Tänane kuupäev Esmaspäev 06 Mai, 2024 21:30

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 11 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Laupäev 28 Mär, 2015 6:26 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 01 Juul, 2012 16:01
Postitusi: 66
Asukoht: Harjumaa
Vaja siis antenn lahti võtta ja teise tiiva külge panna.Sattusin siis imeliku probleemi jälile ei ole
võimalik seda pealmist mutrit lahti saada.Tuleb
välja et selle jaoks mingi special tool http://www.justanswer.com/chrysler/4f0d ... tenna.html
Kullinokkadega igastahes ei keeranud ja vähe oli puudu,et oleksin ära selle raipe lõhkunud.Poleks väga huvitatud uue ostmisest esindusest.Kas keegi on selle koduste
vahenditega tiiva küljest lahti saanud?Lammari tavoti ööbikud keeravad kõik pohhuilt puruks kui
tiibasi lahti kisuvad.Oli tiiba vaja,helistasin lammuttusse värv sobis,küsisin koos antenniga et ei peaks lahtivõtmisel midagi lõhkuma hakkama.Lammari tüüp ütles,et
need ei tulegi ühes tükis ära :shock: osta poest uus antenn ja pane kuhugi mujale auto külge ega siis nii pedant ei saa olla,et see vana antenni auk segab keres :tige: .Ma nii lolli jutu peale panin kõne kinni.
Leidsin autoga sama värvi tiiva lõpuks siit samast foorumist aga kahjuks sel ka antenni küljes pole.
Romula jorsse igastahes ei taha enam pikka aega näha ega kuulda.Pikk jutt aga mis siis :)


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 28 Mär, 2015 9:28 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Ma võin proovida kuidas ma saan selle lahti


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 28 Mär, 2015 9:33 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 01 Juul, 2012 16:01
Postitusi: 66
Asukoht: Harjumaa
Aga proovi,kui aega leiad


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 28 Mär, 2015 11:51 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar
1997 Chrysler Grand Voyager

Liitunud: Esmaspäev 09 Nov, 2009 20:14
Postitusi: 377
Asukoht: Tre,Fin
Ka ei saanud koduste vahenditega seda mutrit lahti, lõpetasin kui hakkas tiiba sõlme keerama...
Õnneks ei olnud niiväga tähtis seda lahti saada, tahtsin aint ühendusi puhastada kuna raadio ei ole just kõigeparem...

_________________
3.8 T&C Stow'n Go
ex 3.3 LE MS Design


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 28 Mär, 2015 15:47 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Võtsin maha koos tiivaga. Seda ikka hirmus töö vahetada. Võibolla kui logar eemaldada siis kuidagi ehk õnnestub


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 28 Mär, 2015 18:22 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Kolmapäev 13 Juun, 2007 0:13
Postitusi: 1102
Asukoht: viljandi vöi siis lohja
Mobiil: 56684864
see ei õnnestu ,proovisin kunagi ammu,aga ei ,otsisin lammutusest selle antennijupi proovimiseks kas saab kuidagi lahti,aga lootusetu ettevötmine,isegi selle jubina maas ja kullinokkadega murdmine, ei aidanud,ostsin poest elektrilise ,kleepsuga sissepoole aknale ja tulemus sai parem.

_________________
kahte head asja pole olemas.....


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 28 Mär, 2015 19:23 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 01 Juul, 2012 16:01
Postitusi: 66
Asukoht: Harjumaa
Sain lahti lõpuks relakaga lõigates.Asi oli nii oksüdeerunud,et nagu liimiga oleks liimitud võibolla tehases pannaksegi mingit liimi sinna vahele?Lahti lõikamisest aga oli mul vähe kasu sama tiheda keermega mutikat mul polnud .Teen silberautosse päringu mis seal uus antenn koos sinna juurde kuuluvaga maksab 200e kindlasti :) .American beautysse teen ka hinnapäringu.Mingit universaalset ei tea kas ongi sellist mis selle sama augu ära kataks.Kui keegi on ilusti lahti selle antenni saanud ja müüb olen kindlasti huvitatud.Igastahes uskumatu,et sellise asjaga nii palju võimlemist on.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 28 Mär, 2015 23:22 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Ma esmaspäev panen likku vaatame mis juhtub kuigi jah seal on kokku saanud silumiin ja pronks


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Pühapäev 29 Mär, 2015 3:06 
Eemal
Kasutaja

Liitunud: Pühapäev 15 Juul, 2012 11:47
Postitusi: 290
Asukoht: Pärnumaa/Loviisa
Mobiil: 55604444
Järgmine nädal kui koju jõuan üritan ka kätte saada selle. Läheb katki siis läheb koos tiivaga vanarauda :)

_________________
97a Chrysler Grand Voyager LE 2,5TD
00a Chrysler Grand Voyager LE 2,5TD

vajadusel tel: 55604444


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Laupäev 18 Apr, 2015 22:00 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev 01 Juul, 2012 16:01
Postitusi: 66
Asukoht: Harjumaa
Sain korda ostsin american beautyst uue mutri 12€,puhastasin antenni alumise keerme kipsi noaga ära ja keerasin uue mutri otsa ning korras.Kui kellelgi sama jama siis mina soovitaks kui keerates lahti ei tule siis relakaga mutter ettevaatlikult lahti lõigata nii,et keeret ei kahjustaks muidugi ja siis uus mutter tellida.Erinevate roostesurmadega leotus mind ei aidanud.


Tagasi üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: Teisipäev 21 Apr, 2015 19:04 
Eemal
Kasutaja
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev 19 Jaan, 2006 22:22
Postitusi: 3136
Ranno kirjutas:
Sain korda ostsin american beautyst uue mutri 12€,puhastasin antenni alumise keerme kipsi noaga ära ja keerasin uue mutri otsa ning korras.Kui kellelgi sama jama siis mina soovitaks kui keerates lahti ei tule siis relakaga mutter ettevaatlikult lahti lõigata nii,et keeret ei kahjustaks muidugi ja siis uus mutter tellida.Erinevate roostesurmadega leotus mind ei aidanud.


See sinu on silumiin ja mutter pronks ja seda korrosiooni ei saa jah mingi surmaga lahti. Tuli ehk aitab aga siis sulavad ka plastik osad ära ja muud kahju ei kirjeldaks :D


Tagasi üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 11 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Hüppa:  
POWERED_BY
Chrysler Club Estonia