Tänane kuupäev Teisipäev 23 Apr, 2024 13:41

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 8 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Teisipäev 21 Apr, 2015 21:29 
Eemal
Kasutaja
1998 Chrysler Voyager

Liitunud: Neljapäev 17 Veebr, 2011 1:55
Postitusi: 10
Asukoht: võrumaa
Tere taas.

98.a. grand voya td-l on mootori elu jälle korrast ära pööranud. On kellegil ehk analoogseid kogemusi..nimelt pannes auto käima on tyhikäigu pöörded 900 asemel 1300. Kui hakata sõitma, pidurdades ja samal ajal sidurdades lähevad pöörded normi 900 peale, nagu piduri pedaalilt jalg ära võtta, hyppavad kohe pöörded jälle 1300 peale. Vaakum justkui on normaalne ja midagi mudida ka enam ei oska. On kellegil sarnast juhust või ideid, mida kontrollida?

Täname ette ja taha :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 21 Apr, 2015 21:59 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Kontrolli vaakum voolikud kõik üle


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Kolmapäev 22 Apr, 2015 5:27 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 15 Juul, 2012 11:47
Postitusi: 290
Asukoht: Pärnumaa/Loviisa
Mobiil: 55604444
Diislil ei mõjuta nagu bensukal kui on vaakumi leke. Bensukal võetakse vaakumi sisselaskest aga diislil eraldi pump. Ja seal pole vaakumi mujal kui egril ja pidurivõimul.

Mul sedapidi jama et kui vaba käiguha veeren ja siduri peal jalga ei hoia siis pöörded kõiguvad. :(

_________________
97a Chrysler Grand Voyager LE 2,5TD
00a Chrysler Grand Voyager LE 2,5TD

vajadusel tel: 55604444


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 23 Apr, 2015 20:53 
Eemal
Kasutaja
1998 Chrysler Voyager

Liitunud: Neljapäev 17 Veebr, 2011 1:55
Postitusi: 10
Asukoht: võrumaa
Vaakumitega oleks ka nagu kõik korras...torudega st. Ja ei oskagi midagi enam teha:S oleks see talvel juhtunud siis oleksin ma kuradi õnnelik, et auto rutem soe ja kõrgemad pöörded meeldivamad kylmaga....aga suvel, siis peab jagu saama kiiresti:)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 14 Mai, 2015 11:44 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 05 Jaan, 2014 14:30
Postitusi: 190
aliverdachy kirjutas:
Vaakumitega oleks ka nagu kõik korras...torudega st. Ja ei oskagi midagi enam teha:S oleks see talvel juhtunud siis oleksin ma kuradi õnnelik, et auto rutem soe ja kõrgemad pöörded meeldivamad kylmaga....aga suvel, siis peab jagu saama kiiresti:)


Voyal on ju elektriline pumba etteanne - elektrimootor tõmbab trossi ja pöörded muutuvad, samuti annab piduripedaal signaali, et pöörded tuleb maha tõmmata.
Proovi näiteks 2000 pöördega ühtlaselt liikudes piduripedaali vasakuga hoida, kohe tõmbab pöörded maha.

Võimalik, et näiteks mingi temp andur annab vale signaali, samas pole mul ükski Voya külmast peast eriliselt rohkem pööret hoidnud.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 14 Mai, 2015 23:43 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 15 Juul, 2012 11:47
Postitusi: 290
Asukoht: Pärnumaa/Loviisa
Mobiil: 55604444
temp andur võib küll ära olla. mul sama teema hetkel et andur tuksis. külmast peast paned käima on tühikäigupöörded liiga madalal. kui mootor töö soe siis hoiab kõrgemal. sai diagnosti aparaadiga mõõdetud. külmast peast näitab 215 kraadi ja soojast peast näitab -27 kraadi jahutusvedeliku temperatuuriks. võtsin pistiku lahti ja asi läks palju ilusamaks. küünalt antakse tiba pikemalt ja käima pannes nii külmalt kui soojalt hoiab natuke aega pöördeid üleval ja siis läheb tühikäik normi. huvitav on muidugi ka see et ajus näitas et jahutusvedeliku temp on +31. aga veakoodi ei näidanud et andur rivist väljas ja muidugi mootor oli ka avariireziimil. üle 1600 pöörde uimane.

muidugi ei pruukinud ka sellest olla avarii reziimil. mul aegajalt läks ta niisama ka avarii reziimi ja samas oli korras. häda oli mul ka see et kui vaba hooga lasin autol liikuda nii et käik väljas siis ka pöörded kõikusid. Vahetasin täna piduripedaali juures lüliti ära ja need hädad kadusid ka ära nüüd :dance:


ma ei tea milline andur teema algatajal see on. minul on kolme otsaga ja ümmarguse pistikuga. mitte ükski autovaruosa pood ei paku õiget andurit. toppartsist, ameerika autost ja palju muid kohti läbi käidud. Peab Silberisse minema andurit tellima.

selline näeb andur välja Pilt

_________________
97a Chrysler Grand Voyager LE 2,5TD
00a Chrysler Grand Voyager LE 2,5TD

vajadusel tel: 55604444


Viimati muutis ats85, Neljapäev 14 Mai, 2015 23:51, muudetud 1 kord kokku.

Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Neljapäev 14 Mai, 2015 23:47 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 15 Juul, 2012 11:47
Postitusi: 290
Asukoht: Pärnumaa/Loviisa
Mobiil: 55604444
Voyager1999 kirjutas:
Voyal on ju elektriline pumba etteanne - elektrimootor tõmbab trossi ja pöörded muutuvad, samuti annab piduripedaal signaali, et pöörded tuleb maha tõmmata.



eee kus see el. pump asub? kõrgsurvepumbas? :think: paagis pole mingit pumpa. kuhu see tross mahutatud on? ka pumpa? :boring:

_________________
97a Chrysler Grand Voyager LE 2,5TD
00a Chrysler Grand Voyager LE 2,5TD

vajadusel tel: 55604444


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Reede 10 Juul, 2015 13:54 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 05 Jaan, 2014 14:30
Postitusi: 190
ats85 kirjutas:
Voyager1999 kirjutas:
Voyal on ju elektriline pumba etteanne - elektrimootor tõmbab trossi ja pöörded muutuvad, samuti annab piduripedaal signaali, et pöörded tuleb maha tõmmata.



eee kus see el. pump asub? kõrgsurvepumbas? :think: paagis pole mingit pumpa. kuhu see tross mahutatud on? ka pumpa? :boring:



Loe Copy rida uuesti läbi- elektrimootor tõmbab trossi!
El. pumpa pole.
Pumbast läheb tross elektrilise pöörete regulaatorini mis saab põhilise signaali nn "gaasipedaali" asendi andurist, piduri lülitilt, temp andurilt ja vbl veel mõnelt andurilt..


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 8 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 43 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
cron
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia