ja avara pakiruumi puhul varianti, et viskasin 2 rea istmed garaazi ja sõitsin tagumise, 3-se istme teise ritta.
Kindlasti ei ole nii mugav, kuna pole 3 rea 3-ne iste on kitsam ja käetugesid pole jne.,
kuid samas saab 5 inimest autosse ja tagaosa on vaba nagu ikka ilma kolmanda reata.
Kõik sõltub kui pikad otsad sõita ja kui mugav olemine sel ajal võiks olla.
Lihtsalt meenus, kuidas olukord lahendada.
:)

_________________
Turvalist liiklemist kõigile!


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 15 Nov, 2015 22:14 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 22 Sept, 2013 18:58
Postitusi: 230
Asukoht: Tartumaa, Nõo
Mobiil: 53364298
viewtopic.php?f=1&t=11469 Nii tegimul naise vend kunagi, peaks olema täitsa olemas.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 15 Nov, 2015 22:57 
Eemal
CHR Club
CHR Club
1999 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Kolmapäev 16 Dets, 2009 12:33
Postitusi: 985
Asukoht: Raplamaa
On olemas tehase poolt istmelahendus 2+2+2. Mul oli eelmisel Grand Voyageril selline lahendus sees. Passis oli küll 7 kohta, aga reaalselt oli autos kuus eraldi tooli. Kõige viimase rea eraldi istmed erinevad keskmise rea omadest. Neil puudub ette kallututamise mehhanism (nagu keskmise rea omadel) ja samuti seinapoolne käetugi. Keskmise rea istmed tagumisse ritta ei istu. Kasutasin ise täpselt sellist süsteemi nagu sa mainisid, üks viimase rea iste oli garaazis ja lapsevanker ilma kokkupakkimata mahtus laisalt sisse.
Viimase rea eraldi istmeid on kindlasti kuskilt romuslast saada, samuti tasub siit samast foorumist uurida, ehk on kellelgi pakkuda.

_________________
2011 Dodge RAM Longhorn
2020 Passat Executive


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 62 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia